Szukaj Pokaż menu

Momenty z "Piratów z Karaibów", które idealnie opisują czas studiów

95 457  
342   15  
Październik. Czas, w którym studenci budzą się po zasłużonym odpoczynku, tłumnie wyruszają na inaugurację roku akademickiego, by przez kolejne miesiące dumnie reprezentować swoją Alma Mater. Jak to wygląda w praktyce? Zapytajmy Jacka Sparrowa!

#1. Co sobie wmawiasz, kiedy decydujesz się nie wstawać na ćwiczenia.

1

14 niezręcznych sytuacji, w których przydałaby się pomoc spinacza

65 241  
188   16  
Czy w tej wersji stałby się przydatnym pomocnikiem?

#1.

Kandydaci do Nagrody Darwina

90 442  
361   24  
Ta garstka ludzi z całą pewnością przegrała życie, wkraczając na drogę absurdu i pokazując nam, że na świecie idiotów nie brakuje.

#1. Dieta słoneczna

1

Pewna kobieta przeszła na dietę słoneczną i odżywiała się tylko i wyłącznie słońcem. Po krótkim czasie umarła z głodu.

#2. Wina Obamy

2

Pewien człowiek z Florydy popełnił samobójstwo, bo nie spodobało mu się to, że Obama został ponownie wybrany na prezydenta.

#3. Coca-Cola jest niezdrowa

3

Mieszkanka Nowej Zelandii umarła przez picie zbyt dużych ilości coli. Spożywała 10 litrów tego napoju dziennie.

#4. Zaklinać węże trzeba umieć

4

Pastor, który był zaklinaczem węży, umarł od ukąszenia węża, którego trzymał. Widocznie taka była wola boska.

#5. Nagie pompki

5

Pewien mieszkaniec Portland postanowił poćwiczyć. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie wyszedł nago robić pompek... na ulicy! Został przejechany przez samochód i zginął na miejscu.

#6. Powiększanie piersi

6

Młoda Argentynka bardzo chciała mieć większy rozmiar piersi, lecz nie było jej stać, by pójść do specjalisty. Postanowiła sama zrobić zabieg, wstrzykując wazelinę. Wkrótce po tym zmarła. Niestety nie udało się otrzymać komentarza od producenta wazeliny.

#7. Telefon droższy niż życie

7

W Chinach zginęły dwie osoby, a cztery zostały poważnie ranne podczas próby wyjęcia telefonu z ubikacji. Nie był to żaden złoty czy diamentowy telefon. Nowy można było kupić za 320$.

#8. Z narkotykami przez życie

8

Pewna kobieta dostała pracę jako osoba pomagająca wyleczyć się z uzależnienia od narkotyków. Kobieta tak bardzo się cieszyła ze swojego etatu, że aż zmarła z przedawkowania.

#9. Zabójcze koguty

9

Właściciel walczących kogutów został przez przypadek zraniony przez jednego ze swoich podopiecznych, któremu przywiązał nóż do jednej z łap. Niedługo później zaczęła go gonić policja, której udało mu się uciec. Kilku znajomych proponowało mu pomoc medyczną, ale poszkodowany odmówił. Niedługo później wykrwawił się na śmierć.

#10. Zabójczy strzał

10

Większość ludzi nie powinna mieć dostępu do broni, a szczególnie po spożyciu napojów alkoholowych. Pewien mężczyzna pił, bo rzuciła go kobieta. Postanowił odstrzelić sobie przyrodzenie, w wyniku czego się wykrwawił.

#11. YOLO

12

Ten raper wpadł na pomysł, aby usiąść za kółkiem po wypiciu kilku głębszych. W dodatku nie zachował tego tylko dla siebie, chwaląc się tym "wyczynem" na Twitterze. To był ostatni raz, kiedy napisał YOLO.'

#12. Rosyjska ruletka

13

Czego się nie robi dla kobiet? Większość jest w stanie postawić na szali własne życie, byle tylko zwrócić ich uwagę. Mieszkaniec miasta Clovis postanowił zaimponować swojej wybrance grając w rosyjską ruletkę. Pech chciał, że idealnie trafił i rewolwer wystrzelił, zabijając faceta na miejscu.

#13. Krokodyla miłość

14

Jakim trzeba być idiotą, żeby pójść wykąpać się w rzece pełnej krokodyli? Szczególnie, jeśli się o nich wie. Pewien mężczyzna nie chciał nikomu zaimponować ani nie zakładał się z nikim o piwo, po prostu zachciało mu się tam popływać. Długo to nie trwało, gdyż prawie natychmiast kilka krokodyli postanowiło się z nim "zaprzyjaźnić"...
361
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu 14 niezręcznych sytuacji, w których przydałaby się pomoc spinacza
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Jak odróżnić husky od malamuta?
Przejdź do artykułu Szokujące wyznania ludzi na łożu śmierci
Przejdź do artykułu Bohater z wesela
Przejdź do artykułu Dewotka prosi o poradę, bo siostra do niej nie pasuje... i dostaje taką od serca
Przejdź do artykułu "Zwolnili mnie z pracy, bo..." - czytelnicy podzielili się z nami najbardziej kuriozalnymi przypadkami zwolnień
Przejdź do artykułu Najzabawniejsze kłamstwa, jakie mówi się dzieciom
Przejdź do artykułu Narzeczona odeszła do jego najlepszego przyjaciela. On zachował się jak mężczyzna i odesłał mu konsolę
Przejdź do artykułu Z komisji poborowej prosto do psychiatryka
Przejdź do artykułu 16 problemów, z którymi muszą zmagać się leworęczni

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą