Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Jednośladowcy
Klub otwarty
by chaos


Założony: 2008-05-05 22:00:39
Ostatnia aktywność: 2017-03-06 09:11:32
Postów na forum: 180
66 członków
Oglądany: 6108x

No to oficjalnie...

liver_sausage88
liver_sausage88 - Om nom nom nom · przed dinozaurami
... uznaję sezon za otwarty Dzisiaj pierwsze 40 km zrobione
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
patchanga - Superbojownik · przed dinozaurami
ja go nie zamknąłem
Sq_Str8
Sq_Str8 - Superbojownik · przed dinozaurami
u mnie kolejne 10cm śniegu napadało


PS. nawet rowerem przestałem jeździć
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2009-03-02 12:52:16
Piciu30
Piciu30 - Superbojownik · przed dinozaurami
Eeeee... ja sezon już 7 lutego otwarłem. Pogoda była śliczna - nic, tylko jechać. Poza tym trzeba było nowe wydechy przetestować ... ;) Niestety: w ubiegłą sobotę nie zdążyłem wsiąść - ale wiosna idzie, więc okazji winno być co raz to więcej.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
patchanga - Superbojownik · przed dinozaurami
:Piciu30 - jakie kominki założyłeś ?
Sq_Str8
Sq_Str8 - Superbojownik · przed dinozaurami
:liver, zrób fotkę swojej bestii
liver_sausage88
liver_sausage88 - Om nom nom nom · przed dinozaurami
Sq, Ty zboczeńcu!
Piciu30
Piciu30 - Superbojownik · przed dinozaurami
:Patchanga: Silvertail.... Modelu nie znam, bo kupiłem używki. W każdym bądź razie w porównaniu z oryginalnymi bulgocik jest mniam.........
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2009-03-05 08:02:01
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
patchanga - Superbojownik · przed dinozaurami
:Piciu30 miodzio
Sq_Str8
Sq_Str8 - Superbojownik · przed dinozaurami
:liver no co Ty ziom, chyba nie jest mały?


poka poka
liver_sausage88
liver_sausage88 - Om nom nom nom · przed dinozaurami

Sq_Str8
Sq_Str8 - Superbojownik · przed dinozaurami
fiu fiu, prezentuje się nieźle
liver_sausage88
liver_sausage88 - Om nom nom nom · przed dinozaurami
No ba
Piciu30
Piciu30 - Superbojownik · przed dinozaurami
Ładna rzecz - niech Ci dobrze służy. No i ćwicz przeciwskręt, bo na takiej maszynie to rzecz nieodzowna ;)

Dziś znów nawinęliśmy kilka kilometrów - kumpel nawet uruchomił Junaka po zimowym przestoju. Oby tylko pogoda dopisywała....

:patchanga: bulgot jest przesympatyczny, ale - co ważne - na wyższych obrotach pracują bardzo kulturalnie, dzięki czemu da się na takim motorze jeździć. Niejeden, który rozwiercił czy wręcz wybebeszył seryjne wydechy żałował tego po 15 minutach jazdy, bo motor tak hałasuje że się wytrzymać nie da. Na razie jestem zakochany ;)
liver_sausage88
liver_sausage88 - Om nom nom nom · przed dinozaurami
Spoko spoko, przeciwskręt jest moim przyjacielem już od czasu kursu
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
patchanga - Superbojownik · przed dinozaurami
:Piciu30 . Mój znajomek jeździł Wilderszternem 1,6 na zupełnych przelotkach i wiem jakie larmo potrafi zrobić pusty komin
Poluje teraz na Yamaszkę BT 1100 jak trafię i zanabędę to musowo puste rurki wolny wydech musi być
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
patchanga - Superbojownik · przed dinozaurami
:liver bardzo najs ta suka.wygląda na zadbaną i wogóle ;D
liver_sausage88
liver_sausage88 - Om nom nom nom · przed dinozaurami
Dzięki
Już wreszcie przygotowana w 100% do sezonu, wymienione płyny i filtry, wyczyszczone gaźniki + regulacja + synchro, sprawdzone luzy zaworowe, łożyska, naciągnięty łańcuch i nowe opony, uff... Z kasy się wycykałem totalnie, ale przynajmniej mam na rok spokój Teraz tylko jeździć
Piciu30
Piciu30 - Superbojownik · przed dinozaurami
Otwarcie otwarciem, ale wreszcie pogoda nam dopisuje. Ciepełko się zrobiło, czas wreszcie powyciągać z garaży te pucowane całą zimę maszyny...
Jak pierwsze jazdy? Jakie wrażenia?

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.