Szukaj Pokaż menu

O tym, jak raz sobie umarłem, ale po drodze coś poszło nie tak

124 802  
1018   141  
To był wrzesień, a może nawet październik 2004, wróciłem do mojej chatki na kurzej łapce i wykonałem wieczorną rutynę...

Demotywatory DCVI - co robi policja na widok limuzyny Czarnka pędzącej 180 km/h

100 869  
318   195  
Dzisiaj wielki finał zbiórki WOŚP, z której to okazji wczoraj zrobiliśmy streama zbiórkowego, ale to oczywiście nie koniec i można dorzucić parę złotych w dobrym celu, lub na pohybel wiadomo komu - to już według uznania i my tego uznania zupełnie nie oceniamy. Poza tym poznamy nieznaną stronę ministra Czarnka, nowy trend - czarne wesela oraz hiszpański sposób rozmawiania z ich Kościołem. Przekazujemy też ukłony dla Renaty Dancewicz, która Kurskiemu się nie oddaje.

Spotykali się ze znanymi osobami, zanim ci zyskali sławę i wyglądali obciachowo... Teraz dzielą się starymi zdjęciami

156 039  
493   55  
Zanim stali się sławni, wiedli całkiem normalne życie. Za to ich starzy znajomi mają fajną pamiątkę w postaci zdjęć i teraz mogą się nimi pochwalić w internecie.

#1. "Moja mama umawiała się z Adamem Sandlerem. Poniżej ich zdjęcie z balu maturalnego"#2. "Moja mama spotykała się z Mattem LeBlankiem i wreszcie znalazła ich wspólne zdjęcie"#3. "Zdjęcie z czasów, kiedy moja ciotka umawiała się z Jamie Foxem, a my wołaliśmy na niego wujek Jami"#4. "Moja kuzynka umawiała się w szkole średniej z Matthew McConaugheyem"#5. "Znalazłem Michelle Obamę w księdze pamiątkowej mojego wujka"#6. "Mój wujaszek jest dobrym znajomym raperki Queen Latifah"#7. "Moja mama zdradziła mi, że po cichu umawiała się z Johnem Legendem, kiedy miałem jakieś 10 lat"#8. "A ja mam zdjęcia młodego Leo pozującego z moją rodziną (umawiał się z moją ciotką)"#9. "Moja ciocia spotykała się przez jakiś czas z Jimmim Fallonem"#10. "Mój dziadek i "Czarna Dalia" (Elizabeth Short) w 1945 r. - spotykał się z nią i później FBI umieściło go na liście podejrzanych"Elizabeth Short stała się ofiarą brutalnego, do dziś niewyjaśnionego morderstwa, a okoliczności jej tajemniczej śmierci stały się trwałym elementem amerykańskiej kultury masowej. Przydomek "The Black Dahlia" nadała jej prasa.

#11. "Kiedy Ashton Kutcher był młody, umawiał się z moją ciocią. Ten brzydki dzieciak na zdjęciu to mój brat"#12. "Moja mama od dzieciństwa przyjaźniła się z Johnem Travoltą, znaleźliśmy zdjęcie mojej babci pozującej z nim po jednym z jego występów w teatrze. Spójrzcie na ten fryz z lat 70."#13. "Moja siostra spotykała się z Usherem w szkole średniej i dopiero niedawno mi o tym powiedziała"#14. "Moja ciocia przyjaźniła się w szkole średniej z Bradleyem Cooperem"#15. "Dawno temu iskrzyło między moją mamą a Blakiem Sheltonem, z którego basistą umawiała się moja ciotka"#16. "Moja żona spotykała się w latach 70. z "Fonzem" (Henrym Winklerem)#17. "Rodzice mojego kumpla przyjaźnili się z rodzicami Drake'a. Zgadnijcie, kim jest ten maluch na zdjęciu (1989 r.)"#18. "Moja siostra w latach 90. umawiała się z Randym Savage'em. Tu na zdjęciu siłuje się ze mną"#19. "Odegraliśmy Kopciuszka z Arianą Grande tak jak się należy"#20. "Z czasów, kiedy moja ciotunia kręciła z Tupakiem"


493
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Demotywatory DCVI - co robi policja na widok limuzyny Czarnka pędzącej 180 km/h
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu 10 rzeczy, których być może nie wiesz o biuście
Przejdź do artykułu Polscy celebryci w przeszłości X
Przejdź do artykułu Co wolno kobietom, a co facetom
Przejdź do artykułu Bardzo brzydkie tajemnice "nieskazitelnych" idoli, uwielbianych przez miliony
Przejdź do artykułu 7 rzeczy, których większość ludzi nie wie o... grudniu
Przejdź do artykułu Celebrytki bez makijażu. Christina Aguilera powinna przestać się malować
Przejdź do artykułu O tym, jak 500 plus doprowadziło do powstania nowego gatunku - Homo Socjalicus
Przejdź do artykułu Fajne zdjęcia dla dorosłych CL - Gdy zjedziesz na imprezie w niewłaściwym czasie
Przejdź do artykułu Rzadkie i ciekawe zdjęcia znanych osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą