Szukaj Pokaż menu

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Dziennikarz masakruje feministyczną aktywistkę

119 107  
226   230  
W ostatnim odcinku tego roku powiemy, dlaczego zdaniem pewnej internautki Polacy zachowali się okropnie w czasie świąt. Będzie też o aktywistce Mai Staśko, która nie podoba się pewnemu dziennikarzowi...

Pracownicy kwiaciarni dzielą się najdziwniejszymi tekstami z liścików

50 113  
166   13  
Praca w kwiaciarni wcale nie musi być nudna. Czasem trafi się dziwny klient, który życzy sobie, aby do bukietu dołączyć liścik o dość osobliwej treści.

Najciekawsze artykuły na Joe Monsterze w 2020 roku

91 850  
156   12  
Wiemy, że czytacie JM od deski do deski, ale na pewno nie przeczytaliście wszystkich najlepszych artykułów z całego roku.

Styczeń


W styczniu byliśmy świadkami masakrowania gwiazd Hollywood (i nie tylko) przez komika Ricky'ego Gervaisa w trakcie rozdania Złotych Globów. Oberwało się każdemu i oberwało się w taki sposób, że mimo uśmiechu na twarzy widać było wstyd, zażenowanie i wściekłość.

Dodatkowo polecamy jeszcze:

Luty


W lutym zdecydowanie tematem numer jeden był gest Joanny Lichockiej, która pokazała co sądzi o dofinansowaniu onkologii/dopłatach do TVP. Internauci zareagowali w swoim stylu, tworząc naprawdę świetne memy.

Dodatkowo polecamy jeszcze:

MarzecW marcu poczuliśmy, że epidemia jest na serio i zaczęliśmy panikować, a rząd zafundował nam prawdziwy lockdown z zamknięciem lasów włącznie. Na szczęście "Nawet w obliczu pandemii ludzie nie tracą poczucia humoru" - ten trudny czas dał nam pocieszającą serię artów, która potrwała do maja.

Dodatkowo polecamy jeszcze:

KwiecieńW kwietniu mogliśmy przeczytać o tym, w jaki sposób Korea Południowa walczy z koronawirusem. Czas to zweryfikował i okazało się, że ta metoda była bardzo skuteczna. Wystarczy tylko spojrzeć na statystyki.

Dodatkowo polecamy jeszcze:

Maj


Miesiąc ten bez wątpienia należał do debat przed wyborami, które się nie odbyły oraz pracowników serwisów, którzy pokazują, z czym borykają się na co dzień, który to artykuł okazał się najbardziej poczytną pozycją roku 2020. I paru wcześniejszych lat też. W tym miesiącu rozpoczęła się też medialna kariera ministra Jacka Sasina, który stał się symbolem przedsięwzięć tak nieudanych, jak obiecywane przez niego wybory korespondencyjne 10 maja.

Dodatkowo polecamy jeszcze:

Czerwiec


W czerwcu czekaliśmy na pierwszą turę wyborów prezydenckich, które odbyły się w normalnym trybie 28 czerwca. Na ten temat powstała cała masa memów, które mogliście u nas zobaczyć.

Dodatkowo polecamy jeszcze:

Lipiec


Wakacje, lato, słońce, plaża, relaks i... naćpani kierowcy autobusów ZTM w Warszawie. A potem także druga tura wyborów prezydenckich, kiedy to pomimo wielkiego zrywu opozycji i ludzi ogólnie w**wionych aktualną władzą, ich kandydat Trzaskowski minimalnie przegrał, czego efektem był kolejny wysyp memów.

Dodatkowo polecamy jeszcze:

Sierpień


W sierpniu wiele się nie działo, władza biła w LGBT, LGBT biło w antyaborcyjne ciężarówki, a u nas najpoczytniejszym artykułem był ten o drogich samochodach: Ile przez cztery lata kosztuje utrzymanie samochodu marki ponoć premium z dużym silnikiem?

Poza tym polecamy jeszcze:

Wrzesień


Inne ciekawe artykuły:

Październik


10 października Polka, Iga Świątek, wygrała tenisowe zawody Rolland Garros - internet świętował jej zwycięstwo narodowym zrywem memowym

Poza tym:

ListopadMożna mieć różne podejście to tematów aborcyjnych, ale to co w środku pandemii, kiedy dzienne zachorowania rosły do ponad 20 tysięcy, a zgony zbliżały się do 400, zrobił władca naszego kraju rękami Trybunały Konstytucyjnego, ogłaszając, że te kilka wyjątków dotyczących usuwania ciąży to jednak nie są zgodne z konstytucją (po 30 latach!), to musiało wywołać wielkie wkurwienie narodu. Nie było zaskoczeniem, że kobiety masowo wyszły na ulice, a wraz z nimi wszyscy, którzy mają dość tej władzy.

Kreatywność narodu w tworzeniu transparentów okazała się być genialna. Po pierwszym odcinku poszła cała seria

Poza tym polecamy:

GrudzieńWyszła śmieszna inba między zawodnikiem MMA i jednocześnie ekspertem TVP od ekonomii, biznesu i polityki, Marcinem Najmanem, a dziennikarzem sportowym Stanowskim (memy przednie), a rekordową oglądalność miał poważny temat - smutna i bolesna relacja z 9 dni odosobnienia 1,5-rocznego dziecka.

Dodatkowo polecamy jeszcze:

Artykuły tylko dla osób z aktywnymi kontami (+18)

Na koniec roku opublikowaliśmy perełkę o 5 artystkach, które w ramach sztuki ocierają się o p0rno (dla ludzi o mocnych nerwach), a przez cały rok, zgodnie z zasadą "są cycki - jest okejka" puszczaliśmy zdecydowanie bardziej lajtowe odcinki pozostałych firmowych cyckoseriiPiersi, które wybrały wolność - przypadkowe i celowe, jak stryjenka woli! A jeśli chcesz więcej, to wszystkie odcinki tutaj.

Słońce je kocha, a faceci się za nimi oglądają. Dziewczyny w stroju topless. Całkiem nowa seria, ale już nam się podoba. Wszystkie odcinki tutaj.

Dziewczęce sekrety czasami skryte pod farbą. A więcej pomazańców możesz oglądać klikając tutaj.

A na zakończenie: Odważne dziewczyny z sieci społecznościowych. Na razie tylko jeden odcinek, ale ma potencjał na fajną serię...

Zobacz też: Najlepsze artykuły Joe Monstera z 2019 roku

156
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Pracownicy kwiaciarni dzielą się najdziwniejszymi tekstami z liścików
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Mało znane fakty o królowej Wiktorii
Przejdź do artykułu Najciekawsze artykuły na Joe Monsterze w 2019 roku
Przejdź do artykułu 10 ciekawostek znalezionych w jedzeniu
Przejdź do artykułu Wigilijnie...
Przejdź do artykułu Niezwykłe mapy 3D unaoczniają jak naprawdę wyglądają kontynenty
Przejdź do artykułu Przez pięć dni czołgałem się po zwłokach, stąpałem po śmierci, wdychałem ludzki kurz
Przejdź do artykułu Megatsunami w zatoce Lituya na Alasce. Woda sięgnęła terenu powyżej 500 m n.p.m.
Przejdź do artykułu Zaszczepieni, jak się czujecie?
Przejdź do artykułu Wszystkiego dobrego, Bojownicy!

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą