Szukaj Pokaż menu

23 dziwne przedmioty sprzedane za duże pieniądze

130 777  
370   43  
Wszystko ma swoją cenę, niektóre rzeczy zdecydowanie za wysoką. No ale skoro ktoś jest w stanie zapłacić horrendalną kwotę za bikini, tylko dlatego, że znajdowało się na planie Star Wars, to nie powinno nas już nic zdziwić.

#1. Znak Hollywood - $450 400

Trudno w to uwierzyć, ale bohaterowie tych filmów istnieli naprawdę!

145 427  
425   61  
Mogłoby się wydawać, że ci bohaterowie powstali z myślą o hollywoodzkich produkcjach. A jednak za tymi filmowymi postaciami stoją osoby z krwi i kości! Uwierzylibyście na przykład, że Zorro istniał naprawdę, a Jack Black grający klasztornego zapaśnika inspirował się historią prawdziwego, meksykańskiego klechy, który prał swoich przeciwników po maskach, aby utrzymać sierociniec?

Czego nigdy, przenigdy nie powinniśmy googlować

156 303  
207   76  
Przyzwyczailiśmy się do wyszukiwania praktycznie wszystkiego. Ale są rzeczy, których dla swojego dobra lepiej nie wpisujmy w wyszukiwarkę.

#1. Objawy choroby

Nie pytaj doktora Google, co ci się dzieje - wpiszesz objawy i w 90% przypadków dowiesz się, że masz raka albo inną nieuleczalną chorobę. To dodatkowo cię zestresuje i pogorszy samopoczucie.

#2. Jak zrobić…


Niektórzy z nas z czystej ciekawości wyszukują informacji w stylu "jak zrobić bombę" czy "domowe sposoby na produkcję amfetaminy". Jeśli nie chcesz znaleźć się na liście obserwowanych (i potencjalnie groźnych), lepiej zaspokój swoją ciekawość czytając książki.

#3. Objawy raka


Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz. Czytając o objawach tej ciężkiej choroby możesz dopasować praktycznie wszystko, co u ciebie występuje. Zmęczenie, nudności czy osłabienie to niekoniecznie objawy ciężkiej choroby.

#4. Pluskwy


Nieraz czytając o pluskwach radośnie harcujących w materacach hotelowych bezmyślnie wklepujemy w Google "pasożyty żyjące w moim domu". A potem jeszcze klepniemy "grafika". Po obejrzeniu tego, pożegnajcie się ze spokojnym snem na długi czas.

#5. Choroby skóry


Nie wiadomo dlaczego w internecie można obejrzeć zdjęcia wszystkich chorób skórnych. Nie jest to na pewno przyjemny widok. Jeszcze gorzej wyglądają zainfekowane genitalia. Ignorancja jest błogosławieństwem, uwierzcie, nikt nie chce takich zdjęć oglądać, jeśli nie musi.

#6. Płuca palacza


Płuca palacza to okropny widok, coś, czego nie da się "odzobaczyć". Googlowanie takich obrazków polecane jest jedynie dla osób, które potrzebują potężnej motywacji do rzucenia palenia.

#7. Niebezpieczne zwierzęta


Na świecie jest wiele niebezpiecznych, a czasem w dodatku obrzydliwych zwierząt. Jeśli nie chcesz nabawić się nowych fobii albo zniechęcić się do podróżowania po dalekich zakamarkach świata, nie wyszukuj każdego zwierzaka czy też choroby tropikalnej, o których usłyszysz.

#8. Swoje imię i nazwisko


Jeśli coś cię podkusi, żeby sprawdzić co internet wie o tobie, przygotuj się na najgorsze. Wyskoczą ci twoje niekorzystne zdjęcia umieszczone przez znajomych, stare, nieaktualne informacje, dziwne komentarze, grupy, do których należałeś jako dzieciak, a teraz się tego wstydzisz itd. Po co się stresować, lepiej odpuścić, a najlepiej nie googlować.

#9. Poród


Na filmach widzimy, jak kobieta krzyczy, cierpi i oblewa się potem, a lekarz próbuje ją uspokoić. W rzeczywistości poród wygląda dużo gorzej. Jeśli chcecie mieć kiedyś dzieci, po prostu nie starajcie się obejrzeć jak to wszystko naprawdę wygląda.

#10. Czego szukać?


Gdy bardzo ci się nudzi, wpisz tylko pytanie szczegółowe, np. "jak", "gdzie" itp. i zobacz, czego inni najczęściej szukają. Może być zabawnie!
207
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Trudno w to uwierzyć, ale bohaterowie tych filmów istnieli naprawdę!
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Islandzki czarny humor w wykonaniu Hugleikura Dagssona
Przejdź do artykułu Antyskrypt - sposób na tych wrednych, bezczelnych telemarketerów
Przejdź do artykułu Zagadka dnia: znajdź dziewczynę na zdjęciu
Przejdź do artykułu Japoński lifehack, który uratuje twoją zamoczoną ksiażkę
Przejdź do artykułu Mistrzowie Internetu – Tak wygląda operacja zmiany płci na NFZ
Przejdź do artykułu Łączenie drewna bez użycia gwoździ - hobby na długie zimowe wieczory
Przejdź do artykułu Dlaczego wymiana sprzęgła w Ferrari F50 jest taka droga?
Przejdź do artykułu Najmocniejsze cytaty - Męska prostytutka zdradza, jak wygląda jego praca
Przejdź do artykułu Noszę aparaty słuchowe od dzieciństwa - co powinniście wiedzieć o takich osobach jak ja?

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą