Szukaj Pokaż menu

Rzeczy, których nie widuje się na co dzień LVI - największy żaglowiec na świecie

73 656  
414   33  
W dzisiejszym odcinku m.in. kreda pod mikroskopem elektronowym, porzucone rosyjskie wahadłowce kosmiczne, nowoczesna technika usuwania zakrzepu oraz wiosna na drugim krańcu świata, której możemy pozazdrościć.

#1. Lawa wydobywająca się z wulkanu na tle zorzy polarnej na Islandii


Dziewczyna z poczuciem humoru to skarb

61 584  
330   39  
I takie dziewczyny się kocha i się ich nie opuszcza, bo spotkać taką z dystansem do świata i siebie to prawdziwa sztuka.

#1. Koleżanka z pracy zorganizowała grilla - moja żona zrobiła to zdjęcie

11 krytycznych recenzji restauracji i jeszcze lepsze riposty personelu

69 366  
270   36  
Zastanów się dwa razy, zanim zamieścisz niepochlebną i niesprawiedliwą recenzję w sieci. Każdy może komentować, każdy ma prawo się bronić - to obosieczna broń. Lubią z niej korzystać szczególnie ci, którzy zostali ostro "zjechani"...

Kliknij i zobacz więcej!

#1.

Kliknij i zobacz więcej!

Komentarz gościa: Zamówiłem gofra i w moim jedzeniu znalazłem paznokcia oraz włos. W absolutnie szokujący sposób sprzedawca poinformował mnie, że jeżeli chcę kolejnego, to muszę poczekać godzinę. Poprosiłem o zwrot pieniędzy, ale nie otrzymałem. Nawet najgorszemu wrogowi nie poleciłbym.

Komentarz właściciela: Nasza restauracja nie jest jeszcze otwarta, więc to raczej niemożliwe. Otwieramy dopiero 12 maja, jeżeli ktoś wierzy w te wierutne bzdury.

#2.

Kliknij i zobacz więcej!

Komentarz gościa: Najgorsza restauracja w Miami! Niska jakość i za wysokie ceny jedzenia. Do kurczaka tandoori używają czerwonych i pomarańczowych barwników. "Kurczak 65" jest obrzydliwy - kurczak schowany pod kupą sosu w stylu chińskim. Czaj Masala to zwykła czarna herbata z mlekiem. Zero autentyczności. Szkoda zdrowia i pieniędzy.

Komentarz właściciela: Niedawno wyrzuciliśmy cię z roboty z powodu beznadziejnej obsługi klientów. Mieliśmy mnóstwo skarg od naszych gości.

#3.

Kliknij i zobacz więcej!

Komentarz gościa: Na przystawkę wzięliśmy talerz marchewek, na które ktoś wysypał chyba cały dzbanek soli - były niejadalne. Podczas drugiej wizyty wzięliśmy sałatkę z kale, która okazała się wyschniętym kale na talerzu bez żadnych dodatków. Niemiłe doświadczenie. Nie polecam.

Komentarz właściciela: Przykro nam, że nie udał ci się wypad do restauracji. Chcielibyśmy tylko napomknąć, że obie opisane przez ciebie potrawy nie przypominają niczego, co kiedykolwiek znajdowało się bądź obecnie znajduje się w naszym menu. Dzięki. The Narrow.

#4.

Kliknij i zobacz więcej!

Komentarz gościa: Mieszkam w X i naprawdę chciałem polubić to miejsce. Niestety, cuchnie okrutnie. Może jeżeli siedzisz na zewnątrz, to tak bardzo tego nie czuć, ale wewnątrz jest po prostu ohydnie. Śmierdzi tak, jakby od 50 lat nikt jej nie sprzątał, ale miejsce nawet nie jest tak stare. Część obsługi wygląda, jakby byli otumanieni jakimiś dragami. Wygląda to jak coś, co można znaleźć w naprawdę podłej części miasta. W przyszłości będę unikał tego miejsca. Jest mnóstwo innych miejsc w okolicy, w których można mieć lepsze doświadczenia.

Komentarz właściciela: Cześć, Mark. Dzięki za cenne uwagi. Szybkie pytanko. Która część cuchnęła najbardziej? Ta, w której odmówiliśmy ci podania alkoholu, czy ta w której napastowałeś żeński personel, pokazując paniom swoje włosy na klatce piersiowej zamiast dowodu osobistego? Następnym razem jak będziesz chciał się napić Miller Lite, prosimy, weź ze sobą odpowiedni dowód tożsamości, który jest wymagany, kiedy wchodzisz do baru. Wówczas z chęcią cię obsłużymy.

#5.

Kliknij i zobacz więcej!

Komentarz gościa: OK. Obsługa była dobra. Jedzenie dobre nie było (homar). Mieliśmy rezerwację na 19:00, a kiedy przyszliśmy nieco spóźnieni okazało się, że nasz stolik został oddany komuś innemu... pomimo tego, że było mnóstwo innych wolnych stolików.

Komentarz właściciela: Jeżeli spóźniłeś się, a twój stolik został już oddany komu innemu, to jakim cudem udało ci się zjeść homara, którego nawet nie mamy w menu?!

#6.

Kliknij i zobacz więcej!

Komentarz gościa: Wszedłem o godzinie 10:20 rano i zamówiłem jajka na boczku z serem. Powiedziano mi, że zakończono już wydawanie śniadań. To dziwne, nie serwować śniadań na śniadanie... Kulturalnie poruszyłem ten temat i oznajmiono mi, żebym tu więcej nie wracał. Fatalna obsługa klienta. Nie martwcie się, już więcej nie wrócę.

Komentarz właściciela: Jeżeli dobrze pamiętam, to nie byłeś wcale miły. I na tym możemy poprzestać. Abstrahując od tego, nasz regulamin (dostępny na monitorze) przewiduje wydawanie śniadań do 10 rano. I nie martwię się, że już nie wrócisz, bo jak wrócisz, to znowu cię wykopiemy.

#7.

Kliknij i zobacz więcej!

Komentarz gościa: Larwa w jedzeniu, a ponadto lokal wygląda obrzydliwie. Nie wyobrażam sobie nawet, ile tam różnych bakterii.

Komentarz restauracji: Z początku, gdy zobaczyłem twoją recenzję, zmartwiłem się, że mam problem na kuchni. Pytałem szefa kuchni, kucharzy, zmywających naczynia oraz kelnerów i nikt nie był w stanie rozpoznać, co to za potrawa. Właściciel próbował także skontaktować się z tobą, ale bezskutecznie. Rzuciłem okiem na twoje poprzednie komentarze zostawiane na Yelp, żeby zorientować się, z kim mam do czynienia. Zobaczyłem zdjęcie jakiegoś burgera, które opublikowałeś i gdzie dałeś jedną gwiazdkę innej restauracji. Wyszukałem po zdjęciu i okazało się, że to stockowa fotografia, dostępna w sieci po wpisaniu kluczowych słów: zgniły hamburger. Tak więc, automatycznie od tej pory, wszystko co powiesz i napiszesz, nie ma najmniejszego znaczenia. Musisz sobie znaleźć hobby. Może kup sobie kota. Coś, co zajmie ci czas, żebyś nie marnował go na wystawianie fałszywych i niezdrowych recenzji na Yelp różnym lokalnym przedsiębiorcom, którzy starają się zarobić na chleb.

#8.

Kliknij i zobacz więcej!

Komentarz gościa: Źle.

Komentarz właściciela: To nieszczęście, że zamieściłeś tak straszną recenzję, biorąc pod uwagę, że nigdy nie jadłeś w naszej restauracji. Jesteś naszym sąsiadem i naszą konkurencją. A tak przy okazji, to fajną opinię wystawiłeś sam sobie. Taką pięciogwiazdkową...

#9.

Kliknij i zobacz więcej!

Komentarz gościa: Młody mężczyzna za barem był bardzo nieuprzejmy. Musieliśmy wyjść, ponieważ okazało się, że żal wam prądu, bo jest dla was za drogi. Zamówiliśmy kilka napojów i pracowaliśmy na laptopach. Byliśmy tam tylko przez niedługi czas. Przed złożeniem zamówienia zapytaliśmy, czy możemy pracować na laptopach i korzystać z wi-fi... Dziewczyny podające napoje były bardzo uprzejme.

Komentarz właściciela: Hej Marcel. Jesteśmy restauracją, a nie biurem. Oczywiście, zapraszamy gości i zachęcamy ich do korzystania z naszej wi-fi oraz do podładowania swoich telefonów, ale wy wyciągnęliście całą listwę, do której podłączyliście chyba wszystkie elektroniczne urządzenia, które posiadacie. Przez 3 godziny sączyliście chai latte i latte piernikową. Przynajmniej na tyle podładowaliście swój sprzęt, że mogliście napisać tę gównianą recenzję.

#10.

Kliknij i zobacz więcej!

Komentarz gościa: Siedziałyśmy z koleżanką przy barze przez dobrą godzinę, a ona ani razu nie została obsłużona. Barman był chamem.

Komentarz właściciela: Twoja koleżanka była nawalona do tego stopnia, że aż upadła. Była kompletnie nieprzytomna i podanie jej kolejnego drinka byłoby wręcz niezgodne z prawem. Jeżeli szuka pomocy, niech zajrzy tutaj: https://www.aa.org

#11.

Kliknij i zobacz więcej!

Gość: Straszne przeżycie. Spędzaliśmy tam naszą rocznicę ślubu, a moja żona znalazła włos w jedzeniu. Nie odjęli tego od rachunku ani nie doczekaliśmy się przeprosin od menedżera. Nie polecam tego miejsca nikomu.

Właściciel: Rocznica?? Żona?? Przecież na Facebooku chwalisz się, że jesteś singlem.

Gość: Moje prywatne życie nie obraca się wokół statusów na Facebooku.

Właściciel: Serio? To z twojego profilu:
"San Diego jest wspaniałe i tak dalej, ale muszę to wam powiedzieć. Nie ma to jak kobiety w New Jersey i Nowym Jorku".
270
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Dziewczyna z poczuciem humoru to skarb
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Jak bezpański pies sam znalazł sobie nową właścicielkę... z drugiego końca świata
Przejdź do artykułu Wyraził opinię o krzywych kromkach chleba. Odpowiedź firmy była zaskakująca
Przejdź do artykułu Bycie singlem a bycie w związku na odległość
Przejdź do artykułu 15 internetowych podrywów zakończonych powalającymi ripostami
Przejdź do artykułu Ostatnie słowa 17 zbrodniarzy, którzy z zimną krwią pozbawiali życia
Przejdź do artykułu Jak oszukać system? Oni znaleźli na to sposób! II
Przejdź do artykułu Niby ubrane, a jednak nie – dziewczyny w prześwitujących ubraniach II
Przejdź do artykułu 8 rzeczy, których o Iranie nie mówią w telewizji...
Przejdź do artykułu Jak oszukać system? Oni znaleźli na to sposób!

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą