Szukaj Pokaż menu

Jak mogliśmy przegapić te detale, które scenarzyści dodali do znanych filmów

189 869  
513   66  
Większość z tych filmów widzieliśmy przynajmniej raz, jednak wiele ukrytych szczegółów umknęło nam w trakcie seansu. Czasem można się zdziwić, jak wiele niespodzianek przygotowali dla widzów scenarzyści.

Najdziksze newsy tygodnia - znany zespół metalowy zagrał tak głośno, że ludzie w promieniu kilkunastu kilometrów się skarżyli

87 932  
446   171  
Czarne chmury zawisły nad polskimi influencerami i ich postami (nie)sponsorowanymi. Podobnie jak nad młodymi mężczyznami, którzy wciąż mieszkają ze swoimi rodzicami. Ponadto pokażemy, które szarpidruty grają tak, że słychać ich 20 kilometrów dalej.

7 dość przyjemnych ciekawostek o piersiach

143 460  
513   89  
Naukowcy twierdzą dzisiaj, że podstawową funkcją, jaką spełniają kobiece piersi, jest ogłupianie mężczyzn - powiedział Dave Berry i miał, cholera, rację…

#1.Największe piersi w historii? Jeśli uwzględnić wyłącznie naturalne okazy, to rekordzistką pod tym katem jest Annie Hawkins-Turner, która legitymowała się rozmiarem… 102ZZZ (nie żeby któremukolwiek z panów cokolwiek to mówiło). Sprowadzając jednak do bardziej wymiernych jednostek - pojedynczy cycek pani Hawkins-Turner ważył zniewalające 25,5 kilograma. Są rzeczy, o których nie śniło się pornografom…

#2.


Jakie piersi dzisiaj uchodzą za idealne? Można by powiedzieć, że te coraz rzadsze, czyli całkowicie naturalne. Ale poza tym, rzecz chyba bardziej niż kiedykolwiek wcześniej zależy od gustu. W takim jednak renesansie, dla przykładu, piersi doskonałe były nieduże, zawieszone wysoko, a do tego idealnie okrągłe. Brzmi całkiem dobrze!

#3.


Piersi kobiety rosną zwykle przez pierwsze dwa do czterech lat odkąd ta zaczyna miesiączkować - później raczej nie należy spodziewać się drastycznych przemian. Co więcej, u większości kobiet lewa pierś jest większa niż prawa. Dla wyrównania dysproporcji, albo z sobie tylko znanego powodu, 85% kobiet nosi stanik w niewłaściwym rozmiarze — tak przynajmniej wynika z badań naukowców.

#4.


Może i nie jest jeszcze kierunkiem, który można studiować, niemniej jednak senologia istnieje. To nauka zajmująca się zagadnieniami dotyczącymi piersi. Swoją nazwę wzięła od słowa „seno”, po włosku i hiszpańsku oznaczającego pierś.

#5.


Trzy sutki to specyficzna przypadłość — dla niektórych wręcz fetysz. Ale wbrew temu, co można by sądzić, wcale nie trafia się rzadko. Przeciwnie. „Cierpi” na to 1 na 50 kobiet oraz… 1 na 18 mężczyzn. Bardzo często bywa jednak, że ten trzeci, dodatkowy sutek jest mylony ze zwykłym pieprzykiem. Tak czy inaczej zjawisko jest w sumie dość powszechne.

#6.


Wbrew temu, co twierdzi spam, naturalna metoda powiększania piersi nie istnieje. Jedyną możliwość daje chirurgia plastyczna i różnego rodzaju kwasy wstrzykiwane tu i ówdzie, ale ta skórka niewarta jest wyprawki. Nawet najmniejsze naturalne piersi i tak wyglądają lepiej niż wypchane implanty! Poza tym… koszty są niewspółmierne do efektów.

#7.


Kobiecie nie dogodzisz — wynika z badań przeprowadzonych przez International Journal of Sexual Health. Naukowcy nie odkryli bynajmniej, że panowie za szybko kończą i za krótko przytulają. Odkryli natomiast, że aż 70% kobiet nie jest zadowolone ze swoich piersi. Duża część uważa je za zbyt małe, pozostałe zaś — za zbyt duże. Tymczasem większość panów zapewne zgodziłaby się, że są doskonałe — byle były naturalne.

Źródła: 1, 2, 3
513
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Najdziksze newsy tygodnia - znany zespół metalowy zagrał tak głośno, że ludzie w promieniu kilkunastu kilometrów się skarżyli
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Dziwne i śmieszne rzeczy, jakie ktoś powiedział ci w łóżku
Przejdź do artykułu Mało znane fakty o królowej Wiktorii
Przejdź do artykułu Zagadka dnia: co to jest?
Przejdź do artykułu 10 niebezpiecznych zabawek
Przejdź do artykułu Dziewczyna robi zdjęcia facetom, którzy zaczepiają ją na ulicy
Przejdź do artykułu 7 ciekawostek na temat lądowania na Księżycu
Przejdź do artykułu Ludzie o niecodziennym wyglądzie V
Przejdź do artykułu Nietypowe statystyki o seksie
Przejdź do artykułu 8 ciekawostek na temat ekstradycji - także do Polski

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą