Szukaj Pokaż menu

Politycy, którzy byli sportowcami - kim są?

3   2  
Wielu sportowców angażuje się w politykę po odejściu na sportową emeryturę. Niektórzy profesjonalni gracze dokonali udanego przejścia, aby stać się politykami w późniejszym życiu, po tym, jak wycofali się z gry. Niektórzy koncentrują się na samorządach lokalnych, podczas gdy inni są wybierani na urzędy krajowe. Oto lista najpopularniejszych sportowców z całego świata, którzy zapragnęli udzielać się społecznie.

Jaki monitoring do domu jednorodzinnego wybrać?

0  
Zastanawiasz się, czy zainwestować w monitoring domu? Przeczytaj poniższy wpis, aby dowiedzieć się jakie systemy alarmowe rozróżniamy, czym jest zestaw do monitoringu oraz jakie są wady i zalety monitoringu przewodowego i bezprzewodowego.

Czy kroplówki witaminowe zmienią oblicze suplementacji?

Nie ma wątpliwości, że suplementy diety są obecnie w modzie – szacuje się, że blisko 80% Polaków przyjmuje regularnie co najmniej jeden preparat. Przesłanki są ku temu różne. Część osób sięga po suplementację profilaktycznie, z kolei inni chcą wzmocnić odporność, dodać sobie energii lub ukoić nerwy.
Niestety, choć inwestujemy w preparaty witaminowe niemało pieniędzy, bardzo często ich efekty są niezbyt zadowalające. A gdyby tak podejść do tematu suplementacji z innej strony? Przeczytaj, jak kroplówki witaminowe mogą wspomóc Twoją walkę o lepsze zdrowie i samopoczucie!

Kroplówki witaminowe – dlaczego warto po nie sięgnąć?

Suplementacja uważana jest głównie za formę profilaktyki zdrowotnej, jednak odpowiednio zastosowana, może być także wsparciem terapii niektórych chorób przewlekłych. Witaminy i minerały działają na organizm człowieka wyjątkowo korzystnie, zwłaszcza gdy są podawane w wysokich dawkach. Niestety, efekty suplementacji za pomocą preparatów doustnych są mocno ograniczone, co wiąże się z ograniczonym wchłanianiem w obrębie przewodu pokarmowego. Specjaliści twierdzą, że doustne suplementy diety wchłaniają się zaledwie w 40%.Dobrą alternatywą dla preparatów doustnych są kroplówki witaminowe. Nie jest to wprawdzie metoda innowacyjna, ponieważ suplementacja dożylna używana jest od wielu dekad, jednak dzięki temu jest dogłębnie przebadana. Publikacje naukowe potwierdzają, że biodostępność witamin i minerałów podawanych za pomocą kroplówek witaminowych jest całkowita. Oznacza to, że cała podana porcja związków odżywczych trafia do docelowych tkanek i komórek organizmu niemal natychmiast, wywierając szerokie działanie prozdrowotne. Co więcej, kroplówki witaminowe umożliwiają osiągnięcie wysokich stężeń leczniczych podawanych związków.

Czy każdy może skorzystać z kroplówek witaminowych?

Skład kroplówek witaminowych może być dowolnie modyfikowany, dlatego jest to forma suplementacji przeznaczona praktycznie dla każdego. Przed zabiegiem podania kroplówek przeprowadzany jest krótki wywiad lekarski, który ma na celu ocenę stanu zdrowia pacjenta, a także określenie jego potrzeb. Kroplówki witaminowe doskonale sprawdzają się jako profilaktyka dla zdrowych osób, choć ich działanie najsilniej odczują osoby:
  • prowadzące źle zbilansowaną, niedoborową dietę;
  • uprawiające czynnie sport;
  • wykonujące ciężką fizycznie pracę;
  • dotknięte zaburzeniami wchłaniania;
  • walczące z uporczywymi dolegliwościami żołądkowo-jelitowymi;
  • zmagające się z chorobami przewlekłymi;
  • sięgające często po używki.

KacDoktor – kroplówki witaminowe w Warszawie i okolicznych miejscowościach

Jesteś zawiedziony suplementacją doustną i szukasz alternatywy? Chcesz na własnej skórze poczuć dobroczynne działanie kroplówek witaminowych? W Warszawie możesz skorzystać z usług KacDoktora – firmy specjalizującej się w suplementacji dożylnej oraz odtruciu alkoholowym. W szeregach tej firmy pracują jedynie lekarze i ratownicy medyczni z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu zyskujesz pewność, że Twoje zdrowie i bezpieczeństwo jest w najlepszych rękach.
Co więcej, aby skorzystać z kroplówek witaminowych, nie musisz specjalnie jechać do gabinetu KacDoktora. Wystarczy, że skontaktujesz się z firmą telefonicznie lub za pośrednictwem formularza internetowego, a specjalista od suplementacji przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres już w 45 minut. Może to być Twoje mieszkanie lub biuro – najważniejsze, abyś to Ty czuł się komfortowo. Pamiętaj także, że z usług KacDoktora możesz skorzystać całodobowo, w każdy dzień tygodnia.
Wystarczy, że raz poczujesz działanie kroplówek witaminowych, a już nigdy nie będziesz chciał wrócić do suplementacji doustnej!
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Jaki monitoring do domu jednorodzinnego wybrać?
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Komiksy z zaskakującym zakończeniem od Toon Hole
Przejdź do artykułu Remont może być udany, a te zdjęcia są tego najlepszym dowodem III
Przejdź do artykułu Osiem najlepiej strzeżonych sekretów handlowych
Przejdź do artykułu Jaki monitoring do domu jednorodzinnego wybrać?
Przejdź do artykułu Filmowe smaczki, które twórcy ukryli w swoich produkcjach
Przejdź do artykułu Najlepszy termin wapnowania gleby
Przejdź do artykułu Tych filmów nikt nie lubi. A szkoda, bo te produkcje wcale nie są złe!
Przejdź do artykułu Najlepszy termin wapnowania gleby
Przejdź do artykułu Czy warto kupić mieszkanie w Warszawie