Szukaj Pokaż menu

Komik dostał absurdalny mandat za złe parkowanie. Jego listowna odpowiedź powala

98 130  
419   62  
Głupota niektórych przepisów może wprawić w osłupienie każdego i niedawno przekonał się o tym komik Eugene Mirman, który wybrał się ze swoją dziewczyną do Portsmouth w stanie New Hampshire. Mandat, jaki tam otrzymał, zainspirował go do napisania otwartego listu, który zamieścił na łamach jednej z lokalnych gazet. To, co się w nim znajduje, to już czysta poezja.

Pies, który podbija internet swoimi zdjęciami. Genialne!

54 578  
213   33  
W 30. urodziny Rafaela zostawiła żona, zabrała ze sobą niemal całe wyposażenie mieszkania, zostawiając go w ogołoconym lokum jedynie w towarzystwie bulteriera Jimmiego. Aby podnieść się na duchu grafik zajął się zabawą z psem, a gdy ten zatrzymywał się gdzieś na dłużej, robił mu zdjęcie, łapał za marker i tworzył wokół niego nowy świat.

#1.

Dwie nauczycielki z USA, które oskarżono o wykorzystywanie seksualne uczniów. Panie niczego sobie...

172 084  
614   150  
W pierwszym przypadku wina nauczycielki nie została jeszcze udowodniona i sprawa jest w toku wyjaśniania, podczas gdy w drugim nauczycielka może uzyskać jeszcze wyższy wyrok niż Jennifer Fichter, która została skazana na 22 lata więzienia za stosunki seksualne z trzema nastolatkami.

Kliknij i zobacz więcej!

Fatima Grupiko z katolickiego liceum Cardinal McCarrick w New Jersey

Kliknij i zobacz więcej!

Zdaniem prokuratora 24-letnia kobieta uwiodła 17-letniego ucznia i relacje między nimi trwały prawie miesiąc. W czwartek nauczycielka została aresztowana, a w piątek przedstawiono jej zarzuty.

Szkoła, w której pracowała nauczycielka, została czasowo zamknięta. Sama Fatima zrezygnowała z uwolnienia za kaucją. O relacji seksualnej między nauczycielką i licealistą dowiedział się ktoś z kierownictwa szkoły i poinformował odpowiednie organa. W tej chwili znanych jest niewiele szczegółów tej sprawy, dochodzenie jest w toku.

Kliknij i zobacz więcej!

Trwa za to proces przeciwko Brianne Altice z Utah

Kliknij i zobacz więcej!
36-letnia nauczycielka w szkole średniej została oskarżona o uwiedzenie trzech nastolatków: jednego 16-latka i dwóch 17-latków. Kobieta przyznała się do wszystkich zarzucanych jej czynów, a nawet próbowała przeprosić w sądzie, jednakże jej słowa nie wzruszyły przysięgłych. Prokuratura domaga się dla kobiety 30 lat więzienia.

Kliknij i zobacz więcej!

Nauczycielka angielskiego uprawiała seks z uczniami już w 2013 roku, ale do tej pory pozostawała na wolności. Gdy o sprawie dowiedziały się władze szkoły, nauczycielkę ukarano poważnym upomnieniem. Jedna z ofiar stanęła w obronie nauczycielki, mówiąc, że on nie uważa jej za przestępcę i że kobieta nie powinna trafić do więzienia. Matka jednej z ofiar jest odmiennego zdania i w sądzie zwróciła się do Brianne następującymi słowami:
Nigdy nie zrozumiesz, jaką krzywdę wyrządziłaś mojemu synowi. Zrobiłaś krzywdę wszystkim tym chłopcom.
Mama chyba nie zrozumiała, że w głowie przeciętnego 16 latka, takie spotkanie z nauczycielką to jedna z kilku najpopularniejszych fantazji seksualnych...
614
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Pies, który podbija internet swoimi zdjęciami. Genialne!
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Wspomnienia konduktora, czyli wesołe życie za czasów PRL
Przejdź do artykułu Japońskie przedszkole, którego pozazdrości każde dziecko
Przejdź do artykułu Co wolno kobietom, a co facetom
Przejdź do artykułu Ekstrawagancki milioner miał pogrzebać Bentleya, ale takiego zakończenia akcji nikt się nie spodziewał
Przejdź do artykułu MŻJDD - końcowa scena to geniusz w najczystszej formie, tego nie można przegapić
Przejdź do artykułu Kilka przykładów na to, jak Matka Natura odbiera tereny porzucone przez człowieka
Przejdź do artykułu Influencerzy złapani w pułapkę - jeden kupił buty warte $20 za $640 podczas eksperymentu handlowego
Przejdź do artykułu Najstarsza kobieta na świecie zdradza sekret długowieczności rozwścieczając wegetarian
Przejdź do artykułu Funty, cale, galony, stopy - o co w tym wszystkim chodzi?

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą