Nicky Woodhead uderza w równość płci... podszczypując męskie pośladki. Oryginalnie nadany 17 lutego 1970 roku.
Sebastian po srogich pigułach świruje na brytyjskiej ziemi
Szalejący w Anglii Polak, któremu coś najwyraźniej mocno weszło.
okejki 112 · komentarze 53 · 11 dni temu
„Teraz to ja jestem Ronaldo” – piłkarz Ghany zrobił to jak CR7
Portugalia wygrała z Ghaną 3:2 w kolejnym meczu na mundialu w Katarze. Kibice jednak długo musieli czekać na te gole. W pierwszej połowie nie było żadnego, za to w drugiej połowie padło aż pięć goli. Tego ostatniego w 89 minucie strzelił skrzydłowy Ghany, Osman Bukari, co radośnie świętował, naśladując celebrację Ronaldo. Reakcję i minę portugalskiej gwiazdy sami zobaczcie!
okejki 16 · komentarze 4 · 11 dni temu
Nie o takie polowanie w Black Friday chodziło klientom
Klienci czekali na Black Friday i myśleli, że upolują świetne okazje. Ale to jest dzień, w którym to na klientów urządza się polowanie... niekiedy już na parkingu przed centrum handlowym.
okejki 14 · komentarze 11 · 11 dni temu
Idealna koszulka na mecze polskiej reprezentacji
Koszulka kibica polskich piłkarzy jednocześnie w wersji przedmeczowej i pomeczowej.
okejki 163 · komentarze 14 · 12 dni temu
Cmentarze są pełne tych, którzy mieli pierwszeństwo
Pieszy idzie sobie pewnie, będąc przekonanym, że samochód się zatrzyma, a kierowca jedzie ostro w ogóle nie zważając na pieszego.
okejki 126 · komentarze 86 · 12 dni temu
Pomogę ci, dziewczyno
Kobieta miała mały problem, ale facet wyciągnął do niej pomocną dłoń.
okejki 389 · komentarze 32 · 12 dni temu
Mali bohaterowie w dużym świecie
Zrobiona z przymrużeniem oka kompilacja codziennych zmagań małych ludzi w tym pokręconym świecie.
okejki 506 · komentarze 30 · 12 dni temu
Szał radości saudyjskich kibiców aż roznosił dom, gdy bili Argentynę
Sensacyjne zwycięstwo Arabii Saudyjskiej z Argentyną w meczu fazy grupowej mistrzostw świata w Katarze sprawiło, że Saudyjczycy szaleli z radości. Aby uczcić ten sukces, władze Arabii Saudyjskiej następny dzień po meczu ogłosiły dniem wolnym od pracy.
okejki 23 · komentarze 10 · 12 dni temu
Wstrząsająco emocjonująca przejażdżka
Szybka jazda po torze wyścigowym, którego nawet nie widzimy, podobnie jak zasuwającego po nim kierowcy. Ale to i tak nie ma znaczenia, bo to jeden z tych filmów, w którym to pasażerka jest w roli głównej.