Szukaj Pokaż menu

Dziewczyny w seksownej bieliźnie LXX

79 713  
533   21  
Dobrze na nich leży?

13 komiksów, które podkreślają, jak zmienia się miłość po 30. roku życia

233 452  
761   80  
Wiele młodych osób traktuje ukończenie 30. roku życia jak pewien, niezwykle istotny, kamień milowy w ich życiu. Mniej więcej w tym czasie z beztroskich nastolatków przeistaczamy się w dorosłe i odpowiedzialne osobniki. Zmienia się między innymi podejście do związków damsko-męskich i miłości...

#1. Wieczór bez niego

Kliknij i zobacz więcej!

Osoby wykonujące te zawody zaliczają najczęściej!

220 401  
265   126  
Są takie zawody, w których seks jest jak jedna z dodatkowych korzyści. Jeśli więc znajdujesz się przed wyborem kolejnej pracy, może warto rozważyć poniższe?

#1. Redaktor Joe Monstera Profesjonalny sportowiec

0
Zaczynamy od jednego z bardziej oczywistych, a zarazem tego najbardziej ekskluzywnego zawodu. Chyba tylko panie do towarzystwa mają więcej okazji na numerki. Jednym z najbardziej znanych bawidamków z tego grona jest koszykarz Wilt Chamberlain. Szacuje on, że zanim skończył 55 lat przespał się z 20 tysiącami kobiet! Wyobraźcie sobie, ile z nich musiało zaliczać się do grona potencjalnych porąbanych byłych dziewczyn...

#2. Barman

1

Bary są pełne osób, które przychodzą tam z nadzieją na to, że rano obudzą się z kimś obcym w łóżku. Bardzo często trafić można na osoby z grup podwyższonego ryzyka, czyli osoby, które przechodzą przez rozstanie oraz - oczywiście - ludzi po kilku głębszych. Szczególnie "dobrze" mają pracujące za barem dziewczyny, które podrywane są praktycznie bez przerwy, ale i faceci nie mają na co narzekać.

#3. Ratownik

3

Jeśli podczas wakacji nad morzem poznajesz na baletach kolesia, który twierdzi, że jest ratownikiem, zapewne kłamie. Nie bez powodu, bo ściema ta jest skuteczna w 90% przypadków. Ratownicy są wysportowani, opaleni, a dodatkowo na co dzień ratują życie tonących, bezbronnych dzieciaczków. Nie wspominając już o tym, że całymi dniami biegają po plaży w strojach kąpielowych. Nie bez powodu tak wiele osób uważa przedstawicieli tego szlachetnego zawodu za symbole seksu.

#4. Masażysta

4

Ich zadaniem jest robienie ludziom dobrze za pomocą rąk. I to dosłownie! Masażyści wiedzą jak sprawić, by inni czuli się komfortowo z tym, że dotyka ich obca osoba. Oliwka dla dzieci i silne ramiona to gwarancja sukcesu. Poważnie - czy jest lepsza gra wstępna niż dobry masaż?

#5. Instruktor tańca

5

Jeśli wiesz jak poruszać biodrami w rytm muzyki (i to bez opróżnienia flaszki), przedstawiciele płci przeciwnej będą lgnąć do ciebie jak ćmy do światła. Spójrzcie tylko na takiego Maseraka - co druga gospodyni domowa do niego wzdycha!

#6. Pilot

6

Latają po całym świecie, a w jednym miejscu bawią nie dłużej niż kilka dni. Do tego te mundury, specyficzne czapki i już strach spuścić żonę ze smyczy. Osoby, które potrafią unieść w przestworza ogromne maszyny napędzane czystą magią mają w sobie coś takiego, że kobiety nie potrafią się opanować i tylko marzą o tym całym przelatywaniu...

#7. Strażak

7

Kobiety ich uwielbiają. Podobno to właśnie mężczyźni zdejmujący małe, przerażone kotki z drzew są obiektem seksualnych fantazji zdecydowanej większości kobiet. Strażacy to twardziele już z samej definicji - każdy facet jest na straconej pozycji.

#8. Fotograf

8

Typ artysty przyciąga kobiety już od wieków. Niektórzy twierdzą, że najprostszym sposobem na zaciągnięcie dziewczyny do łóżka jest sprawienie, by poczuła się piękna i wyjątkowa. Cóż - oni robią to zawodowo. Do tego ciągle obracają się w towarzystwie modelek i nawet jeśli poszczęści im się raz na dziesięć, nadal udaje im się zdecydowanie częściej niż zwykłemu śmiertelnikowi. Teraz już wiecie dlaczego tylu nastolatków prosi rodziców o lustrzankę pod choinkę i zakłada fanpejdże typu "Imię Nazwisko Photography"...

#9. Muzyk

9

Kolejna oczywistość na liście. Kobiety DOSŁOWNIE rzucają w nich bielizną, a gitara dodaje 10 do atrakcyjności praktycznie każdemu brzydalowi. Czasami wystarczy takiemu tylko dobrze zaparkować autobusem, by jakaś małolata przeżyła przygodę życia.

#10. Trener osobisty

10

Mają świetnie wyrzeźbione ciała. Emanują pewnością siebie i całują swoje bicepsy przed lustrem. Otaczają się innymi wysportowanymi, pewnymi siebie ludźmi. Chyba nie trzeba dopowiadać więcej...

#11. Przedsiębiorca

11

Ten typ działa na płeć przeciwną w inny sposób niż reszta. Przedsiębiorczy ludzie są pewni siebie i z reguły dążą do tego, by zdobyć co tylko sobie założą. Nie boją się porażki i podejmują ryzyko. Dzięki temu nie tylko nieźle zarabiają, ale też zdobywają najlepsze możliwe partie z całej okolicy.

#12. Adwokat rozwodowy

12

Adwokaci zajmujący się rozwodami na co dzień spędzają sporo czasu z osobami przechodzącymi przez trudne rozstania. Każdy chyba wie, że w takim momencie większość z nas potrzebuje pocieszenia. Kiedy widzisz setki takich par, doskonale wiesz co powiedzieć, by to akurat w twoje ramię wypłakała się klientka po wygranej sprawie... Albo w trakcie. YOLO.
265
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu 13 komiksów, które podkreślają, jak zmienia się miłość po 30. roku życia
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu 20 przykładów fatalnego zarządzania firmą i traktowania pracowników jak służbę
Przejdź do artykułu 9 potwornickich ciekawostek na temat Słońca (for dummies)
Przejdź do artykułu Sprawdź wzrok i znajdź dziecko
Przejdź do artykułu 12 ciekawostek o czasie
Przejdź do artykułu Nieznane fakty, które miały miejsce podczas kręcenia znanych filmów
Przejdź do artykułu 7 rzeczy, które warto wiedzieć na temat stresu
Przejdź do artykułu Filmowe wpadki, które były tak dobre, że zdecydowano się je pozostawić
Przejdź do artykułu Paradoks Simpsona, czyli dlaczego nie warto ufać statystyce
Przejdź do artykułu 8 nieco mniej znanych faktów o dinozaurach

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą