Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
8 Ball Multiplayer
Klub otwarty
by little_green


Założony: 2011-01-14 02:51:09
Ostatnia aktywność: 2014-04-10 12:18:46
Postów na forum: 81
84 członków
Oglądany: 10298x

Tips & tricks

cubus1
cubus1 - Superbojownik · przed dinozaurami
Jak w temacie... stosujecie jakieś triki np. przy rozbijaniu itp.?
Ja staram się rozbijać z białą podkręconą (właściwie "nakręconą") do przodu...zawsze po rozbiciu jest szansa, że "biała" trafi w jakąś inną bilę, która wpadnie w łuzę. Czekam na wasze doświadczenia, wskazówki i patenty ;)
BeMyPenguin
BeMyPenguin - Superbojowniczka · przed dinozaurami
Ja stawiam białą tuż przy dolnej łuzie a kursorek ustawiam tak, że kreseczka, która pokazuje gdzie biała poleci, jest troszkę w górę. W 99% przypadków któraś bila wpada w prawą górną łuzę.
Jak zaczynałam grać miałam czita w postaci linijki Bo miałam problemy z wbijaniem "na odległość" i troszkę sobie pomagałam ;)
cubus1
cubus1 - Superbojownik · przed dinozaurami
Linijce, kartce papieru i innym mówimy stanowcze NIE
Zazwyczaj czitera linijkowego łatwo rozpracować bo długo celuje ;)
SzybkiJankes
bila w lewym dolnym rogu, podkrecenie po lewej stronie bialej, i uderzam od scianki przeciwnej jak najblizej trojkata. Wiem wiem i tak nikt z tego nie rozumie bo sam bym nie zrozumial, ale zawsze wpada przynajmniej jedna
___green
___green - Superbojownik | GG: Allin · przed dinozaurami
Przy rozbiciu uderzam z miejsca, gdzie biała stoi pierwotnie, jednak pod minimalnym kątem (odbicie białej bili), wystarczy kilka prób, po rozbiciu w 99% przypadków wpada co najmniej jedna bila, a zdarza się, że i trzy wylądują w łuzach.
macleod
macleod - Superbojownik · przed dinozaurami
Podobnie jak green, minimalny kąt (tak by kreska odbicia nie dotykała okręgu) i prawie 100% skuteczności, a czasem się i 2-3 trafią.
A linijka jak linijka, ktos wymyślił, ktoś korzysta
little_green
little_green - Superbojowniczka · przed dinozaurami
Dlaczego jak gram z jakimś palantem i z nim wygram, to dostaję 2 punkty, a jak on ze mną wygra, to dostaje 3? Gdzie tu sprawiedliwość?
BeMyPenguin
BeMyPenguin - Superbojowniczka · przed dinozaurami
Chciałam się poskarżyć, bo mnie gra oszukała przed chwilą. Albo ja czegoś nie rozumiem po prostu. Zawsze jak przypadkiem wbiłam bilę przeciwnika, ale moja w tym samym ruchu też wpadła to był dalej mój ruch. A przed chwilą wbiłam moją i jakiegoś gościa i jego ruch :/
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
RamiroCruz - Superbojownik · przed dinozaurami
:little_green, to troszkę nie tak. Odejmuje Ci 2 lub 3 punkty w zależności od ilości pozostałych twoich bil na stole.
BeMyPenguin
BeMyPenguin - Superbojowniczka · przed dinozaurami
:Ramiro chyba też nie do końca Bo wczoraj wygrałam z gościem zostawiając na stole jego wszystkie bile oprócz jednej i dostałam tylko 2 punkty.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
RamiroCruz - Superbojownik · przed dinozaurami
To nie wiem, jedyne co mi jeszcze się nasuwa to kwestia rangi obu graczy.
little_green
little_green - Superbojowniczka · przed dinozaurami
Czyyli, jeśli mam więcej punktów na koncie, niż przeciwnik, to jak on mnie pokona, to zajebiście zagrał i dostaje 3 punkty (a mi zabierają 3, bo przegrałam z jakimś leszczem), a jak ja pokonam jego, to dostaję tylko 2, bo to było do przewidzenia, tak?

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.