Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Polityka, agitacja, konfrontacja
Klub otwarty
by PurkusKuchatek


Założony: 2013-02-02 11:46:51
Ostatnia aktywność: 2018-09-30 17:38:20
Postów na forum: 260
33 członków
Oglądany: 9537x

Dobre praktyki

Aleister
Aleister - Trygław | GG: 4151394 · przed dinozaurami
Tak odnośnie pozwoleń na broń - moi koledzy ze stowarzyszenia już ponad 450 dni czekają na decyzje odmowne z którymi będą mogli iść do sądu.

Tymczasem komenda stwierdziła, że wciąż wie za mało o ich przodkach, kuzynach i zaangażowaniu w rozgrywki ligi curlingowej gejów, bo najpierw im wyznaczyła przesłuchanie po ustalonym terminie załatwienia sprawy, a potem z tego powodu po raz kolejny odwlekła termin ;) A komendant się upiera, że urzędnicy są ok, to moi koledzy nie współpracują.

Biorąc to pod uwagę bardzo się zdziwiłem, gdy na stronie policji zauważyłem "bank dobych praktyk"

Jeszcze bardziej się zdziwiłem gdy zobaczyłem w nim rozdział "Prawo Administracyjne"

Prawdziwym szokiem było dla mnie zobaczenie w nim podrozdziału "Decyzje administracyjne"

A potem zrozumiałem, że wszystko się zgadza. Podrozdział "Decyzje Administracyjne" jest pusty. Brak tam dobrych praktyk.
Aleister
Aleister - Trygław | GG: 4151394 · przed dinozaurami
Ku mojemu zdumieniu nasze przepisy nie znają czegoś takiego jak coilgun ;) Mogę jeszcze spytać naszego prawnika, ale z tego co widzę po przejrzeniu ustawy, póki policja się nie połapie i nie zacznie cisnąć na ministerstwo możesz konstruować do woli ;)

Co rozumiesz przez "dużą moc"?? Jakie przewidujesz koszty produkcji? ;) pocisk o energii 100J już byłby czymś zbliżonym do kbks
Aleister
Aleister - Trygław | GG: 4151394 · przed dinozaurami
tak, mój prawnik potwierdził. Nie ma ładunku miotającego, nie ma sprężonych gazów, nie ma cięciwy, to nie jest broń ;)
PurkusKuchatek
PurkusKuchatek - Superbojownik · przed dinozaurami

Działo Gaussa na podwórku.
Aleister
Aleister - Trygław | GG: 4151394 · przed dinozaurami
;) buduj szybko zanim zakażą ;)
Yoop
Yoop - Superbojownik · przed dinozaurami
Jakby nie patrzyć LHC, czy też dowolny inny akcelerator cząstek, służy właśnie do tego żeby nadawać cząstkom materii duże energie... albo chociaż działo elektronowe

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.