Szukaj Pokaż menu

10 klasycznych gier, przez które ludzkość zmarnowała miliony godzin

150 586  
582   104  
Kto wie, gdzie moglibyśmy być dzisiaj, gdyby nie te wszystkie godziny, które poświęciliśmy na wirtualnym karmieniu węża, obijaniu przeciwników, strzelaniu bramek niepełnosprawnym imitacjom piłkarzy czy wygrywaniu niemożliwych do wygrania wojen? Mniejsza o to. Miło było na chwilę (tia, chwilę...) oderwać się od codzienności i zanurzyć w zupełnie innych światach. Oto 10 z nich.

#1. Tetris

Mistrzowie Internetu CCCLXII - To zdjęcie wg Reutersa najlepiej pokazuje Polskę w 2020

114 590  
515   106  
W dzisiejszym odcinku m.in. niezwykłe nazwy zwykłych przedmiotów, niegrzeczne pierniczki, Policja wlepia mandat za gwiazdki, nieznany fakt o hejnale krakowskim oraz droga, jaką przebył jeden orzeł na przestrzeni 20 lat.

Niezwykły prezent od tajemniczego Mikołaja

149 823  
688   17  
Nikt z nas nie wie jak zaczęła się ta historia, ale wiemy jak się skończyła. Użytkownik Reddita - crespokid - wysłał paczkę z prezentem do drugiego użytkownika tego serwisu - sickgnasty. Zaskoczony odbiorca otrzymał wielki karton i nie wiedział, że jego otwarcie to dopiero początek drogi do celu.


Paczka została dostarczona do biura. Na pierwszy rzut oka wygląda, że na jej rozpakowanie trzeba będzie poświęcić całą przerwę śniadaniową.


Z paczki wyskoczyła krwiożercza bestia szczerząca zębami. Na szczęście tylko pluszowa, wszyscy przeżyli.Pod rekinem była schowana koperta z listem. Ręcznie napisanym! Dzisiaj to rzadkość.Naburmuszony kot - Mikołaj. Rekin wygląda jakby miał na niego ochotę.Drogi sickgnasty

Jestem pewien, że po otworzeniu paczki wszyscy stwierdzicie WTF?! Pluszowy rekin?! Jestem przekonany, że już się domyślasz, gdzie jest twój prezent, ale będziesz musiał wejść głębiej niż ci się wydaje. Mam nadzieję, że się ubawisz docierając do prezentu.

crespokid.
Poruszający, ale dość enigmatyczny list. Niby uprzedza czego się spodziewać, ale tak naprawdę nie wiadomo czego się spodziewać.Brzuszek mnie boli. Ze środka nie dobiegało żadne cykanie, więc chyba można bezpiecznie operować. Najpierw pacjenta należy wygodnie ułożyć.Aaaaa, aaaa, kotki dwa... Znieczulenie działa.Siostro, skalpel!Rozpoczynamy zabieg.Pierwsze nacięcie było głębokie. Nastąpił krwotok ale szybko go zatamowałem.Z wnętrza wysunęła się mała rączka, wydawałoby się jakby chciała chwycić. Trzeba kontynuować!Operacja okazała się zabiegiem cesarskiego cięcia. Szczęśliwy rekin urodził małego krokodylka.Niestety rekin nie przeżył porodu, ale był piękny od śmierci do początku nowego życia.Ale chwila, co to?! Kolejne szwy! Musimy wejść głębiej.Ciach, ciach, ciach.Szczur! Co do cholery robi szczur we wnętrzu krokodyla, który był we wnętrzu rekina?Ponownie - od śmierci do nowego życia. Byłem wzruszony. To było piękne.Kolejne szwy?! To nie jest jeszcze jego ostateczna forma! Cóż robić? Ciach, ciach...Dobra, teraz mysz... we wnętrzu szczura, we wnętrzu krokodyla, we wnętrzu rekina? Lepiej o tym nie myśleć, zbliżamy się do finiszu.Myszka zawierała w sobie zestaw pióra z tuszem. Świetny prezent dla grafika!Taki mały prezent, a pochłonął tyle istnień.

Ale nie martwcie się, sickgnasty obiecał, że zwierzęta już wkrótce trafią do kliniki dla pluszaków, zostaną wyleczone i przekazane jego 6-letniemu bratankowi.
688
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Mistrzowie Internetu CCCLXII - To zdjęcie wg Reutersa najlepiej pokazuje Polskę w 2020
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Filmowe wpadki, które były tak dobre, że zdecydowano się je pozostawić
Przejdź do artykułu 31 dowcipów, które możesz zrobić znajomym
Przejdź do artykułu Sprawdź wzrok i znajdź dziecko
Przejdź do artykułu Gorsze strony lata
Przejdź do artykułu Zakupy z kobietą - cztery koszmary, które przeżył każdy z nas
Przejdź do artykułu Wzruszająca historia prosto z USA
Przejdź do artykułu Pracownicy numerów alarmowych dzielą się najgłupszymi rozmowami z osobami, które do nich dzwoniły
Przejdź do artykułu Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Żonka postanowiła zdradzić męża, który pracował na nocną zmianę
Przejdź do artykułu Ciekawostki, które rozwalą twój mózg

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą