Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Monstercraft
Klub otwarty
by Sq_Str8


Założony: 2011-08-02 20:40:05
Ostatnia aktywność: 2018-06-14 13:06:17
Postów na forum: 936
97 członków
Oglądany: 27463x
«123

Re: Postępy w Monstercraft v 3.0

m3ridan
m3ridan - Superbojownik | GG: 7602602 · przed dinozaurami
Mo creatures odpadły z zestawienia zbyt zabugowana wersja pod MCPC bukkit, połowa zwierząt nie spawnowała a te które spawnowały, głównie wodne, miały przekłamaną pozycję toteż kilkukrotnie zaatakowała mnie meduza gdy stałem jeszcze na plaży.
Maniek_pl
Maniek_pl - Superbojownik · przed dinozaurami
Czyli nie będzie kotków i innych słodziaków? ktoś będzie zawiedziony
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2012-07-26 18:19:29
m3ridan
m3ridan - Superbojownik | GG: 7602602 · przed dinozaurami
no np ja trochę

Zwyczajnie port jest zabugowany moje pytanie jest tylko jedno po co w takim razie umieszczać port czegoś co w zasadzie działa poprawnie tylko w 20% Olać MoCreatures mamy Extra Biomy
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2012-07-26 21:14:51
Maniek_pl
Maniek_pl - Superbojownik · przed dinozaurami
Przyjrzałem się dokładniej tym MOD'om i niektóre są na prawdę fajne (na przykład MorePistons, ExtraBiomes XL albo mcMMO czy sama Dynmap)

Ale mam dwa drobne pytania:

1) Na czym konkretnie będzie polegać SkyBlock MOD? Z tego, co doczytałem, to jest to po prostu nazwa pewnej mapy (dość ekstremalnej z resztą )

2) Czy dało by radę dorzucić jeszcze Redpower Lighting?
m3ridan
m3ridan - Superbojownik | GG: 7602602 · przed dinozaurami
Maniek Mówisz i masz RedPower Lightning Wiring i Core już jest w paczce. SkyBlock to mapa w mapie osobny świat możesz się do niego teleportować rozpoczynając przygodę z czystym ekwipunkiem. A gdy zapragniesz wrócić to wracasz do starej części mapy do starych śmieci i starego ekwipunku. Każdy gracz otrzymuje osobną wyspę do rozbudowy oraz admin może mu na życzenie resetować wyspę jeśli coś pójdzie nie tak.
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2012-07-27 14:53:06
Maniek_pl
Maniek_pl - Superbojownik · przed dinozaurami
Ok, wielkie dzięki
Wpadłem na koncepcję zrobienia takiego ogromnego zegara z kolorową tarczą. Już nawet udało mi się stworzyć uproszczoną wersję na aktualnym serwerze
m3ridan
m3ridan - Superbojownik | GG: 7602602 · przed dinozaurami
Jeśli zastanawiacie się dlaczego jeszcze nie wystartowaliśmy odpowiedz jest prosta, otóż wszystko skomplikowała premiera minecraft 1.3.1. Wraz z nowymi klockami zmienioną mechaniką gry i brakiem wsparcia ze strony starych modów oraz pluginów musimy uzbroić się w cierpliwość nim wersja będzie najstabilniejsza jest tez szansa ze bedą nowe mody na wersji 1.3.1 których autorzy zapowiadali wsparcie smp a którego do tej pory nie było.
DanBK
DanBK - Superbojownik | Skype: DanBK_Poland · przed dinozaurami
Ja bym jeszcze przypomniał o Retractable Bridge Porte Coulissante, dwa piękne pluginu które by klimatu dodawały
Z zabezpieczeń nie wiem czy tu pisać ale przydał by się Core Protect (i sporo miejsca na dysku), No Cheat Plus, coś na Xraya Rate Of Xray i inne pierdółki.
Aha i jak ma być ekonomia to Jobsy potrzebne :P Chyba że będzie coś a'la Adminowy skup złomu w którym można będzie dorobić

Kiedy ta nowa wersja wyjdzie cholera jasna!


@edit
CraftBook jeszcze - super możliwości budowy kolejek, obwody redstona od nowa i coś co ostatnio doceniłem, detektory! Magia na serwerze I nie patrz że dubluje automatyczne mosty i bramy z płotków, pluginy się nie gryzą a te pierwsze ładnie wyglądają.
Edytowano x 2 Ostatnio zmieniany: 2012-10-17 11:21:26
«123

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.