Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Polityka, agitacja, konfrontacja
Klub otwarty
by PurkusKuchatek


Założony: 2013-02-02 11:46:51
Ostatnia aktywność: 2018-09-30 17:38:20
Postów na forum: 260
33 członków
Oglądany: 9537x

Uzewnętrzniam się krótko

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
pietshaq - Szkielet Szachisty · przed dinozaurami
Pierwsze prawo a
Wraz ze wzrostem zakresu władzy pojedynczego człowieka maleje pokusa nadużycia tej władzy.

Wyjaśnienie, dlaczego tak uważam, później. Na razie do refleksji: słuszne, niesłuszne, może ktoś to już podobnie sformułował, tylko ja o tym nie wiem?

Zapraszam do dyskusji

Pozdrawiam,
bartek_ht
bartek_ht - Superbojownik · przed dinozaurami
Większa niezależność w podejmowaniu decyzji teoretycznie zmniejsza możliwość "zrzucenia" odpowiedzialności na kogoś innego, człowiek ostrożniej podejmuje decyzje bo większego pojedynczego decyzenta lepiej widać niż mrowie malutkich?

Refleksja, zdanie prawdziwe ale pod warunkiem że mamy nad nim niezależny organ kontroli. Zakładając że na szczycie stoi człowiek prawy i dbający tylko o dobro góry na której stoi każde rozwiązanie jest dobre.

Co do powielania myśli to w polityce powiedziano już chyba wazystko, kwestia dostosowania najlepszej idei do konkretnych warunków, głowy nie dam ale to mi trochę przypomina Hobbesa(wybaczcie jeśli źle zapisałem nigdy nie wiem jak z tym apostrofem ma być:/).
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
tomcat_tc - Student prawa · przed dinozaurami
Kurczę, codziennie staram się tu zaglądać, niestety z racji reorganizacji w firmie i sesji nie mam czasu odpisywać. Chętnie poczytam i się udzielę za jakieś dwa tygodnie
Aczkolwiek teoria "Wraz ze wzrostem zakresu władzy pojedynczego człowieka maleje pokusa nadużycia tej władzy." została nie raz obalona w historii.

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.