Szukaj Pokaż menu

7 wybuchowych ciekawostek o bombach i wielkich eksplozjach

120 399  
409   57  
Czasy mamy nie za spokojne, przysposobienie obronne w szkołach leży, obowiązek wojskowy ogranicza się do wizyty na komisji lekarskiej… a jednak coś o bombach i innych militariach wypadałoby w XXI wieku wiedzieć. Zacznijmy więc od ciekawostek.

#1.

Demotywatory DCVI - co robi policja na widok limuzyny Czarnka pędzącej 180 km/h

100 949  
318   195  
Dzisiaj wielki finał zbiórki WOŚP, z której to okazji wczoraj zrobiliśmy streama zbiórkowego, ale to oczywiście nie koniec i można dorzucić parę złotych w dobrym celu, lub na pohybel wiadomo komu - to już według uznania i my tego uznania zupełnie nie oceniamy. Poza tym poznamy nieznaną stronę ministra Czarnka, nowy trend - czarne wesela oraz hiszpański sposób rozmawiania z ich Kościołem. Przekazujemy też ukłony dla Renaty Dancewicz, która Kurskiemu się nie oddaje.

Spotykali się ze znanymi osobami, zanim ci zyskali sławę i wyglądali obciachowo... Teraz dzielą się starymi zdjęciami

156 091  
493   55  
Zanim stali się sławni, wiedli całkiem normalne życie. Za to ich starzy znajomi mają fajną pamiątkę w postaci zdjęć i teraz mogą się nimi pochwalić w internecie.

#1. "Moja mama umawiała się z Adamem Sandlerem. Poniżej ich zdjęcie z balu maturalnego"#2. "Moja mama spotykała się z Mattem LeBlankiem i wreszcie znalazła ich wspólne zdjęcie"#3. "Zdjęcie z czasów, kiedy moja ciotka umawiała się z Jamie Foxem, a my wołaliśmy na niego wujek Jami"#4. "Moja kuzynka umawiała się w szkole średniej z Matthew McConaugheyem"#5. "Znalazłem Michelle Obamę w księdze pamiątkowej mojego wujka"#6. "Mój wujaszek jest dobrym znajomym raperki Queen Latifah"#7. "Moja mama zdradziła mi, że po cichu umawiała się z Johnem Legendem, kiedy miałem jakieś 10 lat"#8. "A ja mam zdjęcia młodego Leo pozującego z moją rodziną (umawiał się z moją ciotką)"#9. "Moja ciocia spotykała się przez jakiś czas z Jimmim Fallonem"#10. "Mój dziadek i "Czarna Dalia" (Elizabeth Short) w 1945 r. - spotykał się z nią i później FBI umieściło go na liście podejrzanych"Elizabeth Short stała się ofiarą brutalnego, do dziś niewyjaśnionego morderstwa, a okoliczności jej tajemniczej śmierci stały się trwałym elementem amerykańskiej kultury masowej. Przydomek "The Black Dahlia" nadała jej prasa.

#11. "Kiedy Ashton Kutcher był młody, umawiał się z moją ciocią. Ten brzydki dzieciak na zdjęciu to mój brat"#12. "Moja mama od dzieciństwa przyjaźniła się z Johnem Travoltą, znaleźliśmy zdjęcie mojej babci pozującej z nim po jednym z jego występów w teatrze. Spójrzcie na ten fryz z lat 70."#13. "Moja siostra spotykała się z Usherem w szkole średniej i dopiero niedawno mi o tym powiedziała"#14. "Moja ciocia przyjaźniła się w szkole średniej z Bradleyem Cooperem"#15. "Dawno temu iskrzyło między moją mamą a Blakiem Sheltonem, z którego basistą umawiała się moja ciotka"#16. "Moja żona spotykała się w latach 70. z "Fonzem" (Henrym Winklerem)#17. "Rodzice mojego kumpla przyjaźnili się z rodzicami Drake'a. Zgadnijcie, kim jest ten maluch na zdjęciu (1989 r.)"#18. "Moja siostra w latach 90. umawiała się z Randym Savage'em. Tu na zdjęciu siłuje się ze mną"#19. "Odegraliśmy Kopciuszka z Arianą Grande tak jak się należy"#20. "Z czasów, kiedy moja ciotunia kręciła z Tupakiem"


493
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Demotywatory DCVI - co robi policja na widok limuzyny Czarnka pędzącej 180 km/h
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Przypadkowe telefony z niespodziewanymi konsekwencjami
Przejdź do artykułu Gwiazdy, które wstydzą się swojej rodziny (i mają ku temu niezłe powody)
Przejdź do artykułu Dziewczyny, które wzięły się za siebie
Przejdź do artykułu Polscy celebryci w przeszłości X
Przejdź do artykułu 10 lifehacków tak idiotycznych, że niemal genialnych – prosty trik, by przyjąć więcej imigrantów
Przejdź do artykułu Bardzo brzydkie tajemnice "nieskazitelnych" idoli, uwielbianych przez miliony
Przejdź do artykułu 7 ciekawych faktów na temat Nowego Jorku - mieście, którego liczba mieszkańców odpowiada połowie Polski
Przejdź do artykułu Fajne zdjęcia dla dorosłych CL - Gdy zjedziesz na imprezie w niewłaściwym czasie
Przejdź do artykułu Celebrytki bez makijażu. Christina Aguilera powinna przestać się malować

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą