Szukaj Pokaż menu

Jak przycebulić na swoim weselu, czyli sposoby na to, żeby się nie narobić i jeszcze zarobić

10 752  
1  
Wiosenno-letnie miesiące (zwłaszcza te z literką „r”) to tradycyjnie sezon ślubny. A jak śluby, to i wesela. Niezapomniane imprezy weselne potrafią kosztować grube tysiące złotych. A... wcale nie muszą! Są tacy, którzy na weselu nie dość, że zaoszczędzą, to jeszcze zarobią. Jak to zrobić?

15 gifów pokazujących, jak reagujesz na codzienne sytuacje CLXXVII

101 123  
336   38  
Dzisiaj m.in. opóźniający się okres, przycinanie włosów córce oraz co robi facet, kiedy jego dziewczyna wychodzi do pracy.

#1. Kiedy siostra przyprowadza nowego chłopaka - ateistę, aby poznał naszą matkę - zagorzałą katoliczkę

10 zakazanych ciekawostek o waginach

189 187  
364   74  
Hydraulika kobiecych narządów płciowych dla wielu mężczyzn stanowi zagadkę nie do rozwikłania. Przyjrzyjmy się im więc, ekhm, głębiej.

#1.

Mówi się, że dwie rzeczy na świecie pachną rybką - i jedna z nich to ryba. Cóż, aromat każdej waginy jest jedyny i niepowtarzalny. Stanowi kombinację naturalnej flory bakteryjnej kobiety, stosowanej diety, dbałości o higienę, a nawet rodzaju materiału, z którego wykonana jest bielizna. Wszystko to razem wzięte przekłada się na mniej lub bardziej charakterystyczny zapach.

#2.

Obalono już mit, że u mężczyzn liczy się przede wszystkim długość. Wynika to z faktu, że w kobiecej pochwie najwięcej zakończeń nerwowych znajduje się na pierwszych pięciu centymetrach od wejścia. Dlatego bardziej istotna jest grubość przyrodzenia i oczywiście przyjęta technika. Choć żadna nie pomoże przy półmetrowej waginie. To nie złośliwość - największa wagina w historii należała do Anny Swann i miała niemal 50 cm głębokości. Tam to się zgubić można było. I tak - to już złośliwość.

#3.


Mniej więcej jedna na 5-7 tysięcy dziewczynek rodzi się bez pochwy. Ta nie tak rzadka, jak można by sądzić, przypadłość okazuje się też… łatwa do przeoczenia. Tylko w niewielu przypadkach wykrywana jest od razu przy narodzinach. W wielu przypadkach „niespodzianka” ujawnia się dopiero z chwilą wchodzenia w okres dojrzałości.

#4.

Włosy na głowie potrafią rosnąć nawet przez 7 lat zanim poszczególne włókna stwierdzą, że mają dość. Inaczej jest z kobiecymi włosami łonowymi - te zaprzestają dalszego wzrostu po mniej więcej trzech tygodniach.

#5.


Pochwa zalicza się do tzw. miejsc potencjalnych - to anatomiczne określenie, za którym kryje się właściwość typowa np… dla skarpet. W praktyce miejsce potencjalne zanika jeżeli nic nie znajdzie się w środku. Tak jak skarpeta bez stopy w środku jest płaska i pusta, tak pochwa bez… na pewno już zrozumieliście analogię.

#6.

Z jakiegoś powodu nie brakuje kobiet, które uwielbiają nosić różne rzeczy w swoich pochwach… i nie chodzi tu o rzeczy przynależne naturze. W 2011 roku zatrzymano 27-letnią szmuglerkę. Ukryła we własnym kroczu 54 woreczki z heroiną. Inna kobieta - sama prawda! - za radą matki dla uniknięcia ciąży umieściła w pochwie… ziemniaka. Do lekarza zgłosiła się dopiero gdy zaczął wypuszczać pędy.

#7.


Do kategorii najdziwniejszych przypadków zalicza się z pewnością również kobieta, która swoją waginę traktowała jak… dodatkową torebkę. Ginekolog opisujący przypadek wyliczył, że wewnątrz kobieta chowała na przykład opakowania tabletek, paragony, kosmetyki czy… długopis. Być może do tak nietypowego zachowania przyczyniło się molestowanie, którego kobieta doświadczyła mając 8 lat.

#8.

O ile najbardziej wierzchnia część - srom - różni się w zależności od kobiety, o tyle reszta układu u wszystkich kobiet wygląda niemal identycznie. Najlepiej podsumowała to pewna ginekolog zapytana o to, jak to jest oglądać tylko wagin każdego dnia. „Tak naprawdę to tylko kilka zmieniających się fryzur”, stwierdziła.

#9.


Katalog niezwykłych przypadłości opisuje możliwą alergię kobiety na białka zawarte w spermie. Nie zdarza się to często i w większości przypadków oznacza „tylko” ból i swędzenie pochwy po stosunku. Gdy alergia jest silniejsza, możliwe jest nawet zagrożenie życia. Co interesujące, z badań wynika, że kobiety mogą być uczulone na spermę tylko wybranych mężczyzn, na innych reagując bez problemu.

#10.

Pochwy i rekiny mają coś wspólnego. I jedno, i drugie jest w stanie pożreć nic się niespodziewającego nieszczęśnika… no dobrze, nie do końca. Łączy je skwalen - węglowodór będący składnikiem tłuszczu wątroby rekina oraz składnikiem płaszcza lipidowego ludzkiej skóry. Inaczej mówiąc, substancja wypełniająca wątrobę rekina jest jednocześnie substancją odpowiadającą za naturalne nawilżenie pochwy.

Źródła: 1, 2, 3, 4
364
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu 15 gifów pokazujących, jak reagujesz na codzienne sytuacje CLXXVII
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Faceci opowiadają o rzeczach, których nie rozumieją u kobiet
Przejdź do artykułu Bardzo bezpośrednie dziewczyny z Tindera
Przejdź do artykułu Co o ludziach mówią ich tatuaże?
Przejdź do artykułu 10 rzeczy, które naprawdę warto wiedzieć o grze wstępnej (i stosować…)
Przejdź do artykułu Faktopedia CMXCVIII - "Moja przygoda z orgiami"
Przejdź do artykułu Mało znane fakty o tancerkach go-go
Przejdź do artykułu W Tajlandii też budują orliki... ale jakieś takie mało standardowe
Przejdź do artykułu Naukowa anatomia kaca, czyli czemu "syndrom dnia wczorajszego" jest taką torturą?
Przejdź do artykułu Ile czasu powinien trwać seks, by uznać go za udany

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą