Szukaj Pokaż menu

Profile z Tindera, obok których trudno przejść obojętnie – Weronika jest otwarta na świat

78 738  
316   40  
Dzisiaj poznacie m.in. Anię, która chce zaznać obopólnej przyjemności, oszukującą Allison oraz głodną Paulinę...

Najbardziej nierealistyczne aspekty filmów p**no – zdaniem internautów

83 889  
357   53  
Tym razem internauci podzielili się swoimi zdaniem na temat najbardziej oderwanych od rzeczywistości aspektów filmów dla dorosłych. To jest temat rzeka i poniższe odpowiedzi oczywiście nie wyczerpują tematu, więc liczymy na wasze propozycje w komentarzach.

Najdziksze newsy tygodnia – występ znanego polskiego komika odwołany z powodu obaw o atak nożownika

45 515  
219   46  
Dzisiaj o tym, że z niektórych polityków lepiej nie żartować, o tym, że fanatykom ideologicznym nie trzeba wiele do zaszlachtowania kogoś, i o tym, że kobieta udająca poród to dobry sposób na nielegalne przekroczenie granicy.

#1. Kalifornijskie służby zajmujące się zwierzętami udzieliły małej dziewczynce pozwolenia na posiadanie jednorożca

l_1991580c58eba6a3.jpg

Kalifornia to stan, w którym dzieją się niebywałe cuda – i nie mamy na myśli wyłącznie legalnej marihuany i gubernatora-terminatora. Jeśli gdzieś na świecie udałoby się odnaleźć jednorożca, to Kalifornia byłaby jednym z pierwszych takich miejsc. A wówczas może zaistnieć potrzeba licencjonowania dostępu do jednorożca. Mała Madeline z Los Angeles już o to zadbała i poprosiła miejscowe służby zajmujące się zwierzętami o specjalne pozwolenie na trzymanie jednorożca. Dyrektorka departamentu kontroli nad zwierzętami Department of Animal Care and Control Marcia Mayeda takiego pozwolenia Madeline udzieliła pod warunkiem, że znaleziony jednorożec otrzyma właściwą opiekę: będzie mógł hasać na łonie natury, będzie karmiony księżycowymi fasolkami i tęczą, a jego róg będzie polerowany co najmniej raz w miesiącu.

#2. Z samolotu, który przymusowo lądował w Hiszpanii, bo kobieta zaczęła udawać poród, uciekło 14 osób

l_1991578c4c56b6b1.jpg

Komu nie zdarzyło się wybiec ze środka komunikacji miejskiej, gdy zorientował się, że środek jedzie inną trasą niż zwykle, niech pierwszy rzuci biletem. Czternaście osób, które uciekły z samolotu relacji Casablanca-Stambuł, najwidoczniej zdało sobie sprawę z tego, że ich droga życiowa również powinna przebiegać inną trasą. Samolot linii Pegasus Arlines lądował awaryjnie na lotnisku w Barcelonie po tym, jak jedna z pasażerek zaczęła wykazywać objawy rodzenia. Po wylądowaniu odechciało jej się jednak rodzenia, ale dziwnym zbiegiem okoliczności 27 pasażerów postanowiło zakończyć swój lot w Barcelonie. Policji udało się udaremnić ucieczkę trzynaściorga z nich – reszcie udało się zbiec. Narodowości zbiegów nie ujawniono.

#3. Odkryto najstarszy na świecie komiks, który przedstawia mężczyznę z członkiem w ręku, otoczonego przez lamparty

l_1991579a234cbf72.jpg

Albo od zarania dziejów mężczyźni byli w stanie fapować do czegokolwiek, albo byli w stanie fapować mimo czegokolwiek. Być może się tego dowiemy, jeśli tureccy archeologowie znajdą wystarczająco dużo czasu, by wyjaśnić, co tak naprawdę dzieje się na petroglifie odkrytym na stanowisku archeologicznym w Sayburç. Pochodzący sprzed ok. 11 tysięcy lat skałoryt składa się dwóch części i po lewej stronie przedstawia kucającego mężczyznę, który trzyma w ręku węża tuż przed pyskiem byka, a po prawej widzimy mężczyznę, który trzyma swojego węża, gdy dwa lamparty próbują się do niego zbliżyć. Rogi byka i zęby lampartów zaznaczono w wyraźny sposób, co świadczy o tym, że obu scenom towarzyszy element wielkiego strachu.

#4. Dwóch nigeryjskich tiktokerów zostało wychłostanych za robienie sobie żartów z ważnego polityka

l_1991581707b673f4.jpg

Polityka to poważna sprawa, a politycy zasługują na bezgraniczny szacunek. Ten, kto tego nie rozumie, słusznie naraża się na karę. Dwóch nigeryjskich tiktokerów doświadczyło właśnie skutków poczucia humoru posiadanego przez nigeryjską klasę polityczną. 26-letni Mubarak Isah Muhammad i o trzy lata młodszy Nazifi Muhammad Bala otrzymali po 20 batów, by obaj tiktokerzy zrozumieli, że nie żartuje się z ważnych polityków. Młodzi mężczyźni nagrali wcześniej film, na którym dworują sobie z gubernatora stanu Kano, Abdullahiego Umara Ganduje. Co ciekawe, film ma już cztery lata, ale najwidoczniej uznano, że każda sposobność publicznego przestrzegania innych jest dobra. Ponadto obaj tiktokerzy będą musieli przez miesiąc zmywać kible w budynku sądu i zamiatać jego podłogi.

#5. Kości ostatniego żyjącego wilkowora tasmańskiego przeleżały ponad 80 lat w szafie jednego z muzeów

l_1991585c7b1f43b5.jpg

Czasem człowiek zakłada kurtkę zimową po raz pierwszy w sezonie, znajduje w kieszeni opakowanie chusteczek higienicznych i czuje się, jakby trafił szczęśliwy los na loterii. A jak człowiek pracuje w muzeum, to czasem może natrafić na zaginione szczątki ostatniego przedstawiciela wymarłego gatunku zwierząt. Robert Paddle i Kathryn Medlock odkryli skórę i kości samicy wilkowora tasmańskiego w zagraconej szafie Tasmańskiego Muzeum i Galerii Sztuki w mieście Hobart. Nie byle jakie kości i skórę, ponieważ są to szczątki ostatniego żyjącego przedstawiciela gatunku, który uznaje się za wymarły od 1936 roku. Z powodu błędów w katalogowaniu poszczególnych eksponatów muzeum szczątki przeleżały w szafie 85 lat. Mimo to znajdują się w bardzo dobrym stanie i po odpowiednim przygotowaniu zostaną włączone do muzealnej kolekcji dostępnej dla zwiedzających.

#6. Jeden z występów Karola Modzelewskiego w Wielkiej Brytanii został odwołany z powodu obaw o atak nożownika

l_1991584f3fbc3746.jpg

Angielska policja chyba nie przepada za polskim stand-upem i chwyta się wszelkich sposobów, by go zdelegalizować na Wyspach – a przynajmniej ograniczyć polskim stand-uperom możliwość rozbawiania miejscowej Polonii. Jak pisze znany polski komik Karol Modzelewski w swoich mediach społecznościowych, jego występ w Bradford trzeba było odwołać ze względu na duże ryzyko ataku nożownika. Atak miałby być sprowokowany rzekomymi żartami Modzelewskiego z proroka Mahometa, choć w programie komika Mahomet nie występuje. Dla fanatyków ideologicznych, którzy mieliby zdaniem miejscowej policji stać za atakiem, nie miałoby to jednak większego znaczenia, więc dla pewności występ Modzelewskiego w Bradford odwołano.

My nie będziemy niczego odwoływać, a już na pewno nie odwołamy poprzedniego odcinka newsów.

219
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Najbardziej nierealistyczne aspekty filmów p**no – zdaniem internautów
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu 10 zasad obowiązujących na planie filmowym
Przejdź do artykułu Największe obciachy – Taka sukienka jako kreacja na pogrzeb. Internauci w szoku po filmie tiktokerki
Przejdź do artykułu Operacja szczęki, która pozwoliła dziewczynie rozpocząć normalne życie
Przejdź do artykułu Najmocniejsze cytaty – Wielki powrót prezesa NBP. Glapiński show!
Przejdź do artykułu 15 historii, które pokazują, że w fast foodzie też pracują dobrzy ludzie
Przejdź do artykułu Najdziksze newsy tygodnia – Będą karać za stosunki pozamałżeńskie
Przejdź do artykułu Jak powstają zachwycające zdjęcia reklamowe i studyjne
Przejdź do artykułu Kłamstwo w żywe oczy! Oto 6 bezczelnie zmanipulowanych, historycznych fotografii
Przejdź do artykułu Największe obciachy – Ani Mru Mru i Łowcy.B oskarżeni o obrazę uczuć religijnych

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą