Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
JACK DANIEL'S
Klub otwarty
by ellepuma


Założony: 2008-08-12 02:02:13
Ostatnia aktywność: 2018-03-30 09:29:50
Postów na forum: 50
231 członków
Oglądany: 9182x

Na początek - jak lubimy to z Jackiem? ;)

ellepuma
ellepuma - Superbojowniczka · przed dinozaurami
...czyli kto i jak? Jedni mówią, że z colą to profanacja, inni bez colałki nie wypiją... jeszcze inni piją z innymi dodatkami. A wy? ;)
happy
happy - Wredziocha · przed dinozaurami
lubimy z lodem lub z cola i lodem
ogólnie Jacek to fajny koleś jest istna dusza towarzystwa
ellepuma
ellepuma - Superbojowniczka · przed dinozaurami
Jacek taaaa Zawsze się z nim dogadać idzie Jeszcze ma koleżankę - Balentynę. Też spoko laska. Lepsza na pewno od tego Jasia co wiecznie gdzieś wędruje... :P
Aishaa
Aishaa - Brzoskwinka | GG: 1842398 P · przed dinozaurami
Dla mnie z colą to profanacja.
W zależności od temperatury otoczenia, gdy jestem w klubie i jest gorąco piję z lodem, jeśli jest temperatura bardziej optymalna, piję samego
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2008-08-12 13:38:26
happy
happy - Wredziocha · przed dinozaurami
dla mnie cola jest wskazana, kiedy nie chce się "ululać" za szybko
chociaż najsmaczniejszy sam
mikmiki
mikmiki - Superbojownik | GG: 8534509chyba · przed dinozaurami
Ahhh weranda, ciepły wieczór, Jack z odrobiną lodu w szklaneczce, murzyni raźno pracują w polu, czego chcieć więcej od życia?
ellepuma
ellepuma - Superbojowniczka · przed dinozaurami
U mnie zależnie od nastroju - do kominka, dobrego filmu tudzież książki, najbardziej pasuje mi Jacek z lodem... do grila w gronie znajomych, imprezy czy samotnej libacji z rozpaczy już z colą i odrobiną cytryny...
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
kaju - bojownik · przed dinozaurami
Jack z lodem - to jest to
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
pionier - Superbojownik · przed dinozaurami
Rockendrolowcy piją tylko prosto z butli

Z lodem. Mieszać to można tanią szkocką ;)
ellepuma
ellepuma - Superbojowniczka · przed dinozaurami
Tanią szkocką - si.
Jacka - też... czasem Będę tego bronić.
A prosto z butli to tanie wino a nie Jacka :P
Bajo
Bajo - Superbojownik · przed dinozaurami
Jacek na lodzie to odpowiednia metoda picia whisky z tennessee. bardzo dobrze się go pije również bez dodatków w temperaturze pokojowej.
ellepuma
ellepuma - Superbojowniczka · przed dinozaurami
Bajo - i tu masz rację
RioT
RioT - Na Pączka | GG: 1742168 · przed dinozaurami
na 4 kostkach lodu
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
hdj1000 - Superbojownik | GG: 5466347 · przed dinozaurami
2 kostki lodu lub 2 kostki lodu i woda mineralna
qv8
qv8 - Superbojownik · przed dinozaurami
Ja zawsze mówię, że Jack to jedyna whiskey, którą wypada podać z colą. Kolorowych drinków z whiskey ani whisky nie popieram, bo wydaje mi się, że to jak krwisty stek z grilla podany z lodami. Jakoś mało pasuje. Polecam za to picie w zimę z na mrozie z piersiówki trzymanej pod kurtką. Fajne połączenie mroźnego powietrza i podgrzanego trunku. Uwaga, bardzo rozgrzewa!!!
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
na wykłady do pana Jacka chodzę tylko z lodem lub z niczym, nie można go obrażać przynosząc colę ;]
ellepuma
ellepuma - Superbojowniczka · przed dinozaurami
Garrett - ja na wykładach jeszcze z Jackiem nie byłam ( a tym bardziej u Niego na wykładach:P) , ale za to czasem Żubr mi ryczy pod ławką, jak nudzą coś na auli ;)
bletkaa
bletkaa - Superbojowniczka · przed dinozaurami
tradycyjnie: cola, lód ew cytryna
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
dlaszamy - Bojownik · przed dinozaurami
Wczorajszej nocy przekonałem się, że można go pić ze wszystkim nawet z herbatą HA !
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
deDraco - bojownik · przed dinozaurami
Dybry. Na początek jako zaprawiony w bojach z tymże (jak wchdzę co piątek do monopolu w pobliżu i mówię "zestaw do resetu umysłu proszę" to każdy z czterech pracowników bez słowa idzie na zaplecze i targa 1 literek plus 4 litrowe pepsi twist) powiem tak: nie ważne z colą czy bez wazne że dobre i KACA NIE MA!!!! A żeby w temacie się zmieścić - mieszanka syrop cukrowy, sok z limonki (dużo) i jacuś. Proporcje lepiej ustalić samemu. Powala na kolana największych mocarzy ale własnie przez dużą ilość cukru i kwasu budzisz się rano jak młody bóg.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
TzTesla - Superbojownik · przed dinozaurami
Whiskey on the Rocks
Cafe86
Cafe86 - Bojownik · przed dinozaurami
witam jestem tu nowy
w zależności od nastroju Jacka pijam z colą, ze spritem albo sączę czystego- zaleta tego taka że nie ma kaca i głowa nie boli
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Gimling - bojownik | GG: 3969800 · przed dinozaurami
również witam ;]
ja Jacka preferuje głownie z colą.... szklaneczka oczywiście firmowa ;]
titek-79
titek-79 - Bojownik · przed dinozaurami
Zawsze i wszędzie czysty Daniels najlepszy będzie! Ostatnio przy kompie sam zrobiłem 0,5 z gwinciora, no i oczywiście fajury bo jak by inaczej

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.