Szukaj Pokaż menu

Zatrzymane w kadrze CD - Jelcyn w dresie Adidasa

78 296  
459   53  
W dzisiejszym odcinku przybliżymy wam postać dublińskiego gangstera o pseudonimie Generał, dowiecie się, czego dokonał pies Pickles oraz kim był i jak zginął Roland Garros...

6 przestępstw inspirowanych kinowymi seansami

47 112  
165   17  
To zadziwiające, jak bardzo filmowy seans potrafi niektórych widzów pochłonąć. Dość tu przypomnieć wysyp zafascynowanych licealnymi wampirami ze „Zmierzchu” małolat, którym ekranowa fikcja poważnie myliła się z rzeczywistością, albo stada miłośników „Niewolnicy Izaury”, którzy gotowi byli zlinczować aktora grającego rolę ciemiężcy tytułowej bohaterki. Czasem jednak niezdrowa obsesja filmową produkcją może doprowadzić do wylęgnięcia się w głowach kinomanów znacznie gorszych pomysłów.

Internauci dzielą się najgłupszymi rzeczami, jakie na ich oczach robili turyści

71 548  
303   86  
W związku ze szczepieniami można powiedzieć, że dla turystyki ten rok może być znacznie lepszy niż poprzedni. Ludzie odwiedzający obce sobie kraje i miejsca nie zawsze jednak błyszczą intelektem i czasem robią naprawdę, ale to naprawdę głupie rzeczy.

#1.

Widziałem, jak jeden gościu próbował pływać na waleta na jednej z najpopularniejszych plaż na Florydzie. Zanim skończył zdejmować spodnie, już obok niego był policjant z mandatem.
- Ok-Championship1978

#2.

Mieszkam niedaleko miasta Banff w Kanadzie. Raz widziałem, jak turystka z dzieckiem w ręku wysiadła z samochodu, bo zobaczyła na drodze niedźwiedzia. Jednak nie chciała uciekać czy przepłoszyć zwierzaka, a... nakarmić go pomarańczą.
- NZT-48Rules

#3.

Raz siedziałem sobie na plaży, a obok mnie para łoiła browar za browarem. Mieli ze sobą dziecko (na oko 3-4 lata). Dziecko wprawdzie miało na sobie kamizelkę, ale to wszystko... Po czasie, kiedy rodzice byli już mocno znieczuleni, dziecko zaczęło wypływać z prądem wgłąb morza. Musiałem po nie płynąć, bo oni nie chcieli ruszyć dupy.
- cleaning-meaning

#4.

Ludzie przechodzący za barierki w trakcie zwiedzania Wielkiego Kanionu są niesamowicie głupi. Co roku spada tam około 10 osób i każdy ginie na miejscu. Powodzenia!
- jdward01

#5.

Jedna z turystek próbowała posadzić swoje dziecko na łosiu, żeby miało fajne zdjęcie.
- dream2012

#6.

Wiele osób nie ogarnia, co oznacza "rekinowy alarm", który ogłasza się za pomocą syren. Dalej siedzą w wodzie i pływają, jak gdyby nigdy nic.
- Bannanas_suck

#7.

Mieszkam w Japonii i od turystów w każdym mieście najczęściej słyszę, że "tutaj jest jak w anime". Oczywiście. Stoisz pod apteką - kwintesencja anime.
- Certain_Cup533

#8.

W trakcie pływania łodzią po bagnach jeden z turystów sięgnął ręką w dół, żeby pogłaskać aligatora.
- Worlds_Best_Coffee

#9.

Na Florydzie widziałem zbyt wielu turystów, którzy próbowali głaskać dzikie zwierzęta...
- ima_stranger

#10.

Raz widziałem, jak kilku turystów zdecydowało, że świetnym pomysłem będzie stanąć na drodze gwardii królewskiej w Londynie, żeby zrobić sobie z nimi selfie. Ci goście nie zatrzymują się dla nikogo. Jeśli będzie trzeba, to zdepczą cię bez mrugnięcia okiem.
- CookiesChoco

#11.

Stawanie na barierkach nad wodospadem Niagara... w zimie. Kiedy wszystko było niemal skute lodem.
- Cyrakhis

#12.

Raz jeden gościu podszedł niewiarygodnie blisko grzechotnika, żeby zrobić sobie z nim zdjęcie. Koleś chyba nie wie, co oznacza dźwięk jego grzechotki.
- PoorCorrelation

#13.

Ludzie non stop karmią mewy w miejscu, gdzie mieszkam. Co oni sobie myślą?! Potem jedna mewa z drugą atakuje mieszkańców, żeby zabrać im jedzenie. Ostatnio odebrały mi hamburgera.
- Carrie_Crossing

#14.

Mieszkam w Kanadzie. Widziałem już kilka razy Amerykanów, którzy w lipcu pytali "gdzie jest śnieg", bo przyjechali na narty.
- NaditzuKokoro

#15.

Turyści, którzy narzekają na to, że lokalsi nie znają angielskiego. Przepraszam bardzo, czy to ich obowiązek? Szczególnie w mniejszych miasteczkach.
- Fake_Watch_Salesman

#16.

Raz widziałem, jak jedna laska wrzuciła pocztówkę ze znaczkiem do skrzynki, gdzie ludzie wrzucają worki z psimi odchodami.
- bernerli
303
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu 6 przestępstw inspirowanych kinowymi seansami
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Rzeczy, które w USA zaskakują tych, którzy nie urodzili się w USA
Przejdź do artykułu Jakie sekrety pisane przez uczniów na karteczkach przechwycili nauczyciele?
Przejdź do artykułu Co o ludziach mówią ich tatuaże?
Przejdź do artykułu Kiedy starasz się robić, dobrze, a wychodzi zupełnie odwrotnie
Przejdź do artykułu Niezwykłe mapy 3D unaoczniają jak naprawdę wyglądają kontynenty
Przejdź do artykułu Dostawcom jedzenia przytrafiają się bardzo ciekawe przygody, a te historie są tego najlepszym dowodem
Przejdź do artykułu Była modelka wyjawiła swoją tajemnicę – od 10 lat ukrywała swój wygląd pod grubą warstwą makijażu
Przejdź do artykułu Drobne detale w filmach, które mogliście przegapić III - nieznana tajemnica Obcego
Przejdź do artykułu Najgorsze wspomnienia z pierwszego związku

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą