Szukaj Pokaż menu

7 dość przyjemnych ciekawostek o piersiach

143 609  
513   89  
Naukowcy twierdzą dzisiaj, że podstawową funkcją, jaką spełniają kobiece piersi, jest ogłupianie mężczyzn - powiedział Dave Berry i miał, cholera, rację…

Nietypowe statystyki o seksie

100 602  
313   64  
Powiadają, że liczby zawsze mówią prawdę. Spójrzmy więc na kilka ciekawych wyników badań statystycznych związanych z naszym życiem seksualnym.

Najdziksze newsy tygodnia - znany zespół metalowy zagrał tak głośno, że ludzie w promieniu kilkunastu kilometrów się skarżyli

88 047  
446   171  
Czarne chmury zawisły nad polskimi influencerami i ich postami (nie)sponsorowanymi. Podobnie jak nad młodymi mężczyznami, którzy wciąż mieszkają ze swoimi rodzicami. Ponadto pokażemy, które szarpidruty grają tak, że słychać ich 20 kilometrów dalej.

#1. Szef firmy wartej prawie 70 miliardów dolarów rezygnuje z pracy, by „leżeć na plaży i się obijać”

1965764b189f7693.jpg

Każdy może być jak Andrew Formica i w pewnym momencie zdać sobie sprawę z tego, że w życiu istnieją ważniejsze rzeczy niż pogoń za kasą, a jedną z tych rzeczy stanowi na przykład leżenie na plaży i obijanie się do oporu. Dokładnie taki plan na życie ma odchodzący z brytyjskiej firmy inwestycyjnej Jupiter Fund Management 51-letni finansista, który pełnił w niej rolę CEO. Formica mówi, że odchodzi z firmy (której wartość wycenia się na blisko 68 miliardów dolarów) z powodów osobistych i że obecnie jego myśli zajmuje głównie leżenie na plaży.

#2. Mężczyzna otrzymał przez pomyłkę 286-krotność swojej wypłaty i zniknął jak kamfora

19657635f5d49d01.jpg

Są takie sytuacje, o jakich wielu z nas marzy, np. zostać zamkniętym w hipermarkecie czy dostać przelew na kilka baniek. To ostatnie spełniło się w przypadku jednego z pracowników chilijskiej firmy Consorcio Industrial de Alimentos. Mężczyzna otrzymał w maju 2022 r. wynagrodzenie za swoją pracę, jednak zamiast zwyczajowych 500 tysięcy peso (ok. 2400 zł), na jego konto wpłynęła kwota 286-krotnie większa. Firma zorientowała się, że doszło do błędu i poprosiła pracownika o zwrot środków, a ten obiecał, że pieniądze odda. Gdy pieniądze nie wpłynęły na konto firmy, jej przedstawiciele przypomnieli się mężczyźnie, lecz mimo kolejnego potwierdzenia, że pieniądze zostaną przelane, mężczyzna przelewu nie dokonał, a zamiast tego złożył wypowiedzenie i zapadł się pod ziemię. Nie wiadomo, gdzie przebywa ani jaki jest jego los, natomiast firma zamierza złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

#3. Rammstein zagrał koncert, który słyszano prawie 18 kilometrów dalej

1965767766eacbf5.jpg

Jeśli istnieje możliwość wzięcia udziału w koncercie Rammsteina za darmo, to tylko głupi by z niej nie skorzystał. Trudno stwierdzić, czy wszyscy mieszkańcy brytyjskich miejscowości leżących w promieniu 18 kilometrów od miasta Coventry skorzystali ze zrządzenia, które przygotował im los, ale na pewno większość odnotowała fakt, że w ich okolicy coś się dzieje, gdyż wielu z nich pytało w mediach społecznościowych co tak dudni. Wtedy wyjaśniono im, że to jeden z najsłynniejszych zespołów metalowych gra swój koncert w ramach przekładanej dwukrotnie trasy. Podobno część mieszkańców w strefie objętej zasięgiem muzyki Rammsteina wychodziła do ogródków, by posłuchać muzyki.

#4. W studiu nagraniowym Telewizji Polskiej doszło do pożaru

1965768ac7a2e086.jpg

Do niewątpliwej tragedii, która wpłynie na losy wielu polskich rodzin, doszło niedawno przy ulicy Samochodowej 2/4 w Warszawie. W znajdującym się tam studiu nagraniowym należącym do TVP doszło do pożaru, który uszkodził znaczną część zbudowanej w środku scenografii. Nie wiadomo, czy w studiu kręcono „Koronę królów” czy „M jak miłość”, a może inną z legendarnych produkcji TVP, ale na miejsce musiało przyjechać sześć zastępów straży pożarnej. Trwa szacowanie strat po pożarze.

#5. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów ukarał kilkoro influencerów

1965765cba99fb82.png

Czym różni się statystyczny influencer od bota wciskającego fotowoltaikę? Intencje bota przynajmniej są znane, natomiast influencer będzie udawać twojego przyjaciela, żeby wcisnąć ci jakieś gówno. Na szczęście odpowiednie organy państwowe w końcu zainteresowały się szemraną działalnością polskich influencerów, a pierwsze rezultaty tego zainteresowania możemy zobaczyć na własne oczy. Kilka czołowych osób z branży influencer marketingu zostało ukaranych przez UOKiK za brak współpracy z urzędem. Maffashion, Kruszwil, Dubiel oraz kilka innych osób otrzymało łącznie 139 tys. zł kary w związku z ignorowaniem próśb UOKiK-u o przesłanie informacji związanych z prawidłowością oznaczania przez influencerów treści reklamowych w mediach społecznościowych. To na pewno nie koniec sprawy, a jeśli wspomniane osoby i ich koledzy dalej będą utrudniać postępowanie urzędu, to narażą się na kolejne kary, mogące zgodnie z przepisami sięgać 50 mln złotych.

My nie będziemy wciskać tobie żadnego kitu i bez ogródek zaprosimy do czytania newsów z poprzedniego odcinka.

446
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Nietypowe statystyki o seksie
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu 7 rzeczy, których większość ludzi nie wie o... grudniu
Przejdź do artykułu O czym najczęściej śpiewają metalowcy – już wiemy, dzięki analizie komputerowej
Przejdź do artykułu Zagadka dnia: znajdź dziewczynę na zdjęciu
Przejdź do artykułu Wyrzucił śmieci do lasu i dostał nauczkę, po której nigdy więcej tego nie zrobi
Przejdź do artykułu O tym, jak 500 plus doprowadziło do powstania nowego gatunku - Homo Socjalicus
Przejdź do artykułu Największe obciachy ostatnich dni – Profesor chciał zabłysnąć i został wyjaśniony
Przejdź do artykułu Japończycy mają to już od dawna, my też tego potrzebujemy!
Przejdź do artykułu Dakota Johnson po latach wyznała, co działo się na planie filmu „50 twarzy Greya” - Filmoteka Joe Monstera
Przejdź do artykułu Najmocniejsze cytaty ostatnich dni – Kaczyński pomylił gdzie jest i kto jest prezydentem

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą