Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Klub ludzi wiedzących, że należy pisać "wziąć", a nie "wziąść"
Klub otwarty
by poop_ek


Założony: 2008-08-13 06:36:52
Ostatnia aktywność: 2018-03-30 09:29:04
Postów na forum: 20
84 członków
Oglądany: 6020x

poskarżę się, ok? :(

tytezterefere
tytezterefere - Dyżurna Domina · przed dinozaurami
bo ja strasznie nie lubię, jak ktoś się próbuje wylansować używając jakiegoś zbyt trudnego dla siebie słowa i na dodatek używając go źle (typu mylenie "bynajmniej" z "przynajmniej"), a jak mu się uprzejmie zwróci na to uwagę, to jest pojazd, twierdzenie, że w internecie można, pytanie czy JM to forum znawców języka polskiego...
wczoraj zwróciłam tak komuś uwagę, ponieważ ten ktoś napisał:
i tu Was zaskoczę - 170, niby bi... niby nie, bynajmniej jestem dowodem na istnienie przyjażni męsko-damskiej hehe, ciekawe co na to mąż...;-)
zwróciłam więc uwagę, na błędne użycie słowa "bynajmniej", na co dostałam odpowiedź, iż właśnie JM nie jest forum dla znawców języka polskiego, ponadto, jeśli "bynajmniej" ma być podkreśleniem zaprzeczenia, to zostało poprawnie użyte... a ja się pytam: gdzie tam jest to podkreślane zaprzeczenie? eh...
no nic, przesadzam trochę pewnie, ale tak już mam fabrycznie ;)
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Te_Xuan_Ze - Katzenjammer · przed dinozaurami
Czyli JEST dowodem na istnienie tej przyjaźni, tak? "Bynajmniej" jest tu jak najbardziej NIE NA MIEJSCU.
Masz rację, oczywiście. Mnie tez zawsze strasznie wkurza używanie słów, których się nie rozumie. Nikt od nikogo nie wymaga, aby posługiwać się jakimś skomplikowanym słownictwem, wszystko zawsze można powiedzieć w inny sposób.
Też mam tak fabrycznie
gumka_myszka
gumka_myszka - Superbojowniczka · przed dinozaurami
=bynajmniej nie= to byloby dobrze?
gumka_myszka
gumka_myszka - Superbojowniczka · przed dinozaurami
chyba nie

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.