Szukaj Pokaż menu

Faceci dzielą się sekretami, z których kobiety zwykle nie zdają sobie sprawy

264 505  
951   165  
Są pewne sprawy, o których mężczyźni zazwyczaj nie mówią. Tym razem będzie inaczej i choć zdajemy sobie sprawę, że poruszone niżej kwestie są dla was, drogie Panie, w większości oczywiste, mogą niektórym z was pomóc lepiej zrozumieć męską naturę.


Uratowała osieroconego psa, po latach on odwdzięczył się, ratując ją z toksycznego związku

122 174  
676   119  
Amanda przyjęła do domu osieroconego psa rasy Husky, którego nazwała Kyro. Wtedy nie zdawała sobie sprawy, że czworonóg już niedługo odwdzięczy się jej właściwie tym samym - uratowaniem z niebezpiecznej (potencjalnie śmiertelnie) sytuacji życiowej.

#1.

10 niewinnych komplementów, które doprowadzą ją do szewskiej pasji

170 863  
304   172  
Chciałeś dobrze, a wyszło jak zwykle. Skomplementowałeś swoją kobietę, a ona, zamiast dać ci czułego buziaka, oznajmiła jadowitym głosikiem: „Dziś śpisz na kanapie” i wyszła z pokoju trzaskając drzwiami. Oto lista komplementów, których wygłoszenia powinieneś unikać, jeśli ci życie miłe.

#1. Jesteś wspaniała! Jakim cudem nadal jesteś samotna?


Może faktycznie się zastanawiasz jak to możliwe, ale nigdy, przenigdy nie mów tego kobiecie. Możliwe, że ma swoje powody, żeby być singielką, może jej były ją zdradzał, może ma jakieś problemy rodzinne, a może po prostu nie znalazła jeszcze tego właściwego faceta. Mówiąc te słowa tylko ją zranisz i sprawisz, że poczuje się niepewna siebie.

#2. Jesteś tak fajna jak moi kumple


Wiemy, co chcesz przez to powiedzieć. Że czujesz się z nią komfortowo i możesz jej wszystko powiedzieć, ale uwierz mi, ten komplement nigdy nie zadziała tak, jak oczekujesz. Ona chce być dla ciebie kobietą, a nie kumplem. Jeśli uważasz, że jest fajna i zabawna, powiedz jej właśnie to, powstrzymaj się od dodania na końcu zdania „tak jak moi kumple”.

#3. Wyglądasz świetnie jak na swój wiek


To jedna z najgorszych rzeczy, jakie możesz powiedzieć. Może w pierwszym odruchu kobieta ucieszy się słysząc to, ale w ciągu pięciu sekund zacznie myśleć: „Jestem już stara, przestanę mu się podobać lada dzień”. Następnie pobiegnie do łazienki kurcgalopkiem i zacznie przyglądać się kurzym łapkom, tracącemu jędrność tyłeczkowi i walczącym z grawitacją piersiom. I wpadnie w depresję, zacznie płakać, a to wszystko twoja wina. Jeśli pomyślisz kiedykolwiek, że twoja kobieta faktycznie świetnie wygląda na swój wiek, ugryź się w język i zachowaj to dla siebie.

#4. Nie podobają mi się szkielety


Chłop nie pies i na kości nie poleci. Większość facetów lubi, gdy kobieta ma trochę ciałka. Ale jeśli powiesz kobiecie, że lubisz zaokrąglone kobitki, klepiąc ją równocześnie po pośladku, ona odczyta ten komplement jako: „Jesteś gruba”. Większość kobiet jest na permanentnej diecie i walczy w pocie czoła z każdym nadprogramowym gramem. Gdy kobiety zaczynają przybierać na wadze, twoim zadaniem jest kłamać im prosto w oczy, zapewniając, że są szczupłe. Pogubiłeś się? Nie ty pierwszy i nie ostatni.

#5. Ślicznie dziś wyglądasz. Pomalowałaś się?


To zdanie wkurzy ją na maksa. Nawet jeśli spędziła dwie godziny przed lustrem pracowicie nawilżając, pudrując, dolepiając rzęsy i dobierając odcień szminki, nigdy w życiu nie mów jej, że wygląda świetnie tylko dlatego, że ma makijaż. Możesz jej powiedzieć, że świetnie wygląda w makijażu, ale nie z jego powodu. Łapiesz? My też nie, ale serio, nigdy jej tego nie mów.

#6. Na żywo jesteś dużo ładniejsza


To podobna sytuacja do tej z makijażem. Jeśli to powiesz, kobieta i tak usłyszy, że na zdjęciu wyglądała brzydko. Zacznie mieć wątpliwości nie tylko co do swojej urody, ale również co do ciebie. Pomyśli sobie: „Po co się ze mną umówił, skoro na zdjęciach widział brzydactwo?”. Powiedz po prostu, że jest ładna, to wystarczy.

#7. Jakbym był pijany, to bym się zaczął do ciebie dobierać


Nie wiem, kto w ogóle wpada na pomysł powiedzenia czegoś takiego. Ten komplement obraża zarówno ją, jak i ciebie. Ona może się poczuć obrażona, bo usłyszy nic innego jak: „Muszę się narąbać, żebyś zaczęła mi się podobać”. A jak ciebie to obraża? A właśnie tak, że jesteś nieśmiałą pipką, która potrzebuje alkoholowej odwagi, żeby zagadać do dziewczyny.

#8. Jak na kobietę to jesteś całkiem spoko


„Jak na kobietę to całkiem logicznie myślisz”, „Jak na kobietę to nieźle znasz się na żartach”, „Jak na kobietę to jesteś całkiem zabawna”. Mówiąc takie komplementy pokazujesz tylko, że jesteś zwykłym dupkiem, który uważa kobiety za gorszy gatunek człowieka. Wypowiedzi tego typu obrażą absolutnie każdą kobietę, więc lepiej ich nie mów. No chyba że chcesz ją obrazić.

#9. Uwielbiam twój uśmiech, powinnaś się częściej uśmiechać


I znów nietrafiony komplement. Kobieta i tak usłyszy, że jest smutasem i ponurakiem. I jeszcze jedno. Kobiety nie tylko nie lubią, jak się im mówi, żeby częściej się uśmiechały, one tego po prostu nienawidzą. Więc najlepiej będzie, jeśli powiesz jej tylko, że ma śliczny uśmiech. I nic więcej.

#10. Jesteś lepsza w łóżku od mojej byłej


To jest bardzo niebezpieczny komplement. Z jednej strony twoja kobieta chce myśleć, że jest najlepsza spośród wszystkich twoich byłych partnerek. A z drugiej strony nie chce wiedzieć niczego o twoich byłych. Nie dopuszcza do myśli ich istnienia, ponieważ bujna wyobraźnia będzie jej podsuwała obrazy ciebie w objęciach innych kobiet. Po usłyszeniu takiego komplementu kobieta zacznie się nakręcać i analizować: „OK, jestem lepsza od jego byłej, a co jeśli jego była jest kłodą w łóżku i każda byłaby lepsza od niej? A tak w ogóle, to dlaczego on mnie porównuje do innej? Albo do innych. Ciekawe z iloma kobietami spał i jakie one były w łóżku. Czy jestem lepsza tylko od tej ostatniej, czy spośród nich wszystkich?”. I tak w nieskończoność. Dla twojego własnego dobra i dla dobra waszego związku - nigdy jej tego nie mów.
304
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Uratowała osieroconego psa, po latach on odwdzięczył się, ratując ją z toksycznego związku
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Pani klientka w stroju Ewy, czyli co może pójść nie tak, kiedy naprawiasz ludziom domy
Przejdź do artykułu Drobne różnice między kobietami i mężczyznami, które wpływają na nasze codzienne życie
Przejdź do artykułu 10 zapierających dech w piersiach cudów natury
Przejdź do artykułu Wieczór panieński: oczekiwania a rzeczywistość
Przejdź do artykułu Nawyki, które wcale nie są takie zdrowe
Przejdź do artykułu 15 nieudanych prób podrywu, którymi podzielili się ich autorzy
Przejdź do artykułu 10 lifehacków tak idiotycznych, że niemal genialnych – prosty trik, by przyjąć więcej imigrantów
Przejdź do artykułu Odważne dziewczyny z sieci społecznościowych VII
Przejdź do artykułu 10 profesji, dzięki którym faceci (podobno) zyskują w oczach kobiet

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą