Szukaj Pokaż menu

Nietuzinkowa zaręczynowa sesja fotograficzna

37 905  
107   15  
Jackie Nguyen i Nate Huntley z Queen w Nowym Jorku chcieli mieć wyjątkową sesję zaręczynową, nie jakieś standardy na tle jeziora czy wschodzącego słońca. Poprosili o pomoc znajomego fotografa, Isaaca Jamesa, a w wyniku ich współpracy powstały te niesamowite zdjęcia. Oboje są aktorami i sami określają się nerdami i są fanami postaci, w które się wcielili.

#1.

Zagadka dla drugoklasisty

372 060  
2267   372  
Przed Wami zadanie z kategorii: "Wredne zadanie z podręcznika mojego syna (mojej córki), w którym znów mu (jej) nie jestem w stanie pomóc".

Kliknij i zobacz więcej!

W rosyjskim podręczniku "Informatyka w grach i zadaniach dla klas drugich" znajdujemy takie oto zadanie:

Udowodnili im, że mieli rację

44 285  
345   35  
Czasami dyskusje i kłótnie osiągają taki poziom, że obie strony nie są w stanie przyznać racji drugiej i jedynym rozwiązaniem jest "zdjęcia albo to się nie wydarzyło". No to proszę, są zdjęcia - są dowody.

#1. Chłopak nie wierzył jej, że jego kot maltretuje jej kota

#2. 4,5 roku wcześniej wszyscy lekarze mówili mu, że już nigdy nie będzie chodził, teraz zrobił to zdjęcie#3. Żona była zła na zakup zestawu dla niewidomego kota "bo przecież nie może z niego korzystać"... a po 36 godzinach to!#4. Ludzie uważają ją za złą kucharkę, więc kiedy na Święto Dziękczynienia zaoferowała pomoc, rodzina odpowiedziała "po prostu pokrój warzywa na tacę". OK...#5. Instruktorzy i koledzy ze służby nie wierzyli, żeby był w stanie dostać się na Princeton. Ten list z przyjęciem na studia zamknął im jadaczki#6. Babcia powątpiewała, czy da radę z przygotowaniem sałatki na rodzinnego grilla#7. Student zatrzymany z powodu podejrzenia o prowadzenie pod wpływem alkoholu udowodnił, że jest trzeźwy#8. Dziewczyna twierdziła, że wszystkie jego koszulki mają ten sam kolor. No i kto nie rozróżnia kolorów?!#9. Kiedy wychodził do pracy, dziewczyna powiedziała mu, że ubrał się jak starszy facet. Nie wierzył jej do tego momentu#10. Żona nie wierzyła, że często sypia na kanapie, bo nie może się wyspać w łóżku#11. Żona twierdziła, że mąż jest kiepski w pracach ręcznych i nie zrobi płotu#12. Policjant zatrzymujący biorącego udział w proteście nie chciał uwierzyć, że ten ma przy sobie kartę "wyjścia z aresztu"#13. Uczniowie z Korei pokazali jak dużo powietrza znajduje się w paczkach chipsów#14. Lokalna policja pokazuje jaką nierozważnością jest zostawianie cennych przedmiotów w samochodzieMamy cię! Wydział policji w Dixon
Jeśli byłbym złodziejem, mógłbym zabrać twoją torebkę. Zamykaj drzwi

#15. Musiał przegrzebać śmietnik, żeby udowodnić dziewczynie, że oderwany narożnik opakowania nie ma związku z prezerwatywą#16. Córka twierdziła, że nie może spakować klocków, nie chciał jej uwierzyć...#17. Mąż twierdził, że podłoga wymaga porządnego mycia, żona się upierała, że wszystko jest OK. W końcu powiedział, że umyje podłogę, żeby mogła sama się przekonać. Na tej podłodze nie ma różnokolorowych kafelków...#18. Chłopak twierdził, że monety nie da się postawić na kancie#19. Nie przyszedł do pracy, szefowi powiedział, że jego okolica została zamknięta przez policję. Szef nie chciał uwierzyć, więc wysłał mu zdjęcie#20. "A po co nam głupi pies" - słowa męża#21. Dziadek opowiadał, że w domu opieki miał 8 kumpel, to zdjęcie wisiało na lodówce#22. Wujek przechował tę butelkę przez 35 lat tylko dlatego, że jego mama powiedziała mu, że nie da rady#23. Narzeczona przekonywała, że potrzebuje iPada do pracy. Te ślady dowodzą, że kłamała#24. Zakład transportu miejskiego w Londynie udowodnił, że piętrowe autobusy nie będą miały skłonności do przewracania się#25. Koleżanka powiedziała, że jej siostra kupiła strusia. Na SMS-a "pics or didn't happen" odesłała to#26. Koleś w barze powiedział, że jego supermocą jest łysina345
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Zagadka dla drugoklasisty
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu 8 potwornickich ciekawostek o Disneyu
Przejdź do artykułu Jak powstają zachwycające zdjęcia reklamowe i studyjne
Przejdź do artykułu Zakochana para z Chin
Przejdź do artykułu Szalone "madki" z internetu atakują!
Przejdź do artykułu 15 historii, które pokazują, że w fast foodzie też pracują dobrzy ludzie
Przejdź do artykułu Jak uprzyjemnić zakupy - kolekcja genialnych pomysłów ze sklepów
Przejdź do artykułu 7 ciekawostek o mewach. Raczej nie pokochacie tego ptaszyska...
Przejdź do artykułu Faktopedia DXXI - produktywność polskich pracowników w Unii Europejskiej
Przejdź do artykułu Życie w akademiku - kto doświadczył, ten wie, kto nie doświadczył - niech żałuje

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą