Szukaj Pokaż menu

Najdziksze newsy tygodnia - prosty trik uratował mężczyznę uwięzionego w samochodzie

60 757  
301   86  
Dzisiaj o tym, że kot pozostanie kotem i nie przeszkodzi mu nawet kosmiczna technologia, a także o rychłym powrocie komuny i ptakach popularniejszych niż Taylor Swift.

Idioci są wśród nas XV

61 988  
252   56  
Nikt przecież nie musi być geniuszem, ale bez przesady...

Ludzie, którzy świetnie bawią się w pracy VIII - "Kolega z pracy dorwał się do drukarki etykiet"

69 506  
414   39  
Praca to nie tylko obowiązki - czasami to też niezłe pole doświadczalne do testowania swojego poczucia humoru. A niektórzy, trzeba im to przyznać, bawią się w pracy całkiem nieźle.

#1. "Uświadomiliśmy sobie z kolegami, że nosimy takie same kurtki. Jedyną opcją było spięcie ich ze sobą w jedną wielką kurtkę dla trzech osób"#2. "Mój kolega, który jest ogrodnikiem, podsyła mi czasem swoje zdjęcia z pracy"#3. Jedyny właściwy sposób posypywania dróg solą#4. "W ubikacji w małej lokalnej kawiarni za podstawkę pod szczotkę do muszli służy kubek Starbucksa"#5. Niczym z Pogromców duchów: "Do kogo zadzwonisz? Do nikogo, prowadzisz samochód"#6. Ręcznikowy ludzik zostawiony przez obsługę hotelu#7. "Kolega z pracy dorwał się do drukarki etykiet"#8. "Umówiliśmy się z kolegami, że na Halloween wszyscy przyjdziemy do pracy przebrani za smerfy. Tylko ja dotrzymałem słowa"#9. "Znalazłem to na oddziale psychiatrycznym w szpitalu, w którym pracuję"Tiara bezpieczeństwa.

#10. Wystawa romansideł w księgarniStary, gdzie moja koszulka?

#11. Poznajcie Charlene. Charlene pracuje w Walmarcie i pozuje przy różnych produktach do zdjęć, które lądują potem na facebookowym fanpage'u sklepu#12. "Pracuję w sklepie fotograficznym w Norwegii. Tak wyglądała nasza ostatnia kartka świąteczna"#13. "W pracy mamy nowy ekspres do kawy. Zanim ktokolwiek zdążył go użyć, przykleiłem tę karteczkę. Najlepsze trzy godziny mojego życia"Aktywowany głosem.

#14. "66-letni recepcjonista w naszej firmie drukuje memy i wiesza je na tablicy ogłoszeniowej"Kiedy chcesz wyjść z pracy trochę wcześniej, ale szef przypomina ci, że przed tobą jeszcze 7 godzin roboty.

#15. "Do kolesia, który ukradł nam antydepresanty: mamy nadzieję, że jesteś teraz zadowolony"#16. "Autentyczna rozmowa o pracę. Podchodzimy do Halloween całkiem na poważnie"#17. Biurowy pająk Herman - asystent ds. sieci#18. "UFO uchwycone na taśmie"#19. "Zatrzymałem się w chińskiej restauracji, żeby coś przekąsić i dokończyć robotę. Nie zawiodłem się"#20. "Na Halloween pracownicy mojego ojca przebrali się... za niego samego. Wyszło im to całkiem nieźle"W poprzednim odcinku: Stan pacjentów opisany kolorowymi żelkami

414
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Idioci są wśród nas XV
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Dziewczyna robi zdjęcia facetom, którzy zaczepiają ją na ulicy
Przejdź do artykułu "Dlaczego chcesz dla nas pracować?" - rekruter opowiada o swojej pracy
Przejdź do artykułu Zagadka dnia: co to jest?
Przejdź do artykułu Dlaczego znów w skrzynce znalazłeś awizo? Byłem listonoszem i tak wyglądała moja praca
Przejdź do artykułu Kompilacja genialnych pomysłów VII
Przejdź do artykułu Jak wiele musi znosić psychika zwykłego grafika - czyli dziwne zlecenia od klientów
Przejdź do artykułu Największe obciachy - Mężczyzna skarży się, że ludzie uważali, iż jego dziewczyna spaceruje nago po lotnisku
Przejdź do artykułu Eropak DCCCLVI - ...czy ma pani ochotę?
Przejdź do artykułu Pracowałem dla dealera. Jako specjalista ds. produktu

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą