Szukaj Pokaż menu

Oto film, który przebił magiczną barierę 10 miliardów wyświetleń na YouTubie - Co nowego w technologii?

62 993  
226   64  
W dzisiejszym odcinku przyjrzymy się działaniom UPC wraz z prezesem UOKiK, dostaniemy po 300 zł za zaszczepienie się oraz obejrzymy najbardziej wyjątkowy film na całym YouTubie.

Kolekcja interesujących zdjęć CXIV - Spektakularny obraz aligatora z jego dziećmi

53 798  
374   48  
W dzisiejszym odcinku "Kolekcji...", między innymi, zaskakująca rzeźba z Holandii, sprytny kotek oraz kąpiel w Morzu Martwym.

Jak wyglądają dzieci celebrytów, którzy mają niekonwencjonalną urodę

70 856  
250   27  
W światku celebrytów, wypełnionym pięknymi kobietami i przystojnymi mężczyznami, czasem trafimy na ludzi, którzy wyglądem odbiegają od kanonów piękna. A jak wyglądają ich dzieci? Czy odziedziczyły po nich wygląd i talent?

#1. Tilda SwintonHonor Swinton Byrne poszła w ślady mamy i postanowiła spróbować swoich sił w aktorstwie. Zagrała główną rolę w dramacie "Pamiątka".

#2. BjörkSindri Eldon Þórsson swój artystyczny talent odziedziczył po matce: w wolnych chwilach gra rocka alternatywnego i wydał już dwa albumy.

#3. Uma ThurmanWygląda na to, że Maya Hawke podąża tą samą ścieżką, co jej słynna mama. Pracuje w branży modowej (współpracuje z Calvinem Kleinem i AllSaints), a także została aktorką (zagrała w serialu "Stranger Things" oraz filmie "Pewnego razu w Hollywood" w reżyserii Quentina Tarantino).
Syn Umy Thurman, Levon, nie jest zainteresowany karierą aktorską.

#4. Danny TrejoGilbert, syn „pana Maczety”, od czasu do czasu wciela się w małe role, ale lepiej czuje się jako reżyser: do tej pory kręcił głównie filmy krótkometrażowe, ale to bez wątpienia dopiero początek.
Danielle nie tylko lubi piękne ubrania, ale także sama je tworzy. Dwa lata temu otworzyła własny sklep odzieżowy.

#5. Gérard DepardieuRoxanne (po lewej) i Julie (po prawej) rozwijają swoje kariery aktorskie i próbują dostać się na sam szczyt. Obie występują w filmach krótkometrażowych i fabularnych.

#6. Donatella VersaceAllegra i Daniel nie lubią rozmawiać o swoim życiu osobistym i rzadko można ich zobaczyć publicznie. W wywiadach Donatella często żartuje, że jej dzieci są bardzo niegrzeczne i nie podzielają jej zainteresowań.

#7. Woody AllenKiedy Dylan O’Sullivan Farrow była młodsza, wzięła udział w kilku filmach, ale nie zdecydowała się na kontynuację kariery aktorskiej.

Ronan Farrow, mając 24 lata, znalazł się na liście Forbesa klasyfikującej najlepiej prosperujące osoby poniżej 30. roku życia. A 6 lat później zasłynął jako dziennikarz inicjujący kampanię przeciwko molestowaniu w Hollywood.

#8. Meryl StreepHenry Wolfe, syn Meryl Streep, czuje się pewnie zarówno przed kamerą, jak i na scenie, występując przed liczną widownią. Gra coraz bardziej znaczące role i pisze muzykę (wydał już 5 albumów).

Grace Gummer (po lewej) i Mamie Gummer (w środku) również są aktorkami, a ich kariery rozwijają się bardzo szybko.

Najmłodsza córka, Louisa Gummer, nie pojawiła się jeszcze na ekranie, ale współpracuje już z IMG Models. Od czasu do czasu pojawia się również w reklamach Diora oraz na okładkach czasopism Vanity Fair i Glamour.

#9. Adriano CelentanoGiacomo, podobnie jak jego ojciec, posiada niezwykły talent aktorski, jednak bardziej interesuje go muzyka. Wydał nawet swój pierwszy album, ale wkrótce potem dowiedział się, że nie może śpiewać z powodu problemów z oddychaniem
.
Rosalinda jest aktorką od dzieciństwa, ale postanowiła zmienić ścieżkę kariery i teraz pracuje w telewizji.

#10. Bette MidlerSophie von Heselberg wygląda dokładnie tak samo jak jej słynna matka. I podobnie jak ona, świetnie odgrywa każdą rolę aktorską.

#11. Rowan AtkinsonLily Sastry jest aktorką, świetnie śpiewa i uwielbia tańczyć

Syn słynnego Jasia Fasoli, Benjamin, nigdy nie interesował się aktorstwem. Ale od dzieciństwa marzył o karierze wojskowej. Teraz studiuje w Królewskiej Akademii Wojskowej Sandhurst.
250
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Kolekcja interesujących zdjęć CXIV - Spektakularny obraz aligatora z jego dziećmi
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Ojcowie z luźnym podejściem do życia
Przejdź do artykułu Spotykali się ze znanymi osobami, zanim ci zyskali sławę i wyglądali obciachowo... Teraz dzielą się starymi zdjęciami
Przejdź do artykułu Jak Sony strzeliło sobie w stopę
Przejdź do artykułu Gwiazdy, które wstydzą się swojej rodziny (i mają ku temu niezłe powody)
Przejdź do artykułu Zakupy z kobietą - cztery koszmary, które przeżył każdy z nas
Przejdź do artykułu Kilka ciekawych faktów o pięknej Mili Kunis
Przejdź do artykułu Ojcowie wcale nie muszą być drętwi
Przejdź do artykułu 7 nieznanych ciekawostek na temat San Francisco, jednego z najbardziej znanych miast USA
Przejdź do artykułu Polscy celebryci w przeszłości X

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą