Szukaj Pokaż menu

Z kupki nieszczęścia w masę radości - zobacz jak zmieniły się zwierzęta po tym jak trafiły do dobrych ludzi

37 685  
180   30  
Przepraszam za mocne słowa, ale za jaja bym powiesił tego, kto doprowadził do takiego stanu psa na #25. Jak ludzie mogą być tak okrutni?

#1.

Niesamowite metamorfozy odratownych zwierząt na Joe Monster org

Do wszystkich, którzy uważają, że szczepionki to zło, którego trzeba oszczędzić dziecku

409 767  
1289   503  
Pojawienie się przeciwników szczepionek, które rzekomo powodują autyzm, to rzecz nowa. Te idee zyskują w XXI wieku zwolenników wśród ludzi, którzy cenią ekologię i chcą być bliżej natury, tylko czy przypadkiem oni nie spowodują, że wkrótce wrócą do nas epidemie cholery, ospy? Oto fakty. Przekaż dalej.

7 przedziwnych praktyk seksualnych

522 311  
1562   61  
Mamy wrażenie, że w temacie seksu i rzeczy z nim związanych trudno będzie nas czymkolwiek zaskoczyć. Zostawmy więc łóżkowe fetysze i pozycje usprawniające prokreację, bo w tym temacie wiemy już wszystko... Dziś przyjrzymy się seksualnym tradycjom z różnych części świata.

#1. Legalne bzykanie żony brata

W Nepalu żyje pewna niewielka społeczność, borykająca się z problemem zbyt małej przestrzeni uprawnej. Kiedy w jakiejś rodzinie urodzi się więcej niż jeden syn, istnieje niebezpieczeństwo, że kiedyś potomkowie dorosną i znajdą sobie żony, a to wiąże się z podziałem mizernego skrawka ziemi pomiędzy synów i ich małżonki. Co by tu zrobić, aby nie dopuścić do takiego „rozdziobania” rodzinnego terenu? Ano, znaleźć jedną żonę dla wszystkich synów. Młodzieńcy ustalą sobie grafik, kobieta będzie żyła jak pączek w maśle, a do ziemi nikt nie będzie sobie rościł praw - w końcu taki wieloosobowy związek małżeński w świetle prawa jest jedną rodziną.


#2. Rytualny "pasaż mały"

Według wierzeń starożytnych Egipcjan, bóg Atum stworzył Ziemię i całe na niej życie poprzez akt zwieńczonego szczytowaniem samogwałtu. Wierzono też, że przypływy i odpływy Nilu związane są z częstotliwością wytrysków boskiego kreatora. Dlatego też, nawiązując do wspomnianej legendy, faraonowie raz na jakiś czas oddawali się rytualnemu marszczeniu flaminga nad wodą Nilu. Miało to zapewnić obfitość zarówno samej rzeki, jak i nawadnianych przez nią upraw.


Ceremonia ta miała miejsce podczas festiwalu ku czci boga Min, który był odpowiedzialny za męską potencję i wigor. Wiele wskazuje również na to, że w czasie tego święta wielu mężczyzn publicznie duźdało swe interesy ku chwale boskiej mocy stworzenia.

#3. Otiv Bombari - wesołe powitanie panny młodej

Tradycją papuaskiego ludu Marind-Anim jest rytuał zwany otiv bombari. Przyrost naturalny jest tam wyjątkowo niski i lud ten wierzy, że ceremonia ta uczyni kobietę bardziej płodną i zdolną urodzić swemu mężowi więcej dzieci. Rytuał polega na... odbyciu publicznego stosunku z każdym przedstawicielem klanu małżonka. Mimo że twórcy pornosów poczuliby się zainspirowani do nakręcenia egzotycznego filmu przedstawiającego tę nietypową tradycję jako radosną, grupową kopulację, prawda jest taka, że młodym kobietom zmuszonym do przejścia przez tę ceremonię wcale nie jest do śmiechu.#4. Swingersi po indonezyjsku

Podczas festiwalu Pon, tysiące Indonezyjczyków udaje się na Jawę, aby wziąć udział w ceremonii mającej przynieść szczęście. Dotarłszy na miejsce, pielgrzymi muszą najpierw pomodlić się, następnie umyć, wybrać nieznaną sobie osobę i odbyć z nią stosunek. Po 35 dniach można ceremonię powtórzyć. Podobno najwięcej szczęścia mają ci, którzy za każdym razem trafiają na tego samego partnera lub partnerkę.#5. Zapomnij o lodziku!

To jedna z najbardziej szokujących i absurdalnych rzeczy o jakich słyszeliśmy! Konserwatywne mieszkanki Rumunii nie garną się do oralnego obsługiwania swoich łóżkowych partnerów. Ba! Nawet sami partnerzy nie zgodziliby się na ten relaksujący akt urozmaicający łóżkowe harce. Okazuje się bowiem, że umieszczaniem męskiej klamki w jamie gębowej zajmują się tylko prostytutki i kobiety brzydko prowadzące się. Lodzik jest tam tabu, a damie z dobrego domu nie wypada nawet myśleć o takich bezeceństwach!

#6. Przypomnij sobie o lodziku!

Czy lodzik może nie sprawiać przyjemności.? Ależ owszem. We wschodniej części Papui-Nowej Gwinei mieszka sobie górski lud Sambia. Przez pierwsze lata życia dziecko musi pić mleko matki, aby prawidłowo rozwinąć się i dojść aż do momentu dojrzewania. Wówczas nadchodzi czas na odstawienie cycka i wejście w świat męskich obowiązków. Oprócz nauki polowania, rozpalania ognisk i budowania chat, chłopcy muszą dosłownie „wyssać” wiedzę posiadaną przez starszych członków plemienia. I użycie tutaj słowa "członek" zdecydowanie można traktować w sposób dwuznaczny... Zwyczaj ten trwa przez ok. 10 lat. Wraz z osiągnięciem 19. roku życia, młodzi mężczyźni gotowi są do zawarcia małżeństwa oraz „przygotowywania do wejścia w dorosłość” młodszych przedstawicieli plemienia.


#7. Szybkie małżeństwo dla seksu

W niektórych muzułmańskich krajach (np. w Iranie) młode pary, które chcą odbyć „legalny” stosunek seksualny mogą, uiściwszy sowitą opłatę, zamówić ceremonię zawarcia tymczasowego ślubu. Dostaną wówczas dokument określający czas, przez który w oczach Allaha będą oni traktowani jako małżeństwo. Okres ten pary, mając czyste sumienie i świadomość tego, że swoim zachowaniem nie łamią religijnego prawa, wykorzystują do pospiesznej kopulacji.


Źródła: 1, 2, 3, 4, 5
1562
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Do wszystkich, którzy uważają, że szczepionki to zło, którego trzeba oszczędzić dziecku
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Najmędrsze mądrości zakochanych II
Przejdź do artykułu Niezwykły towarzysz taksówkarza
Przejdź do artykułu Jak Sony strzeliło sobie w stopę
Przejdź do artykułu Tajemnice UPS na zdjęciach
Przejdź do artykułu 20 żartów o starzeniu się. Dla ludzi po trzydziestce
Przejdź do artykułu Zaskakujące nagłówki z Onion News
Przejdź do artykułu 12 ciekawostek o czasie
Przejdź do artykułu Mistrzowie Internetu - CLXXI - Pośba o niebicie w głowę aniołka. Będzie płakał
Przejdź do artykułu Czego nie wiesz o życiu w Chinach

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą