Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Klub Fanów serii HoM&M
Klub otwarty
by MajaSM


Założony: 2008-10-02 14:33:29
Ostatnia aktywność: 2022-01-16 16:47:44
Postów na forum: 119
258 członków
Oglądany: 10420x

Mapka do H3 SOD

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Vidmo - Superbojownik · przed dinozaurami
Witam szanownych fanów.
Wrzucam jedną z moich kurzących się na dysku map (ma już z 8 lat). To jedna z pierwszych, więc wybaczcie prostotę i niedoskonałości.
Może komuś się spodoba: http://rapidshare.com/files/393039365/Islands_and_Caves.h3m.html
A tu wersja ally: http://rapidshare.com/files/393045311/Islands_and_Caves_Allied_.h3m.html
Mapki są niezabezpieczone, czyli można modyfikować do woli.
herofan
herofan - ^^S^^u^^p^^e^^r^^b^^o^^j^^o^^w^^n^^i^^ · przed dinozaurami
No nie wiem. ^^ przez kilka miesięcy musiałem klikać następny dzień. I po kiego wyłączyłeś możliwość posiadania magii??
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Vidmo - Superbojownik · przed dinozaurami
Jak pisałem, to była jedna z pierwszych map, więc nie ustrzegła się wielu błędów. Można zmniejszyć liczbę "azure dragons" wedle życzenia (dlatego napisałem, że "można modyfikować do woli"), żebyś nie musiał czekać tak długo na wydostanie się z wysepki;). Zgodzę się, że przesadziłem z nimi, ale nie chciało mi się już tego zmieniać. Jeśli chodzi o magię to głównym powodem było to, aby umniejszyć jej rolę na polu walki (szczególnie mass speed, slow, cure...), a zwiększyć rolę umiejętności taktycznych gracza (za mało doceniane moim zdaniem).
herofan
herofan - ^^S^^u^^p^^e^^r^^b^^o^^j^^o^^w^^n^^i^^ · przed dinozaurami
Heroes of Might & Magic Problem w tym, że bez WOGa Heroes jest dla mnie głównie oparty na magii ^^ Dopiero w WOGu doceniane są umiejętności taktyczne ;)

Fakt, zmieniłem sobie ;) Ale ogólnie za mała ta mapka ;)
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Vidmo - Superbojownik · przed dinozaurami
Wieczny narzek, co dopiero kobieta dała mi spokój;)
herofan
herofan - ^^S^^u^^p^^e^^r^^b^^o^^j^^o^^w^^n^^i^^ · przed dinozaurami

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.