Szukaj Pokaż menu

Jak to się stało, że z pozoru zwykły stojący zegar zakryty plandeką trafił do galerii sztuki

36 326  
233   24  
I to w dodatku nie byle jakiej, tylko Smithsonian American Art Museum w Waszyngtonie? I nie jest to przykład "sztuki nowoczesnej" w stylu "postawię tu kubek z fusami i to będzie sztuka".

Mistrzowie internetu LV - Budzisz się i widzisz to. Co robisz?

132 315  
405   47  
W dzisiejszym odcinku m.in. kibole, którzy przebrali się na ustawkę za elfy i Mikołaja; gdzie można obejrzeć "Botoks"; licytacja osób pragnących dostać atrakcyjną pracę; pies, co przeszedł na dietę wegańską oraz Polka, która została rekordzistką świata w robieniu loda.

#1.

Dziewczyna, z której wyśmiewali się w szkole, zemściła się po 10 latach

424 748  
582   152  
Louisa Manning w szkole podstawowej cierpiała i to cierpiała strasznie. "Koledzy" z klasy nazywali ją bestią, śmiali się z jej nadwagi, krzyczeli za nią na korytarzu, że ma "obrzydliwie owłosione nogi". Louisa znosiła to w milczeniu. Okazja do zemsty nadarzyła się 10 długich lat później...

Kliknij i zobacz więcej!
Gdy dziewczyna trafiła na uniwersytet Oxford powoli rozpoczęła się jej przemiana - z brzydkiego kaczątka przemieniła się w ślicznego i zgrabnego łabędzia. Oczywiście, nie przyszło to łatwo i kosztowało to Louisę wiele wyrzeczeń, ale dziewczyna jak się uprze - to potrafi!

Na koniec studiów spotkała ją niezła niespodzianka. Podczas balu kończącego edukację 22-letnia panna Manning spotkała jednego ze swoich prześladowców sprzed 10 lat. Młody mężczyzna był pod wrażeniem jej urody i od słowa do słowa zaproponował jej randkę.

W restauracji młoda panna Manning pojawiła się zdecydowanie wcześniej, niż było to umówione. Chwilę porozmawiała z kelnerką, przekazała jej wiadomość, po czym opuściła lokal.

Gdy mężczyzna wszedł do restauracji i zajął miejsce przy stoliku, podeszła do niego ta sama kelnerka i przekazała mu fotografię.

Kliknij i zobacz więcej!

Na odwrocie fotografii Louisa Manning napisała:
Hej!
Bardzo mi przykro, ale nie zjem dziś z tobą kolacji.
Pamiętasz, gdy w ósmej klasie byłam gruba, a ty nabijałeś się z mojej wagi? Nie? Cóż, ja pamiętam. Spędziłam 3 lata jedząc dziennie mniej niż jabłko, więc i tę kolację mogę sobie odpuścić.
Pamiętasz tę "jednobrwiową" dziewczynę? Te owłosione nogi, które tak cię obrzydzały? Pamiętasz, jak każdego dnia, przez 3 lata, ty i twoi kumple nazywaliście mnie "Bestią"?
Prawdopodobnie nie, albo nie przypuszczałeś, że tak wyglądam po ośmiu latach i uznałeś na tyle godną przelecenia, by potraktować jak człowieka.
Pomyślałam sobie, że właśnie o tym ci przypomnę. Gdy pomyślisz o mnie następnym razem, wyobraź sobie tę dziewczynkę z fotografii, ponieważ to właśnie ona wystawiła cię dzisiaj do wiatru.
Louisa.

Kliknij i zobacz więcej!
Sir Walter Scott napisał kiedyś: "Zemsta jest dla ust najsłodszym kęskiem, jaki kiedykolwiek ugotowany został w piekle", tak więc pannie Louisie Manning życzymy: "Smacznego!"
582
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Mistrzowie internetu LV - Budzisz się i widzisz to. Co robisz?
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu 7 ciekawostek o mewach. Raczej nie pokochacie tego ptaszyska...
Przejdź do artykułu Rzeczy, za które niepotrzebnie przepłacamy
Przejdź do artykułu Znane marki, które dorobiły się majątku na współpracy z III Rzeszą
Przejdź do artykułu Żona postanowiła przetestować reakcję męża. Jego reakcja zwaliła ją z nóg
Przejdź do artykułu Obieżyświatka dzieli się oszustwami, na które najczęściej próbuje się nabrać turystów w różnych miejscach na świecie
Przejdź do artykułu Facet napisał skargę do linii lotniczych, bo posadzono go koło mega grubego pasażera
Przejdź do artykułu Impreza seksualna zorganizowana przez księży z Dąbrowy Górniczej wymknęła się spod kontroli – Newsy z fikołkiem
Przejdź do artykułu 7 najbardziej dziwacznych ciekawostek z Kenii
Przejdź do artykułu Czas pokazać prawdę o zgniłym Zachodzie

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą