Szukaj Pokaż menu

Nietuzinkowa zaręczynowa sesja fotograficzna

37 882  
107   15  
Jackie Nguyen i Nate Huntley z Queen w Nowym Jorku chcieli mieć wyjątkową sesję zaręczynową, nie jakieś standardy na tle jeziora czy wschodzącego słońca. Poprosili o pomoc znajomego fotografa, Isaaca Jamesa, a w wyniku ich współpracy powstały te niesamowite zdjęcia. Oboje są aktorami i sami określają się nerdami i są fanami postaci, w które się wcielili.

#1.

Zagadka dla drugoklasisty

371 926  
2267   372  
Przed Wami zadanie z kategorii: "Wredne zadanie z podręcznika mojego syna (mojej córki), w którym znów mu (jej) nie jestem w stanie pomóc".

Kliknij i zobacz więcej!

W rosyjskim podręczniku "Informatyka w grach i zadaniach dla klas drugich" znajdujemy takie oto zadanie:

Udowodnili im, że mieli rację

44 267  
345   35  
Czasami dyskusje i kłótnie osiągają taki poziom, że obie strony nie są w stanie przyznać racji drugiej i jedynym rozwiązaniem jest "zdjęcia albo to się nie wydarzyło". No to proszę, są zdjęcia - są dowody.

#1. Chłopak nie wierzył jej, że jego kot maltretuje jej kota

#2. 4,5 roku wcześniej wszyscy lekarze mówili mu, że już nigdy nie będzie chodził, teraz zrobił to zdjęcie#3. Żona była zła na zakup zestawu dla niewidomego kota "bo przecież nie może z niego korzystać"... a po 36 godzinach to!#4. Ludzie uważają ją za złą kucharkę, więc kiedy na Święto Dziękczynienia zaoferowała pomoc, rodzina odpowiedziała "po prostu pokrój warzywa na tacę". OK...#5. Instruktorzy i koledzy ze służby nie wierzyli, żeby był w stanie dostać się na Princeton. Ten list z przyjęciem na studia zamknął im jadaczki#6. Babcia powątpiewała, czy da radę z przygotowaniem sałatki na rodzinnego grilla#7. Student zatrzymany z powodu podejrzenia o prowadzenie pod wpływem alkoholu udowodnił, że jest trzeźwy#8. Dziewczyna twierdziła, że wszystkie jego koszulki mają ten sam kolor. No i kto nie rozróżnia kolorów?!#9. Kiedy wychodził do pracy, dziewczyna powiedziała mu, że ubrał się jak starszy facet. Nie wierzył jej do tego momentu#10. Żona nie wierzyła, że często sypia na kanapie, bo nie może się wyspać w łóżku#11. Żona twierdziła, że mąż jest kiepski w pracach ręcznych i nie zrobi płotu#12. Policjant zatrzymujący biorącego udział w proteście nie chciał uwierzyć, że ten ma przy sobie kartę "wyjścia z aresztu"#13. Uczniowie z Korei pokazali jak dużo powietrza znajduje się w paczkach chipsów#14. Lokalna policja pokazuje jaką nierozważnością jest zostawianie cennych przedmiotów w samochodzieMamy cię! Wydział policji w Dixon
Jeśli byłbym złodziejem, mógłbym zabrać twoją torebkę. Zamykaj drzwi

#15. Musiał przegrzebać śmietnik, żeby udowodnić dziewczynie, że oderwany narożnik opakowania nie ma związku z prezerwatywą#16. Córka twierdziła, że nie może spakować klocków, nie chciał jej uwierzyć...#17. Mąż twierdził, że podłoga wymaga porządnego mycia, żona się upierała, że wszystko jest OK. W końcu powiedział, że umyje podłogę, żeby mogła sama się przekonać. Na tej podłodze nie ma różnokolorowych kafelków...#18. Chłopak twierdził, że monety nie da się postawić na kancie#19. Nie przyszedł do pracy, szefowi powiedział, że jego okolica została zamknięta przez policję. Szef nie chciał uwierzyć, więc wysłał mu zdjęcie#20. "A po co nam głupi pies" - słowa męża#21. Dziadek opowiadał, że w domu opieki miał 8 kumpel, to zdjęcie wisiało na lodówce#22. Wujek przechował tę butelkę przez 35 lat tylko dlatego, że jego mama powiedziała mu, że nie da rady#23. Narzeczona przekonywała, że potrzebuje iPada do pracy. Te ślady dowodzą, że kłamała#24. Zakład transportu miejskiego w Londynie udowodnił, że piętrowe autobusy nie będą miały skłonności do przewracania się#25. Koleżanka powiedziała, że jej siostra kupiła strusia. Na SMS-a "pics or didn't happen" odesłała to#26. Koleś w barze powiedział, że jego supermocą jest łysina345
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Zagadka dla drugoklasisty
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu 15 powodów, dla których może nie dojść do drugiej randki II
Przejdź do artykułu Najbardziej żenujące rzeczy, jakimi zawstydzili cię twoi rodzice
Przejdź do artykułu Który dom kupisz?
Przejdź do artykułu 15 sposobów na wyjątkową motywację - oto klucze do twojego sukcesu!
Przejdź do artykułu „Sekrety dziewczyn”, o których faceci nie wiedzą
Przejdź do artykułu Kadry uchwycone na moment przed katastrofą II
Przejdź do artykułu Dziwaczne rekordy i inne ekstrema. 7 przypadków, na które warto zwrócić uwagę
Przejdź do artykułu Faktopedia DXXI - produktywność polskich pracowników w Unii Europejskiej
Przejdź do artykułu Sytuacje, które szybko wymknęły się spod kontroli

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą