Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Baza Ludzi Gór
Klub otwarty
by Mroczna_Elfka


Założony: 2009-02-15 12:39:18
Ostatnia aktywność: 2023-02-22 19:29:59
Postów na forum: 29
70 członków
Oglądany: 5379x

I górski złaz Bojowników JM

Mroczna_Elfka
Mroczna_Elfka - Superbojowniczka · przed dinozaurami
Zima jeszcze w pełni, ale można już zacząć planować. Jak na razie mam dwie idee.

Opcja pierwsza GORCE - 3 dni, troszkę chodzenia będzie ;)

Wyruszamy z Rabki i czerwonym szlakiem docieramy do Bacówki na Maciejowej, gdzie nocujemy. Ognicho, kiełbaski, śpiewanie, pićku jakieś Następnego dnia idziemy przez Stare Wierchy i Obidowiec na Turbacz, gdzie śpimy w schronisku. Z Turbacza schodzimy do Nowego Targu, skąd wracamy do domciu.

Opcja druga BESKIDY - 2 dni, wersja emerycka :P

przez Szyndzielnię i Klimczok do Przełęczy Karkoszczonka. Tam jest takie fajne schronisko "Chata wuja Toma" . W nocy ognisko, kiełbacha, wódeczka, śpiewogranie (będzie nam potrzebny gitarzysta). Na drugi dzień schodzimy do Szczyrku i do domciu.

jesli chodzi o termin to najodpowiedniejsza byłaby majówka (1,2,3 maj)

Czekam na Wasze propozycje






Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2009-02-22 11:14:10
BlueBlair-Marek
BlueBlair-Marek - Superbojownik · przed dinozaurami
Nie to żebym był jakimś pesymistą ale ilu bojowników/bojowniczek to minimum na taki zlot
Oczywiście na mnie możesz liczyć
sweter07
sweter07 - Superbojownik | GG: 11472480 · przed dinozaurami
Poleciłbym moje kochane Skorodne, ale biwakować 200 metrów od domu to trochę śmieszne ;D Ale Bieszczady same w sobie jak najbardziej, przejść się po Połoninach i Tarnicy, a może gdzieś gdzie sam jeszcze nie byłem
Mroczna_Elfka
Mroczna_Elfka - Superbojowniczka · przed dinozaurami
Sweter, Bieszczady są najwspanialsze na świecie, to wiadomo, ale wiadomo również, że daleko do nich (chociaz sercem najbliżej) Myślę, że impreza masowa ma większe szanse powodzenia w rejonach bardziej dostępnych.
Ale jak będę w tym roku w Bieszczadach to sobie możemy zrobić jakiś bieszczadzki zlot
nosnam
Pamiętajcie o Bieszczadzkich Aniołach
Mroczna_Elfka
Mroczna_Elfka - Superbojowniczka · przed dinozaurami
o nich się nie da zapomnieć
zdechlak
zdechlak - Superbojownik · przed dinozaurami
Bieszczady nie są takie znowu trudno dostępne, ale ja się piszę na wszystko co zaproponujecie oprócz Zakopanego

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.