Szukaj Pokaż menu

Słodkie zwierzaczki, które mogą przyprawić o depresję

45 138  
157   8  
Niby takie słodkie i przyjemne, ale mają mocno depresyjne przemyślenia. Życie tych zwierzątek nie jest takie łatwe i przyjemne, jak by się mogło wydawać.

Dla mężczyzn: plusy i minusy siadania przy sikaniu

211 957  
1518   67  
Odwieczny przedmiot dyskusji nad męską dumą i honorem: czy facet powinien siadać podczas sikania, czy nie? Pan Owsianka postanowił gruntownie przyjrzeć się wszystkim argumentom za i przeciw.

6 wstrząsających seks-skandali

260 000  
747   30  

Z jakiegoś powodu lubimy zaglądać do sypialni znanych osób, ażeby upewnić się czy prokreacja zachodzi zgodnie z zasadami etykiety i dobrego wychowania. Każde odstępstwo od normy, w przypadku takich osób, wywołuje medialną burzę i gromy rzucane przez purytańskich, niemalże świętych obywateli.
Mimo że nie powinno nas obchodzić, kogo trąca Woody Allen i z kim sypia bogobojny duchowny katolicki, to pozwolimy sobie zejść do poziomu tabloidu i przytoczyć kilka najbardziej „wstrząsających” seks-skandali.

#1. Paris Hilton ssie!

Dziedziczka fortuny, bywalczyni drogich klubów i słynąca z seksualnej rozwiązłości celebrytka postanowiła udowodnić światu, że jest w stanie przeżyć w warunkach innych niż pełna przepychu willa i zgodziła się na udział w programie „Proste Życie”, gdzie miała spędzić trochę czasu na amerykańskim ranczu. Nawet jeśli ten zabieg miał poprawić jej wizerunek, to nic z tego nie wyszło. A wszystko to za sprawą pewnego amatorskiego filmu „Jedna noc w Paryż(u)”, który z miejsca stał się internetowym hitem. Z drugiej strony – główną atrakcją tej produkcji był tylko niewinny lodzik i to wyjątkowo marny oraz wykonany bez większego zaangażowania, więc po co ten szum?

#2. Rozbrykany Roosevelt i jego równie rozwiązła żona

Prezydent Stanów Zjednoczonych Franklin Delano Roosevelt słynął jako wyjątkowy kobieciarz, który nie porzucił swoich nawyków nawet po tym, jak stał się najważniejszą głową w państwie. Poślubił swoją kuzynkę – Eleanor Roosevelt, jednak dość szybko, na boku, posuwał się w temacie „rozwijania znajomości” ze swą sekretarką – Lucy Mercer. Jego szanowna małżonka również nie była specjalnie cnotliwą Pierwszą Damą i za plecami Franklina oddawała się miłosnym uniesieniom w ramionach jednego z ochroniarzy pracujących w Białym Domu.

Jakby tego było mało, pani prezydentowa zaprzyjaźniła się z dziennikarką Loreną Hickok. Przyjaźń zamieniła się w trwający kilka długich dekad romans.

#3. Pastor ze świńskimi sekretami

Ted Haggard to facet bez kompromisów. Poświęcony Bogu lider Narodowej Wspólnoty Ewangelików zasłynął jako twardy i zacietrzewiony przeciwnik związków homoseksualnych. Podobno doznał objawienia w wieku 16 lat, kiedy to przemówił do niego sam Duch Święty. Miało to miejsce podczas wizyty w Izraelu, na Górze Oliwnej. Oświecony, charyzmatyczny pastor regularnie wbijał wiernym do głowy, że bycie gejem jest be.
Jak się okazało, diabeł nim się zainteresował... i przyjąwszy postać młodego masażysty regularnie wiódł go na pokuszenie. Haggard nie tylko przez długi okres uprawiał z nim seks, ale i konsumował podczas tych intymnych spotkań metaamfetaminę... Pastor został dosłownie przygnieciony przez liczbę dowodów przeciw niemu i zrzekł się swojego stanowiska. Na krótko. W 2010 roku stworzył nową religijną organizację i oznajmił światu, że kolejny raz doświadczył cudu – jego homoseksualne skłonności z dnia na dzień zniknęły.

#4. Pamiątka po mongolskim władcy

Czyngis-chan to przepotężny władca mongolskiego imperium, który zasłynął ze swoich podbojów. Jak się niedawno okazało, podbijał nie tylko ziemie... Parę lat temu genetycy, studiując DNA azjatyckiej ludności, zamieszkującej tereny dawnego Imperium Mongolskiego odkryli, że przeszło 8% mężczyzn nosi tam identyczne chromosomy -Y. To ok. 0,5% całej ziemskiej populacji! Teoria, ku której skłaniają się badacze, wskazuje na Czyngis-chana jako na głównego winowajcę.
Nie wiadomo dokładnie ile dzieci spłodził ten wielki władca, natomiast wiadome jest, że było ich bardzo dużo. Jego najstarszy syn – Tushi dorobił się 40 synów. Z kolei wnuk potężnego wodza – Kubilai dorobił się 22 oficjalnych synów. Zważywszy jednak, że co roku kazał dostarczać do swego haremu ok. 30 świeżych dziewic, wierzymy, że dzieciaków było znacznie więcej.
A, no i nie zapominajmy o tym, że podczas podbojów to wódz jako pierwszy wybierał kobiety, które następnie radośnie gwałcił...

#5. Woody Allen po ojcowsku

Na szczęście wściekły atak mediów na słynnego filmowca nie odbił się na jakości jego dzieł. Neurotyczny reżyser podbił serce Mii Farrow. Niestety, związek ten rozbity został przez drobną słabość Allena. Otóż wyszło na jaw, że ma on romans. I to nie z byle kim, tylko z adoptowaną córką z poprzedniego małżeństwa Mii.
Jak dla nas reżyser ten może nawet sypiać z psem samej królowej Elżbiety II, byleby nie stracił po drodze talentu i nadal tworzył znakomite filmy.

#6. Seks za grube miliony

Susanne Klatten to niemiecka spadkobierczyni niewyobrażalnie wielkiej fortuny. Obecnie jej stan majątkowy ocenia się na ponad 13 miliardów dolarów. Podczas urlopu przyplątał się do niej uroczy, szwajcarski zalotnik – Helg Sgarbi. Para szybko wylądowała w hotelowym pokoju. Tam też znajdowała się kamera sprytnego podrywacza. Całe zajście zostało przez niego uwiecznione, a po wszystkim Sgarbi obwieścił, że chętnie film opublikuje (z całą pewnością nie spodobałoby się to mężowi pani Klatten ani jej dzieciom...).
No chyba że Susanne sprezentowałaby kochankowi 14 milionów euro. Sprawa skończyła się w sądzie – jurny Szwajcar skazany został na 6 lat więzienia. Dostałby mniejszy wyrok, gdyby ujawnił miejsce ukrycia ponad 9 milionów euro, które otrzymał od... kilku innych zamożnych kobiet, które wcześniej szantażował...

Źródła: 1, 2, 3, 4, 5
747
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Dla mężczyzn: plusy i minusy siadania przy sikaniu
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Trudno w to uwierzyć, ale bohaterowie tych filmów istnieli naprawdę!
Przejdź do artykułu Co się stało ze wszystkimi miłymi facetami?
Przejdź do artykułu Prosty trik dla osób, które nienawidzą zmywać naczyń
Przejdź do artykułu Codzienność w związku
Przejdź do artykułu Zadał głupie pytanie - dostał najlepszą odpowiedź, jakiej mógłby się spodziewać
Przejdź do artykułu Różnica w okazywaniu emocji
Przejdź do artykułu Jak oszukać system? Oni znaleźli na to sposób! II
Przejdź do artykułu Akcja pod prysznicem
Przejdź do artykułu Niezwykła historia z...

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą