Szukaj Pokaż menu

15 statystyk, które niczego nie zmienią, ale są szalenie fascynujące

197 647  
396   60  
Jakiś czas temu UBW przedstawiał statystyki, które miały zmienić wasze postrzeganie świata. Tym razem zebrał statystyki, które nie pomogą wam nawet zmienić tapety w smartfonie, lecz właśnie to sprawia, że są tak fascynujące.

Mistrzowie Internetu CCCXCV - Tak wygląda szczepionka z czipem

103 496  
470   100  
W dzisiejszym odcinku. m.in. modlitwa w intencji udanej walki; dlaczego hydraulik ma klawe życie; czemu możemy być już spokojni o finanse naszego kraju; jak wygląda każdy scenariusz reklamowanego leku; riposta Czecha na zaczepkę o dostępność do morza; jak w Sulejowie mierzy się czystość powietrza oraz gdzie znajduje się portal do piekła.

23 oznaki tego, że niestety jesteś już dorosły

217 773  
587   64  
W wieku lat dwudziestu kilku wierzymy, że zawsze będziemy młodzi, cool, a dorośli to po prostu stare zrzędy, które nie potrafią cieszyć się życiem. Ale powolutku, powolutku lat nam przybywa, sami stajemy się tymi dorosłymi i nagle, niespodziewanie - bach! Patrzymy na tę listę, sięgamy pamięcią w przeszłość i ze smutkiem kiwamy głową.

#1. 90% czasu spędzonego przed komputerem to rzeczywista praca

#2. Oglądasz kanał z prognozami pogody#3. Seks na jednoosobowym łóżku jest nie do pomyślenia#4. Sweter i jeansy nie są już eleganckim ubraniem#5. Kino i kolacja to cała randka, a nie jej początek#6. Już nie zaczynasz picia w domu, żeby oszczędzić na drinkach w klubie#7. Zamiast 130 dni wakacji masz ich 21#8. Nie pamiętasz, do której jest otwarty najbliższy Mac#9. Ulubioną piosenkę słyszysz w windzie#10. W lodówce masz więcej jedzenia niż piwa#11. Domowe kwiatki ciągle żyją (i żaden z nich nie nadaje się do palenia)#12. Wino za 10 zł nie jest już "całkiem dobre"#13. Na śniadanie jesz śniadanie#14. Zjedzenie kubełka pikantnych skrzydełek o 3 rano spowoduje niestrawność, zamiast błogiego uczucia sytości#15. Znajomi biorą ślub i się rozwodzą, zamiast ze sobą chodzić i zrywać#16. W aptece kupujesz Ibuprofen i Alka-Seltzer, a nie prezerwatywy i testy ciążowe#17. Psa karmisz specjalną karmą, a nie resztkami z Maca#18. Po drzemce na kanapie boli cię kręgosłup#19. 6:00 to czas pobudki, a nie kładzenia się spać#20. Już nie robisz sobie drzemek od południa do 18#21. "Już nie mogę pić tak jak kiedyś" zamienia się w "Już nigdy tyle nie wypiję"#22. Czytasz tę listę i desperacko szukasz czegoś, co ciebie nie dotyczy#23. Ubezpieczenie jest coraz tańsze, ale rachunki coraz wyższe

587
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Mistrzowie Internetu CCCXCV - Tak wygląda szczepionka z czipem
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu "Zwolnili mnie z pracy, bo..." - historie prawdziwe
Przejdź do artykułu Surfowanie w necie w 1998 roku
Przejdź do artykułu Nietypowy list do Straży Miejskiej
Przejdź do artykułu Niesamowite znalezisko w kupionej z wyprzedaży używanej konsoli
Przejdź do artykułu 15 mega durnych porad, z których, miejmy nadzieję, nikt nie skorzysta
Przejdź do artykułu Typowe zdjęcia profilowe na Facebooku
Przejdź do artykułu MŻJDD - "Wóda, laski, lasery, wszyscy moi znajomi, no i..."
Przejdź do artykułu Największe obciachy ostatnich dni - Wycięli 100-letnie drzewo, by zbudować Lidla
Przejdź do artykułu Perfidny trolling komputerowy

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą