Szukaj Pokaż menu

To nie to, co myślisz IX

55 413  
135   21  
Uważamy się za takich mądrych i inteligentnych (jako gatunek, nie mówię od razu, że każdy taki jest), a tak łatwo nas oszukać. Zwykłe zdjęcie, a trzeba się nagłówkować, żeby zrozumieć co na nim jest.

#1.

Rzeźby w klimacie steampunka

20 172  
131   5  
Artūras Tamašauskas z Litwy dał upust swojej wyobraźni w tworzeniu rzeźb w klimatach steampunka. Do ich tworzenia używa starych przedmiotów użytku domowego, części hydraulicznych i samochodowych. Tą tematyką zajął się dopiero rok temu, a już ma na swoim koncie wiele sprzedanych dzieł.

#1.

Codzienne reakcje ukazane na starych dziełach sztuki XVIII

36 310  
206   10  
Tym razem m.in. wątpliwości silnej i niezależnej kobiety, kluczowe pytanie na rozmowie kwalifikacyjnej oraz co naprawdę robią dziewczyny, kiedy idą wspólnie do łazienki.

#1. Kiedy od dłuższego czasu gracie w Monopoly i ktoś postanawia przeczytać instrukcję


#2. Kiedy od 30 minut nie możesz otworzyć słoika i zastanawiasz się, czy na pewno jesteś silną i niezależną kobietą, która nie potrzebuje mężczyzny#3. Kiedy stwierdzasz, że nie będziesz płacić po 20 zł za przekąski w kinie#4. Kiedy się kapniesz, że koleś, którego obgadywałeś od paru minut, stał za tobą przez cały ten czas#5. Kiedy podczas ciąży wypiłaś za dużo szejków proteinowych#6. Kiedy postanowiłem wypróbować nowy fajny tekst na podryw#7. Kiedy tak bardzo wciągniesz się w kłótnię, że nawet nie zauważysz, jak porywa cię mityczny stwór#8. Kiedy pod koniec semestru idę po raz pierwszy na wykład i trafiam do złej sali#9. Kiedy próbuję zrozumieć kobiety#10. Kiedy upuściłem czekoladę i mój pies do niej dobiegł#11. Kiedy na rozmowie kwalifikacyjnej zadają mi kluczowe pytanie#12. Kiedy kelner tłumaczy całe menu i dania dnia, a ty i tak wiesz, że zamówisz kurczaka#13. Kiedy stworzyłeś nowe państwo i zostawiłeś je pod opiekę dzieci na kilka stuleci, a one już je zepsuły#14. Kiedy sprzedajesz pamiątki podczas ukrzyżowania#15. Kiedy DJ puści zajebisty kawałek#16. Co naprawdę robią dziewczyny, kiedy idą razem do łazienki#17. Kiedy postanawiasz zrobić żonie obrazo-bombing i teraz musisz stać spokojnie przez 13 godzin#18. Kiedy starych nie ma w domu i zapraszam laskę do siebie#19. Kiedy każą mi przeczytać regulamin i warunki umowy#20. Kiedy weekend się kończy i muszę pożegnać prawdziwego mnie<<< W poprzednim odcinku

206
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Rzeźby w klimacie steampunka
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu 8 potwornickich ciekawostek o Disneyu
Przejdź do artykułu Szalone "madki" z internetu atakują!
Przejdź do artykułu Jak wyretuszować ślady na lustrze?
Przejdź do artykułu Jak uprzyjemnić zakupy - kolekcja genialnych pomysłów ze sklepów
Przejdź do artykułu Impreza seksualna zorganizowana przez księży z Dąbrowy Górniczej wymknęła się spod kontroli – Newsy z fikołkiem
Przejdź do artykułu Życie w akademiku - kto doświadczył, ten wie, kto nie doświadczył - niech żałuje
Przejdź do artykułu 7 ciekawostek o mewach. Raczej nie pokochacie tego ptaszyska...
Przejdź do artykułu Bohater z wesela
Przejdź do artykułu Problemy pierwszego świata

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą