Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Monstercraft
Klub otwarty
by Sq_Str8


Założony: 2011-08-02 20:40:05
Ostatnia aktywność: 2018-06-14 13:06:17
Postów na forum: 936
97 członków
Oglądany: 27461x

Mapa metra ;)

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Ntr - Superbojownik · przed dinozaurami
Jako że czasem ciężko było się zorientować jak metrem dojechać w dane miejsce, postanowiłem stworzyć coś na wzór schematu metra ;D

Pełna mapa po kliknięciu w miniaturkę:


wszelkie uwagi mile widziane ;)
osobiście byłbym za tym żeby stacje miały konkretne nazwy, a nie koniecznie nicki danych osób.

edit:
(...)
v4
-nowe stacje
v5
-nowsze stacje
Edytowano x 5 Ostatnio zmieniany: 2011-08-18 21:19:18
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Jishizikujimoshizi - bojownik | GG: Ne powiem · przed dinozaurami
Jaki gagaman23? gagman23 ;)
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Jishizikujimoshizi - bojownik | GG: Ne powiem · przed dinozaurami
Btw sorry za double post, ale uważam, że centrum powinno mieć większą kropkę, bądź inny kolor. I TO JEST TYLKO MOJE ZDANIE!
Sq_Str8
Sq_Str8 - Superbojownik · przed dinozaurami
centrum przeważnie jest innego koloru, ale ja placki cukrem itp

PS.
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2011-08-11 20:00:18
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Ntr - Superbojownik · przed dinozaurami
ok ok, centrum będzie kolorowe ;D
a duze kropki sa tylko dla stacji z rozjazdami.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
MaxxD - Superbojownik · przed dinozaurami
Dojdą minimum 2-4 stacje, zależy, czy ktoś jeszcze się zgłosi na cześka z petycją o podciągnięcie ;) Jakieś sensowne oznaczenie linii, nicki użytkowników najbliższych 'posiadłości' bo za chwilę miejsca na tabliczkach zabraknie.

A tak poza moim pitoleniem, ze stacji 'zadupie' będzie przesiadka na północ do chaty kogośtam. Mega drzewo dostanie odnogę to mojego bracholka, ewentualnie buniowatego (o ile się zgłosi). Bru2s wyjdzie ze stacji parkowej pod same drzwi.
Edytowano x 4 Ostatnio zmieniany: 2011-08-11 22:59:21
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Ntr - Superbojownik · przed dinozaurami
Spoko, będę odbywał regularne przejazdy metrem i mapował wszystko co jest podłączone do głównej linii, plus postaram się lepiej odwzorować odległości. a jak zapomnę o czyimś metrze to o cześka proszę

a teraz prośba do właścicieli stacji, jeżeli możecie startowe/końcowe bloki cobble'a i te pod przyciskami, zamienić na wełnę w kolorze odpowiednim do linii na mapie, to byłoby świetnie
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2011-08-12 09:08:05
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Jishizikujimoshizi - bojownik | GG: Ne powiem · przed dinozaurami
Jeśli nie macie nic przeciwko, to poprowadzę sobie metro do Oka, i zadupia
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Jishizikujimoshizi - bojownik | GG: Ne powiem · przed dinozaurami
I taka mała prośba, gdybyś rysował nową mapę, mógłbym mieć czarną stację?
DanBK
DanBK - Superbojownik | Skype: DanBK_Poland · przed dinozaurami
gagaman a co Ty szatanista?
cooldan
cooldan - Bojownik · przed dinozaurami
a dałby ktoś rade nanieść to na pocztówkę?
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Ntr - Superbojownik · przed dinozaurami
na pocztowke moze byc ciezko bo jest izometryczna, ale moge sprobowac :p
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Jishizikujimoshizi - bojownik | GG: Ne powiem · przed dinozaurami
Nie, po prostu LUBUJE SIE W CZARNYCH KOLORACH! ;) I jestem fanem metalu
Herod
Herod - Superbojownik | GG: 536008 · przed dinozaurami
...a może jakiś duży (z czasem i piętrowy pewnie) dworzec główny zrobić? (w okolicy standardowego spawna, który obecnie jest chyba zwykłą dziurą z wodą i potworami?)
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
MaxxD - Superbojownik · przed dinozaurami
Wojo, centrum i plaża trzeba by zmniejszyć do jednej stacji, tragedią jest przemieszczanie się ode mnie np do jeziora (Maralai etc.), trzy przesiadki w ciągu 30 sekund.
Biorę też pod uwagę możliwość objazdu Centrum.
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2011-08-12 19:46:30
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Jishizikujimoshizi - bojownik | GG: Ne powiem · przed dinozaurami
Herod niestety to jest niewykonalne, ponieważ nikt nie może tam stawiać kloca, że się tak wyrażę ;)
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
MaxxD - Superbojownik · przed dinozaurami
Generalnie mamy w typy stacji: te główne (centrum, wojo, park) i te personalne (do pojedynczych osób, np Fl4merion). Linie główne oznaczaj kolorami, personalne na szaro. To bardziej sugestie niż żądania ;)
Lord_Uonogrzmot
Lord_Uonogrzmot - Superbojownik · przed dinozaurami
kłołt cooldan:
"a dałby ktoś rade nanieść to na pocztówkę?" /kłołt

z naniesieniem planu metra na rzut izometryczny nie ma absolutnie żadnych problemów pod warunkiem, że plan ten będzie zrobiony dokładnie (chodzi mi o dokładne umiejscowienie stacji, a nie jakość estetyczną) :

http://img849.imageshack.us/img849/4764/izometro2.png
http://vader.joemonster.org/upload/zos/627800a9e06c42metro2.png

Generalnie trochę musiałem się namęczyć z dopasowaniem z tego względu, że plan na niektórych stacjach jest rozjechany, w rzucie z góry widać to najlepiej, mimo iż starałem się tak przeskalować (zmieniając stosunek wysokości do szerokości) żeby jak najlepiej pasowało:

http://img69.imageshack.us/img69/9286/metros.png

być może trzeba po prostu wszystkich, którzy mają stacje poprosić o ich dokładne współrzędne i wyjdzie to dokładniej. Sam plan od strony "artystycznej" mi się podoba bo zwyczajnie jest czytelny, jeśli kolory odpowiadają tym pod powierzchnią ziemi, to bym je zostawił, nie malował na szaro, ale to tylko taka mała osobista opinia

Sam planuję podciągnąć swoją nitkę do TheWojo lub saurona, chyba nie będzie problemu? nitka będzie dosyć krótka
Edytowano x 3 Ostatnio zmieniany: 2011-08-17 05:24:09

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.