Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Monstercraft
Klub otwarty
by Sq_Str8


Założony: 2011-08-02 20:40:05
Ostatnia aktywność: 2018-06-14 13:06:17
Postów na forum: 936
97 członków
Oglądany: 27463x

Mapy

Sq_Str8
Sq_Str8 - Superbojownik · przed dinozaurami
Niestety drogie dzieci, ale mapy (widok pod kątem) przestały się mieścić w szaffie JM oraz imageshacku... itp.

Jedynie mapa z lotu ptaka jeszcze daje radę ;)

Więc o ile zna ktoś jakieś strony, które zmieszczą wymiary 6346x5480 10MB + większe. To chętnie wrzucę
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
MaxxD - Superbojownik · przed dinozaurami
Korci mnie udostępnienie swojego prywatnego serwera... Ale za dużo na tym 1GB się nie zmieści.
Lord_Uonogrzmot
Lord_Uonogrzmot - Superbojownik · przed dinozaurami
kurcze a czekałem może jako zwykły plik wrzucaj na jakiegoś 4shared czy coś w tym stylu, nie będzie można na JM otworzyć, ale będzie można ściągnąć przynajmniej? No i miałem nadzieję na pocztówkę
cooldan
cooldan - Bojownik · przed dinozaurami
wiesz co, ja mogę spróbować wrzucać na firmowy serwer i będę tu linki wrzucać. Musiałbyś tylko mi to na mail wysyłać.
TheWojo
TheWojo - Superbojownik | GG: 1322179 · przed dinozaurami
A może by tak spakować i na RS wrzucać?
cooldan
cooldan - Bojownik · przed dinozaurami
mail jakby co: cooldan@o2.pl
DanBK
DanBK - Superbojownik | Skype: DanBK_Poland · przed dinozaurami
Jak coś to ja też mam spory serwerek w uploadem przekozackim i bez limitu. Jako coś to czesiek
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Jishizikujimoshizi - bojownik | GG: Ne powiem · przed dinozaurami
Ja mam przekozacki serverek bez limitu. ;) Ale jest wolny jak...
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Ntr - Superbojownik · przed dinozaurami
Hmm jakby ktoś miał serwer,
taki żeby można na nim stronę postawić, i koledzy craftowicze pewnie znali by się na konfiguracji tego cuda...

to można by mapę na tectonicus zainstalować

ogólnie przegląda się to jak google maps,
stronka tutaj
a tutaj demo

odpadłoby generowanie map do jpga i uploadowanie na serwer ;D

jest nawet wiki page z pomocą w konfiguracji i pluginami.

to co pan admin i posiadacze serwerów powiedzą na taką propozycję? nada się toto?
Sq_Str8
Sq_Str8 - Superbojownik · przed dinozaurami
Ntr, mi się podoba taki pomysł, używałem tectonicusa, jedyny minus to spora wielkość mapy ( ~10MB świat zajmuje z 2 GB miejsca, mniej więcej).

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.