Szukaj Pokaż menu

ICBO CIV - co chlupoce w kablu?

61 120  
3   17  
Zobacz więcej!Nic co ludzkie nie jest im obce. Tematy erotyczne także. Zatem dziś zajmiemy się sprawami cielesnymi. Choć nie tylko, bo by było za nudno. A czy wiecie, że ICBO jest od dwóch lat na stronie głównej Joe Monstera?

- Mam dziwne objawy, kiedy snuje fantazje erotyczne to kicham. Czy ktoś może mi wyjaśnić dlaczego?

- Widocznie są bardzo pieprzne.

- Nie wciągaj nosem. Wcieraj sobie w dziąsła albo pal.

- Ja też! A już myślałam, ze jakoś sama sobie w dzieciństwie wytworzyłam taki odruch przy dotykaniu się. A zauważyłam też, że kicham tylko jak pomyśle o seksie i nie rozbuduje fantazji. Tylko na początek, zanim wystąpią fizjologiczne symptomy podniecenia. (może to kichanie można uznać za pierwszy symptom).

Gdy żona się wkurzy...

35 538  
7   13  
Zdrada zawsze wiąże się z ryzykiem... Ale najgorzej jest gdy wkurzona żona nie potrafi wyrazić złości przy pomocy jakiegoś cywilizowanego środka komunikacji, takiego jak e-mail czy sms, tylko wybiera bardziej tradycyjną formę przekazu...

Zobacz więcej!

Kandydaci do Złotej Pały 2006

53 043  
2   13  
Tutaj lepiej nie klikaj!Policjanci na Internetowym Forum Policyjnym postanowili przyznać swoim "najwybitniejszym" kolegom i przełożonym tytuł "Złotej Pały". Nie jest to bynajmniej zaszczytny tytuł... Plebiscyt trwa, poznajcie pierwszych nominowanych:

Zgłaszam podkom. M.S. mając L-4 przyszedł do przełożonego z prośbą o przesunięcie na inny termin 3 dni wolnych, które miał zaplanowane w grafiku na dany miesiąc i akurat wypadały w czasie zwolnienia.

* * * * *

Pewnego dyżurnego Miasta Poznań. Otóz sytuacja następująca:
Patrol pieszy (o czym zapewne wiedział Pan dyżurny)korespondencja z owym dyżurnym przez radiostację:
P.P. - Widzę na skrzyżowaniu ulic na światłach(czerwonym) stoi kradziony samochodzik.
Dyż.: - OK masz kontakt wzrokowy z tym pojazdem obserwuj co będzie robił dalej i gdzie ruszy na zielonym.
P.P.: - Ruszył i jedzie prosto ale nie wiem gdzie dalej. Tracę kontakt wzrokowy.
Dyż.:  - To za czym czekasz włączaj buczki i zap....j za nim!!!!!!!!!
P.P.: - Nie mogę szybciej, zniknął mi z pola widzenia...

* * * * *

Ja zgłaszam policjanta patrolówki (przez litość nazwe go PANEM X) który zamknął dwóch zatrzymanych w pomieszczeniu szpitalnym na parterze, w którym w oknach nie było kraty...zamknął ich oczywiście na klucz żeby nie uciekli. hue... hue... tymczasem jeden z nich wyszedł sobie oknem, a drugi zapukał i poinformował funkcjonariusza stojącego po drugiej stronie drzwi , ze "kolega własnie wyszedł oknem i poszedł sobie...
Wyobrażacie sobie zdumienie tych zatrzymanych przestepców którzy zobaczyli, że okna są otwarte na wolność, a policjant zamknął się po drugiej stronie drzwi???

* * * * *

Zgłaszam kolejną kandydaturę z OPP Wrocław, konkretnie dyżurnego ROWERA. Podczas poprzednich świąt Bożego Narodzenia przesiedział całą służbę wraz ze swoim pomocnikiem w kamizelce kuloodpornej i kewlarze, tłumaczył że bał się aby go jakiś "SNAJPER Z POBLISKIEGO DRZEWA NIE ŚCIĄGNĄŁ". Zresztą Rowerek to temat rzeka w naszej jednostce, bohaterowie 13 Posterunku się chowają przy jego pomysłach.

* * * * *

Moim kandydatem jest podinsp. Tadeusz S obecny Naczelnik Wydziału Ekonomicznego XXII Zarządu CBŚ we Wrocławiu,który będąc jeszcze Z-ca Nacz.Wydz. PG chcąc zrobić wielki wynik na praniu brudnych pieniędzy polecił swojemu podwładnemu wszcząć formę pracy operacyjnej. Po krótkich sprawdzeniach zresztą nic nie ustalając, pan TS namówił prokuratora okręgowego i zablokowali konto bankowe jednego z obywateli RP. Jak się później okazało gość wygrał kasę w LOTTO. W efekcie całej sprawy po tyłku dostał jego podwładny. (sprawa miała być bardzo szybka i spektakularna)

* * * * *

Ja chcę zgłosić O1 (pierwszy stołek - dop. red.) KMP Wrocław "pułkownika Wiesława P.",
Ja też popieram tą kandydature z drugiego powodu, że każe rano stać policjantom z ruchu drogowego przy KMP, aby policjanci pracujący w/w komendzie i nie tylko poprawnie parkowali swoje samochody, jakby nie było ważniejszych spraw.

* * * * *

Słyszałem o policjantach w jednostce x, którzy patrolowali ulice miasta na nocnej zmianie w zimę. Nie wiadomo dokładnie co nimi kierowało jednak chcieli sobie przejechać radiowozem bałwanka, który stał na placu targowym. Rozpędzili sie i uderzyli w baławanka. Jakie było zdziwienie gdy rozwalili radiowóz i okazało się że to był hydrant obklejony bałwankiem.
Fakt ten potwierdził mi jeden z funkcjonariuszy tej KPP i powiedział że to było w 1997r. a plotki słyszałem z wielu różnych źródeł.

* * * * *

To ja mam jeszcze jedną kandydaturę do "Złotej Pały".
01 jednego z łódzkich komisariatów wymyślił sposób na spadek dynamiki. Na noc zapalać w pokojach światło aby widać było, że non-stop pracujemy

* * * * *

Ja ośmielam się zgłosić do tego zaszczytnego konkursu Dyżurnego z KPP NOWA SÓL, który to po otrzymaniu o 9.00 zgłoszenia od obywatelki, że ktoś ZASTRZELIŁ jej psa na ulicy, wysłał do niej radiowóz niemal NATYCHMIAST bo o 17.00 i z lekko rozdrażnionym głosem "A ILE PIESEK KOSZTOWAŁ, BO NIE WIEM CZY TO PRZESTĘPSTWO CZY TEŻ WYKROCZENIE?". Mam nadzieję, że tak świetnie wyszkoleni dyżurni powinni otrzymać tak zaszczytne wyróżnienie. 

* * * * *

A ja chciałbym zaproponować w ramach samokrytyki siebie samego. Udało mi się otworzyć bramę wjazdową do wewnątrz posesji (trochę się namęczyłem), a kiedy wyszła pracownica ośrodka znajdującego się w tej posesji oznajmiła, że jestem niezły, gdyż ta brama otwiera się tylko na zewnątrz. Jak spojrzałem na bramę po tej uwadze to doszedłem do wniosku, że faktycznie - teoretycznie to tej bramy nie można było otworzyć do środka (...100% policjantów zdało egzamin. 5% wykazało się niesamowitą inteligencją, a 95% niesamowitą siłą). Miałem wtedy ciężki dzień...


A plebiscyt cały czas trwa na forum https://www.ifp.pl/

2
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Gdy żona się wkurzy...
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu MŻJDD - "Wóda, laski, lasery, wszyscy moi znajomi, no i..."
Przejdź do artykułu BHP odśnieżania dachów
Przejdź do artykułu Nietypowy list do Straży Miejskiej
Przejdź do artykułu Nowy dowód osobisty
Przejdź do artykułu 7 szalonych rzeczy, które ludzie zrobili, żeby uniknąć odpowiedzialności
Przejdź do artykułu Przyznano nagrodę PIP-a Star!
Przejdź do artykułu 13 ciekawostek o Japonii, które irytują nawet Japończyków
Przejdź do artykułu Becikowe to nie wszystko!
Przejdź do artykułu TP S.A. rozszerza swoją ofertę!

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą