Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Klub Ofiar Fotofaszyzmu
Klub otwarty
by Maciek5000


Założony: 2012-02-06 14:38:53
Ostatnia aktywność: 2012-09-12 22:39:14
Postów na forum: 26
14 członków
Oglądany: 6226x

moze zaczne jako pierwszy

lukashero
chcialbym napisac przyszlym klubowiczom zeby nauczyli sie czytac regulamin i przestali sie nad soba uzalac

zawsze mozna sobie zalozyc joemonsterbis.pl
i umieszczac w swoim profilu kucyki i inne pizdy skoro wstydza sie swojej twarzy

btw.pewnie niewiele osob bedzie zdawalo sobie z tego sprawe,ale nie ma przymusu wstawiania twarzy,mozna miec zolty znaczek JM
Maciek5000
Maciek5000 - Pajacownik · przed dinozaurami
Zapisałeś się tu tylko po to, by hejtować? Nie tylko awatary z kucykami wylatują ;)
lukashero
wiem ze nie tylko.wylatuja wszystkie niezgodne z regulaminem.ma byc twarz.reszta to juz interpretacja moderatora.chcesz sie klocic z modem?
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
rossija - Superbojownik | GG: 0 · przed dinozaurami
Ja się pokłóciłem, dostałem bana i nie powiem, warto było
Papercat
Papercat - bojownik · przed dinozaurami
A mi dowalili bana na avatara na ponad miesiąc. Nie żeby niesłusznie mi avka usunęli, ale z czasem trwania to trochę ktoś przesadził
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
margot - Superbojowniczka · przed dinozaurami
Sorry, ale niektórzy wrzucają sobie zdjęcia celebrytów lub postaci z kreskówek i wiszą tak przez całe wieki, a jak ja sobie zmieniłam zdjęcie profilowe na prima aprilis na jakąś wygooglowaną grubą babę (tak dla zabawy), to avatar poleciał już następnego dnia - zupełnie, jakby ktoś codziennie oglądał mój profil i tylko czekał, żeby się dopierdolić

Innym razem miałam zdjęcie "arabskie", tzn. odsłonięte tylko oczy, i też poleciało. Twarz na nim była, ale co tam.

Nie rozumiem, co złego jest w pokazaniu zdjęcia kota zamiast własnej mordki - jeżeli ktoś ma ochotę tak się wyrazić, to jego problem.
Maciek5000
Maciek5000 - Pajacownik · przed dinozaurami
"Powaga zabija powoli" taaaaaa

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.