Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał FlashbackFM
Miniaturka MTV
Kibic zdobył nietypowego gola na Wembley. Z 270 m!
Do zdarzenia doszło 5 października, podczas meczu Anglii ze Słowenią w eliminacjach do przyszłorocznych Mistrzostw Świata. Jeden z kibiców puścił papierowy samolot, który przeleciał około 270 metrów i wleciał do bramki, wywołując żywą reakcję na trybunach.
okejki 189 · komentarze 14 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Wściekły facet wskoczył na maskę szkolnego autobusu
Mężczyzna w Baltimore próbował dostać się do szkolnego autobusu, złapał się pojazdu i uderzając pieśniami w maskę domagał się otwarcia drzwi i wpuszczenia go do środka. Mężczyzna został aresztowany, a swoje zachowanie tłumaczył tym, że jeden z uczniów wyrzucił przez okno butelkę, która uderzyła w jego samochód.
okejki 8 · komentarze 12 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Nastolatkowie pomogli bezdomnemu w Nysie
Trójka chłopców spacerując wieczorem spotkała bezdomnego, który poprosił ich o koc. Nastolatkowie udali się na poszukiwanie koca i zauważyli jak ktoś wyrzuca stare meble m.in tapczan, na którym były kołdra i poduszka. Zabrali je i zanieśli bezdomnemu mężczyźnie. Ich zachowanie zadziwiło dyżurującą przy monitoringu strażniczkę miejską, która pilnie śledziła poczynania chłopaków.
okejki 307 · komentarze 40 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Kuriozalna interwencja amerykańskiego policjata, w którą trudno uwierzyć
Policjant próbował dokonać zatrzymania mężczyzny, ten jednak ignorował jego polecenia, zamierzał wsiąść do swojego samochodu i odjechać. Wtedy policjant użył paralizatora, a to co nastąpiło później wygląda jak scena wycięta z parodii filmowych.
okejki 150 · komentarze 44 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Telefon ważniejszy niż życie
Młoda dziewczyna stojąca na poboczu drogi, zapatrzona w telefon komórkowy, weszła prosto pod koła samochodu. Na szczęście kierowca zdążył w porę odbić w lewo i zatrzymać samochód na krótkim odcinku. Dzięki temu nie doszło do tragedii. Zdarzenie miało miejsce w Zarzeczu niedaleko Żywca.
okejki 160 · komentarze 42 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Przyjemna nuta i dawka humoru od Dzikiego Człowieka
Dziewczyna dziękuje za subskrypcje i oglądanie jej filmików oraz przeprasza, że się nie uczesała, ale średnio jej się chciało to robić.
okejki 134 · komentarze 55 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Urwanie kabiny na diabelskim młynie i inne najlepsze filmy września 2017
JukinVideo przedstawia kolejną kompilację tego, co wydarzyło się w ostatnim miesiącu na "jutubach". Tym razem zobaczymy m.in. jak piorun przycina drzewo, wiewiór obrywa za dobieranie się do cudzych orzeszków oraz dlaczego bycie weganinem jest śmiertelnie niebezpieczne.
okejki 136 · komentarze 22 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Leniwi tragarze koniecznie chcieli ułatwić sobie robotę
Po co znosić kanapę z góry, skoro stąd można ją załadować na ciężarówkę? Cóż, tych dwóch kolesi naprawdę sądziło, że to się może udać...
okejki 183 · komentarze 35 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Chciał uciec z hotelu nie płacąc rachunku i zawisł na wysokości 19 piętra
Ryzykowalibyście życie, żeby uniknąć płacenia rachunku? Ten facet w Panzhou, w południowo-zachodnich Chinach, tak zrobił. Mężczyzna chciał przedostać się do sąsiedniego budynku po przewodach telefonicznych, co niemal przypłacił życiem.
okejki 14 · komentarze 13 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Wrestling ojca z synem, czyli męska zabawa na 102
Chyba nie trzeba pytać, jaki jest ich ulubiony show. Tata z chłopcem naśladują zawodowych zapaśników, a do nagrań swoich popisów podkładają komentarze z prawdziwych walk. Bez wątpienia czerpią z tego sporo frajdy, a może czasem wpadnie im nawet jakieś pamiątkowe zdjęcie RTG.
okejki 237 · komentarze 29 · 4 lat temu