Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
REGULAMIN SERWISU JOE MONSTER
Opowiadana anegdota różni się tym od napisanej, czym różni się latający motyl od tego przypiętego szpilkami do gabloty
Sigmunt von Radecki

Uśmieszki i znaczki do zastosowania na forum

Zasady są krótkie i zwięzłe, aczkolwiek kluczowe i powstały w celu ochrony tego wspaniałego miejsca w polskiej sieci jakim jest Joe Monster przez różnymi wandalami i prostakami tak aby wszystkim żyło się dobrze, a humor rozkwitał dostatnie:

SPIS TREŚCI
 1. Zasady ogólne
 2. Konta bojowników
 3. Loginy i hasła
 4. Konto Superbojownika

ZASADY OGÓLNE
 1. Właścicielem serwisu Joe Monster, zlokalizowanego pod adresem internetowym https://joemonster.org, jest firma MSI Mariusz Składanowski, z siedzibą w Pruszczu Gdańskim, 83-000, ul. Szymanowskiego 5, REGON 220354408 i nr NIP 593-164-38-20.
 2. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z usługi świadczonej drogą elektroniczną umożliwiającej użytkowanie internetowego forum dyskusyjnego i komentowanie materiałów opublikowanych w serwisie Joe Monster. Usługa jest świadczona na podstawie umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, do zawarcia której dochodzi na skutek rejestracji za pośrednictwem formularza znajdującego się pod adresem internetowym: https://joemonster.org/rejestracja.
 3. Rejestracja jest dobrowolna i bezpłatna następuje poprzez wypełnienie formularzy na stronie rejestracji oraz zaznaczenie checkboksu zgody na warunki tego regulaminu widoczne w trakcie Rejestracji.
 4. Akceptacja regulaminu wymaga złożenia oświadczeń dotyczących:
  1. zapoznania się z regulaminem i akceptacji wszystkich jego postanowień,
  2. dobrowolnego przystąpienia do korzystania z usługi
  3. prawdziwości danych zawartych w formularzu rejestracyjnym oraz na Koncie,
  4. potwierdzenia zapoznania się z treścią Polityki Prywatności dostępnej pod linkiem: https://joemonster.org/prywatnosc
 5. W celu rejestracji konieczne jest podanie w szczególności następujących danych osobowych w formularzu rejestracyjnym:
  1. Hasła,
  2. Adresu e-mail Użytkownika.
 6. Serwis przeznaczony jest dla osób posiadających pełną zdolność do czynności prawnych. Każdy potencjalny użytkownik serwisu może rozpocząć korzystanie z serwisu po zapoznaniu się z treścią niniejszego Regulaminu i jego wyraźnej akceptacji.
 7. Do korzystania z usług niezbędne są:
  1. dostęp do Internetu,
  2. poprawnie skonfigurowana przeglądarka internetowa w najnowszej wersji lub w jednej wersji wstecz z obsługą plików typu cookie,
  3. aktywne i poprawnie skonfigurowane konto poczty elektronicznej,
  4. w przypadku korzystania z Usług za pomocą urządzeń mobilnych o wymaganiach decyduje informacja z sklepu (Appstore, Google Play)
 8. Wskazane jest odkrywanie nowych sposobów na sprawienie, aby inni się śmiali. Wskazane jest śmianie się z siebie. Dopuszczalne jest korzystanie ze wszystkich możliwych środków wyrazu.
 9. Stosujemy się do tzw. dobrych obyczajów i dobrego smaku, a przede wszystkim do luzu.
 10. Użytkownicy zobowiązani są do powstrzymania się od rozpowszechniania za pośrednictwem serwisu wszelkich treści o charakterze bezprawnym. Zabronione jest dokonywanie za pośrednictwem serwisu jakichkolwiek działań naruszających powszechnie obowiązujące przepisy prawa, w szczególności niedozwolone jest:
  1. rozpowszechnianie treści naruszających dobra osobiste osób trzecich (w tym innych użytkowników serwisu) lub zagrażających naruszeniem takich dóbr osobistych;
  2. podejmowanie działań spełniających znamiona przestępstwa lub zachęcających do popełniania przestępstw (w tym zniesławienia lub pomówienia);
  3. wzywanie do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej;
  4. propagowanie przemocy i agresji;
  5. propagowanie alkoholu, środków odurzających, narkotyków oraz pornografii;
  6. rozpowszechnianie treści reklamowych i promocyjnych;
  7. rozpowszechnianie materiałów naruszających (bądź zagrażających) prawom autorskim i pokrewnym osób trzecich;
  8. rozpowszechnianie materiałów naruszających lub zagrażających prawom własności przemysłowej (w tym prawom z rejestracji znaku towarowego lub patentu) lub innym prawom osób trzecich;
  9. rozpowszechnianie treści naruszających zasady współżycia społecznego;
  10. rozpowszechnianie wulgaryzmów, treści obraźliwych, obscenicznych lub naruszających powszechnie uznawane zasady etyczne i zasady kultury osobistej;
  11. ozpowszechnianie spamu
 11. Forum NIE jest miejscem na dyskusje na tematy światopoglądowe, zarówno religijne czy polityczne (partyjne) - służą do tego zupełnie inne miejsca i z nich korzystaj. Uwaga! Dyskusją polityczną nie jest krytyka poszczególnych polityków i ich działań.
 12. W całym serwisie kasowane są komentarze, które:
  - zawierają bluzgi, nawet wykropkowane
  - obrażają innych bojowników lub redakcję
  - chamstwo - albowiem jest subtelna różnica między wyrażaniem swojej opinii, a kopaniem innych
  - zawierają linki do stron obscenicznych, niecenzuralnych, bezprawnych, pedo, nekro i innych filskich
  Za wyjątkową obsceniczność można otrzymać bana - bez ostrzeżenia.
 13. Niedozwolone jest prowadzenie na stronach JM aktywnej agitacji religijnej oraz politycznej, prowadzenie naboru do partii politycznych, czy sekt
 14. Niedozwolone jest umieszczanie na forum linków do pirackich filmów i nielegalnego oprogramowania.
 15. Komentarze oraz posty na forum są własnością ich autorów, jednakże redakcja Joemonster.org zastrzega sobie prawo do korzystania z nich także poza serwisem, w dowolnych mediach, zachowując zawsze prywatność piszącego.
 16. Osoby nie potrafiące współżyć ze społecznością Joe Monster mogą zostać zabanowane.
 17. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją tego regulaminu.
 18. Z korzystaniem z serwisu związane są typowe zagrożenia dotyczące korzystania z sieci Internet powiązane z przekazywaniem danych. Usługodawca wykorzystuje zwyczajowo przyjęte na rynku, ze względu na właściwość Usług, techniki mające na celu zapewnienie Użytkownikowi korzystania z serwisu w sposób bezpieczny.
KONTA BOJOWNIKÓW JM
 1. Konto na Joe Monsterze są cool, wypas, jazzy i każdy kto je ma jest w porzo.
 2. Konta, na które nikt nie logował się przez ostatnie 3 lata mogą zostać zamknięte bez wcześniejszego powiadomienia.
 3. Konta użytkowników, których nazwy są:
  • uznane za obraźliwe,
  • łamią prawo
  • udają nicki innych użytkowników
  • sugerują związek z działalnością prowadzoną przez firmę zarządzającą portalem Joe Monster (np. admin@joemonster.org, marketing@joemonster.org, pomoc @joemonster.org itp.
  mogą zostać usunięte bez ostrzeżenia.
 4. Po upływie ważności konta twoje konto staje się kontem darmowym: możesz nadal się logować, ale nie możesz komentować oraz pojawią się reklamy.
LOGINY I HASŁA
 1. Loginu nie można zmienić, ale można nabyć nowy.
 2. Loginy zawierające słowa uznawane powszechnie za obraźliwe będą usuwane bez powiadomienia i zwrotu kosztów. Podobnie loginy, które są myląco podobne do nicków członków redakcji czy moderatorów.
 3. Udostępnianie innym osobom swojego loginu i hasła będzie skutkować zablokowaniem lub likwidacją konta.
PRZEDŁUŻANIE WAŻNOŚCI KONTA
 1. Konto i profil na JM zakłada się za darmo i daje dostęp do głosowania na artykuły, pisania na forum oraz wysyłania wiadomości prywatnych.
 2. Aktywacja konta (opłacenie subskrypcji) jest opcjonalne i daje pełną możliwość, komentowania, pisania na forum i 6 GB miejsca w Szaffie na swoje pliki.
 3. Aktywacja konta kosztuje 9 zł za pół roku 12 zł na rok lub 39 zł na zawsze. Wszystkie podane ceny zawierają VAT.
 4. Przedłużenie konta za darmo za zasługi - jeśli napisany przez ciebie artykuł pojawi się na głównej stronie JM to przedłużamy ci dostęp NA ZAWSZE. spróbuj ponownie.
KONTO SUPERBOJOWNIKA
 1. Konto Superbojownika to rodzaj konta użytkownika, które daje nieograniczony dostęp do serwisu JM na zawsze.
 2. Superbojownicy mają też inne przywileje- możliwość zakładania klubów i imprez, brak ograniczeń w ilości plików Szaffie.
 3. Posiadanie konta Superbojownika nie zwalnia z obowiązku przestrzegania regulaminu. W przypadku jego łamania można uzyskać bana czasowego, lub na zawsze. W tym drugim przypadku nie ma możliwości otrzymania zwrotu wpłaconych pieniędzy.
 4. Konto Superbojownika można otrzymać także wykupując jedną z koszulek JM na stronie sklepu Pewex.pl.
REKLAMACJE
 1. Reklamacje dotyczące usług należy zgłaszać pocztą elektroniczną na adres pomoc@joemonster.org
 2. Usługodawca rozpatruje reklamację w terminie 14 (czternastu) dni od dnia jej otrzymania.
 3. Odpowiedź na reklamację zostanie wysłana na adres poczty elektronicznej Użytkownika składającego reklamację wskazany podczas Rejestracji.
 4. Celem rozpatrzenia reklamacji Użytkownik może zostać poproszony przez pracownika Usługodawcy o podanie dodatkowych danych niezbędnych do jego należytej identyfikacji, w tym:
  1. adresu email;
  2. imienia i nazwiska;
ODSTĄPIENIE OD UMOWY
 1. Użytkownikowi serwisu będącemu konsumentem przysługuje prawo do odstąpienia od umowy o świadczenie usługi.
 2. Użytkownik może nie podając przyczyny złożyć oświadczenie o odstąpieniu od Umowy w dowolnym terminie.
 3. Celem odstąpienia użytkownik może skorzystać ze wzoru formularza, którego wzór jest dostępny pod adresem https://img.joemonster.org/i/upload/2022/10/o_wiadczenie_o_odst_pienie_od_umowy_zawartej_na_odleg_o_joemonster.pdf jednak nie jest to obowiązkowe.
 4. Aby zachować termin do odstąpienia od Umowy wystarczy, aby użytkownik wysłał listem poleconym na adres Usługodawcy lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres pomoc@joemonster.org informację dotyczącą wykonania przysługującego prawa odstąpienia.
 5. W przypadku odstąpienia od umowy, usługodawca niezwłocznie usuwa konto w serwisie oraz wszystkie dane osobowe użytkownika ze swojego systemu informatycznego, chyba że co innego wynika z bezwzględnie obowiązujących przepisów prawa lub Polityki Prywatności.

Wszelkie uwagi co do regulaminu oraz nieprawidłowości i donosy proszę zgłaszać na adres e-mail moderatorów

Baw się dobrze!
Niestosowny dr Joe Monster

Aktualizacja 19.10.2022