Szukaj Pokaż menu

Zwierzęta, które od czasu do czasu lubią sobie wciągnąć narkotyki

121 409  
307   21  
Jak wiadomo, szarą rzeczywistość i nudę dnia codziennego człowiek może sobie umilić poprzez przyjmowanie psychoaktywnych substancji.

Największe obciachy ostatnich dni - wrzucili jej zdjęcie za zgodą, a po paru komentarzach zaczęła świrować

204 007  
323   200  
Dzisiejszy odcinek zdominowały kobiecie piersi. Będzie o skandalu z biustem Anny Lewandowskiej i pewnej imprezowiczce z Rzeszowa, która wpadła w panikę, gdy jej zdjęcie bez stanika podbiło internet.

6o1xt3.jpg

Zaskakujące nagłówki z Onion News

197 445  
1402   24  
The Onion to prawdziwi królowie trollingu, którzy robili niedojrzałych internautów w bambuko jeszcze zanim stało się to modne. Stylizowana na prawdziwą gazetę witryna humorystyczna z wymyślonymi newsami cały czas bywa mylona z prawdziwymi newsami. Dziś rzucimy okiem na małą porcję rzeczywistości widzianej ich cebulowym, satyrycznym okiem.

Kobieta ze wspaniałymi cyckami dowiedziała się, że ma piękne oczy

Zabawka zakazana z winy trójki głupich, martwych dzieciNastoletni gej boi się, że jest chrześcijaninemMężczyzna myślący, że stracił już wszelką nadzieję, traci dodatkową jej porcję, nie wiedząc, że w ogóle ją miał3,5-kilogramowy mężczyzna usunięty z kobiecej pochwyO ku*wa! Człowiek chodzi po je***ym KsiężycuDzielna puma przepędza grupę turystówGwiazdy porno żądają mocniejszego rżnięciaAl Gore umieszcza swego nowo narodzonego syna w rakiecie, by uciekł z umierającej planetyBadania dowodzą: dzieci są głupieSzkolny rozrabiaka po byciu molestowanym już nie jest taki twardy20 000 ton włosów łonowych zgolonych w trakcie przygotowań do WalentynekPedofil z niepokojem oczekuje pierwszego dnia szkołyKotek całymi dniami myśli tylko o mordowaniuPapież obiecuje obniżyć zjawisko pedofilii w kościele do akceptowalnego poziomuPrace wykopaliskowe odkrywają starożytną rasę ludzi-szkieletówPostać z gry wideo zastanawia się, dlaczego okrutny bóg zawsze wybiera opcję "kontynuuj"Wal-Mart pozbywa się 13 000 - jak to nazywa - miejsc pracyPrzycisk "Mam poniżej 18 lat" wciśnięty po raz pierwszy w historii internetu

1402
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Największe obciachy ostatnich dni - wrzucili jej zdjęcie za zgodą, a po paru komentarzach zaczęła świrować
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Panny młode z piekła rodem
Przejdź do artykułu Niezwykły towarzysz taksówkarza
Przejdź do artykułu Idealna dziewczyna - mem internetowy
Przejdź do artykułu Czego nie wiesz o życiu w Chinach
Przejdź do artykułu 10 czynności, których nie powinieneś wykonywać podczas wizyty w Korei Południowej
Przejdź do artykułu Hardkorowy test uczuć przed oświadczynami
Przejdź do artykułu Ojcowie z luźnym podejściem do życia
Przejdź do artykułu Mistrzowie internetu CXLVII - Zważył tablet jako banany i chciał go kupić
Przejdź do artykułu Jak sprytna babcia klozetowa pobiła rekord zysków

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą