Szukaj Pokaż menu

Zrezygnowałem z alkoholu na miesiąc – skutki tej decyzji całkiem mnie zaskoczyły

440 163  
747   222  
Jakiś czas temu postanowiłem sprawdzić co się stanie, gdy zrobię sobie wolne od alkoholu. Okazało się, że jedna z pozoru niewielka decyzja może mieć olbrzymie konsekwencje nie tylko dla całego mojego życia, ale i dla życia innych osób.

12 faktów i mitów dotyczących ludzkiego ciała

168 628  
629   108  
Pamiętajcie słowa Abrahama Lincolna - "Nie wszystko co zapisane w internecie jest prawdą"...

#1.

Kliknij i zobacz więcej!

Faceci dzielą się sekretami, z których kobiety zwykle nie zdają sobie sprawy

295 070  
1026   168  
Są pewne sprawy, o których mężczyźni zazwyczaj nie mówią. Tym razem będzie inaczej i choć zdajemy sobie sprawę, że poruszone niżej kwestie są dla was, drogie Panie, w większości oczywiste, mogą niektórym z was pomóc lepiej zrozumieć męską naturę.


#1.

Erekcja nie zawsze oznacza, że jesteśmy napaleni. Czasem po prostu nam staje i sami chcielibyśmy go zapytać "Co tam, zobaczyłeś coś?".

by SchmittyWinkleson

#2.

Jeśli czegoś chcecie, po prostu o to poproście. Jesteśmy zorientowani na konkretne zadanie. Jeśli powiecie "zimno mi", nie zawsze odbierzemy to jako "przynieś mi koc". A jeśli się na nas przez coś złościcie, po prostu powiedzcie w czym problem i w miarę możliwości przestaniemy to robić. Nie duście w sobie złości przez wiele dni, zastanawiając się, dlaczego mamy was gdzieś. Nie mamy, po prostu nie wiemy, o co wam chodzi.

by Frazzman

#3.

Dziś rano przez jakąś godzinę zaczytywałem się w artykułach o myśliwcach i w pewnym momencie zadumałem się nad tym, jak to jest być pilotem. Potem przypomniała mi się teczka, jaką kiedyś miałem, z obrazkiem t-rexa lecącego na myśliwcu. Zaśmiałem się głośno na to wspomnienie i żona zapytała, z czego się śmieję. Powiedziałem, że to nic takiego, po czym zaśmiałem się ponownie, bo wyobraziłem sobie t-rexa próbującego dopasować się do swoich kolegów w szkole dla pilotów. Teraz jesteśmy z żoną pokłóceni, bo uważa, że coś przed nią ukrywam.

Naprawdę nie jesteśmy tak tajemniczy, jak wam się czasem wydaje - nie raz śmiejemy się z własnego wyobrażenia t-rexa robiącego notatki na temat prędkości wiatru.

by pm_me_ur_rice_noodle

#4.

Kiedy ktoś próbuje się nam wyżalić, naszym pierwszym odruchem jest chęć naprawienia problemu. Jako że (zazwyczaj) jest to niemożliwe, możecie od razu zasygnalizować, że chcecie tylko ponarzekać i jest to raczej czas na wysłuchanie was niż naprawianie czegokolwiek.

by realbadaccountant

#5.

Nie gapię się na ciebie. Po prostu odpłynąłem, zastanawiając się od czego zacząłbym produkcję piwa w średniowiecznej Anglii i mój wzrok przypadkowo skierował się w twoją stronę.

by UVLsystem

#6.

Podczas sikania zdarza się, że strumieniem moczu czyścimy muszlę z resztek przylepionej kupy.

by -eDgAR-

#7.

Pewnych wskazówek nie jesteśmy w stanie wyłapać. Powiedzenie "prawie skręciłam sobie kark na podjeździe" nie równa się prośbie o odśnieżenie podjazdu. W takiej chwili myślę sobie raczej: "dzięki za przestrogę, będę uważał".

by K2000kidd

#8.

Kiedyś dziewczyna powiedziała mi, że mam fajną fryzurę. Nie zmieniałem jej potem przez 4 lata.

by LordSwitchblade

#9.

Kiedy pytacie nas, o czym myślimy i odpowiadamy, że "o niczym", mówimy serio. Niemyślenie o niczym konkretnym przez jakiś czas to jedna z naszych umiejętności, której zdajecie się nie doceniać.

by LDodge7047

#10.

Czasami bardzo byśmy chcieli, żebyście nam coś rzuciły, zamiast podały to do ręki.

by andytheg

#11.

Naprawdę uważamy, że wasze włosy wyglądają dobrze. Wyglądały dobrze przed strzyżeniem i dobrze wyglądają po nim. Kręcone wyglądały dobrze, ale proste też są dobre. Kiedy rano się obudziłyście, też wyglądały dobrze, tak samo jak wtedy, kiedy je zaczesałyście. Dopóki wyglądają jak włosy, które formowaliśmy na lalkach, kiedy mieliśmy 5 lat, uważamy, że wyglądają dobrze.

by benjohusky95

#12.

Czasami chcielibyśmy, żebyście to wy przytuliły się do naszych pleców.

by fire_biscuit

#13.

Potrzeba dotknięcia górnej części framugi drzwi jest u mnie wrodzona. Nie potrafię tego zrozumieć, po prostu to robię.

by birdistheword2023

#14.

Jeśli masz syna, nie wbijaj nagle do jego pokoju i nie żądaj, żeby natychmiast wyszedł z łóżka i zaczął sprzątać. Zapewne ma porannego drągala i byłoby fajnie, gdyby nie był zmuszony ukrywać go przed matką. Daj mu te 5 minut.

by sinegate

#15.

Szansa na to, że zrobimy to czego chcecie niebotycznie rośnie, jeśli powiecie nam wprost, czego potrzebujcie.

by DepressedBard

#16.

Kobiety nie zdają sobie sprawy, jak często fantazjujemy o ocaleniu ludzi przed atakiem terrorystycznym lub czymś tego rodzaju.

by SuperAids00

#17.

Jeśli na dworze jest gorąco i widzisz faceta odwalającego jakiś dziwny taniec, prawdopodobnie próbuje odlepić sobie jaja od uda.

by TheMe63

#18.

Komplementy będą rozpamiętywane tygodnie, miesiące, a nawet lata. Faceci są spragnieni zwykłego "przystojny jesteś" lub czegoś dotyczącego osobowości.

by RedditIsMyCity

#19.

Jeśli chcecie, żeby coś między nami było, musimy się spotkać w połowie drogi. Jeśli nie wykonujemy pierwszego ruchu, prawdopodobnie staramy się po prostu niczego nie spieprzyć.

by Shermanator92

#20.

Zawsze odsuwamy od krocza rozporek przed jego zasunięciem. Moja żona (wtedy dziewczyna) chciała kiedyś zapiąć mi rozporek i kiedy ku niemu sięgnęła, myślałem, że dostanę zawału. Bałem się, że przytnie mi koniuszek...

Uczymy się tego odsunięcia w bardzo młodym wieku.

by Sycosys

#21.

Drogie Panie, kiedy nie podoba wam się nasze hobby, albo nasze ulubione spodnie, w których chodzimy już od X lat, to obrzydzacie je nam tak długo, aż je wyrzucimy, żeby po prostu nie musieć więcej słuchać, że są głupie i brzydkie. Dla nas są super, to oczywiste, a mówienie nam, że jest inaczej, sprawia nam jakąś tam przykrość, bo jesteśmy wrażliwi na punkcie naszych ulubionych "zabawek".

Kiedy powtarzacie nam w kółko, że same jesteście brzydkie/grube, to jesteście na świetnej drodze, żeby z czasem uzyskać bardzo podobny efekt. Jeśli tak naprawdę wam na tym nie zależy, to nie obrzydzajcie nam tego, co w życiu lubimy najbardziej, bo po czasie mamy już dość słuchania, robi się nam głupio i tracimy do tego zapał.

by Iskier
1026
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu 12 faktów i mitów dotyczących ludzkiego ciała
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu 7 zabawnych faktów, które mogłyby być zmyślone... ale nie są
Przejdź do artykułu Celne spostrzeżenia facetów na temat ich małżeństw
Przejdź do artykułu A ty jak prosisz swoją fryzjerkę o nową fryzurę?
Przejdź do artykułu Jaka jest najbardziej żenująca rzecz, którą zrobiłeś na etapie zakochania?
Przejdź do artykułu Mechanik zapomniał o szmatce. Teraz musi kupić klientowi nowy silnik
Przejdź do artykułu Jakie są standardy kobiecej urody w różnych krajach?
Przejdź do artykułu 5 najdziwniejszych rzeczy, jakie spadły z nieba
Przejdź do artykułu Faktopedia – Kontrowersyjna broń na granicy koreańskiej
Przejdź do artykułu Jak wybrać swojego partnera życiowego. Poradnik bardziej na serio

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą