Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Częstochowa i okolice
Klub otwarty
by Alfred_ok


Założony: 2010-11-28 23:54:47
Ostatnia aktywność: 2016-12-15 19:41:23
Postów na forum: 8
27 członków
Oglądany: 3860x

A może by tak jakiś zlot

Alfred_ok
Alfred_ok - Superbojownik · przed dinozaurami
Oczywiście w Częstochowie.
Piszcie jak macie jakieś pomysły
little_a
little_a - Bojownik | GG: 7 · przed dinozaurami
chyba ciężko.....



...ale jak coś to jestem chętny
Alfred_ok
Alfred_ok - Superbojownik · przed dinozaurami
Czemu cieżko, co w tym jest ciężkiego, jeżeli by tylko chętni byli to wydaje mi się, że jest to do zrealizowania I to w najbliższym czasie.

Oczywiście nie będzie to zlot porównywalny do wrocławskich, trójmiejskich, czy warszawskich, ale zawsze jakiś będzie.
A może wydarzy się coś ciekawego i stanie się on sławny... kto wie..

Dlaczego by nie spróbować. Nic prawie nie tracimy (jedynie kasę na piwo), a możemy dużo zyskać....

Jestem pewien że wiele osób na hasło - "Zlot w Częstochowie" pomyśli, że pewnie w ramach zlotu będzie odprawiona msza święta na którą nikt nie zostanie wpuszczony bez wcześniejszego rozgrzeszenia i przejścia wokoło klasztoru na kolanach, a następnie pójdziemy się pomodlić na Jasną Górę i pozwiedzać kościoły.


Właśnie trzeba pokazać ludziom, sorry, Bojownikom, że ludzie z Częstochowy i okolić również potrafią się świetnie bawić.

Jeżeli choci o miejsce to nie powinno być problemu. Bo do wyboru mamy przecież trochę knajpek na "Biznes" i nie tylko, no i oczywiście "ul. Frytkową" od której możemy zaczynać....

little_a
little_a - Bojownik | GG: 7 · przed dinozaurami
jeśli już zlot to dla mnie najlepszym miejscem jest "Oslo" z browarem częstochowskim. Pyszne piwo. Fajna atmosfera. Dużo miejsca. Dajce jakiś termin konkretny to się może uda coś zrobić.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Szadd - bojownik · przed dinozaurami
a ja mam 17 lat i kupi mi ktoś piwo ^^?
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
abu86 - Superbojownik · przed dinozaurami
no ja Ci mogę kupić byle by się obsługa nie czepiała:P

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.