Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
8 Ball Multiplayer
Klub otwarty
by little_green


Założony: 2011-01-14 02:51:09
Ostatnia aktywność: 2014-04-10 12:18:46
Postów na forum: 81
84 członków
Oglądany: 10302x

Turnieje

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
RamiroCruz - Superbojownik · przed dinozaurami
Ogarniacie już o co z tym chodzi? Bo póki co widziałem tylko nowe nagrody.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
RamiroCruz - Superbojownik · przed dinozaurami
Dobra, już wiem. Dzisiaj odpalili możliwość gry w trybie turniejowym. Na starcie jest 8 graczy. Całkiem spoko to wygląda z tym, że nie ma znaczenia ranga gracza. W 1 rundzie trafiłem ziomka, który miał rozegrane 2 gry.

Zapowiada się to fajnie

___green
___green - Superbojownik | GG: Allin · przed dinozaurami
Chyba trochę nie wyszło. Zdążyłem zagrać dwa razy, po czym opcja turnieju zniknęła z menu głównego.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
RamiroCruz - Superbojownik · przed dinozaurami
Właśnie jakoś dziwnie znika raz na jakiś czas. Wczoraj rano pograłem - 3 czy 4 turnieje - po czym opcja zniknęła, grę zdałnowali i około 15 znów banglało. Pewnie jakieś testy robią czy cuś.
___green
___green - Superbojownik | GG: Allin · przed dinozaurami
Irytują mnie te turnieje. Któryś raz zdarzyło mi się, że gra zatrzymała się na "drzewku", na moją partią widnieje napis "Game is starting", który trwa tam przez kilka minut, po czym wyskakuje mi komunikat, że przegrałem
little_green
little_green - Superbojowniczka · przed dinozaurami
Mi też tak się robi, ale wyskakuje komunikat, że wygrałam.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
RamiroCruz - Superbojownik · przed dinozaurami
Wygrywasz jak przeciwnik zaliczy zwiechę, przegrywasz jak Ty zaliczysz zwiechę. Prawo dżungli
BeMyPenguin
BeMyPenguin - Superbojowniczka · przed dinozaurami
Wygrał ktoś już może turniej? Bo ja byłam na razie dwa razy finalistką, ale przegrałam i nie wiem czy dostaje się jakieś extra punkty czy tylko standardowo 2 lub 3.
little_green
little_green - Superbojowniczka · przed dinozaurami
Ja wygrałam kilka, nagrodę za 5 wygranych już mam, tej za 25 jeszcze nie.

Punkty standardowo
___green
___green - Superbojownik | GG: Allin · przed dinozaurami
Turnieje to świetna okazja do nabicia sobie rankingu sporo początkujących zaczyna grę od turniejów (kilka razy byłem pierwszym dla kogoś ). W krótkim czasie z 45% zrobiłem 54%, przy prawie 1100 rozegranych partiach

macleod
macleod - Superbojownik · przed dinozaurami
to ja się pochwalę, że ostatnio skopałem dupę prawdziwemu gangsterowi z USA


___green
___green - Superbojownik | GG: Allin · przed dinozaurami
I mamy nową formę turniejów

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.