Szukaj Pokaż menu

Ostatnia szansa Jasia Wiertary

12 062  
1   10  
Jasio Wiertara kl. 1z, lat 24
Wypracowanie na temat: „Jasiu, błagam cię, napisz coś, cokolwiek, żebym mógł ciebie wreszcie przepchnąć do 2 klasy”


No cóż, nie wiem co napisać. Naprawdę bardzo chciałem coś wymyślić, no ale kurna nie mogę!! Poszłem nawet wczoraj do jednego pisarzyny, co mieszka na mojej ulicy, ale za 2 zeta nie chciał nic za mnie napisać. Ja, jednak pomyślałem sobie, że to nic takiego, bo przecież nie jestem głópi, i sam też sobie poradzę. No więc zwinąłem mu parę opowiadanek, i patrzę o czym tak kleci te zdania. I nagle, przy dwudziestym siódmym (pamiętam, bo do każdego piłem jednego browca), doznałem lśnienia!! Wszystkie jego historyjki są o smutku, niedoli ludzkiej i innych takich komunistycznych hasłach. Teraz tylko musiałem siebie jakoś unieszczęśliwić, i temat gotowy!

No więc dzisiaj od rana zabrałem się ostro do dzieła. Jak nie chwyciłem noża, i raz, drugi se po nogach przejechałem, to zaraz poczułem jak mi natchnienie przychodzi. Niestety, najpierw musiałem pojechać do szpitala, bo się trochę zapędziłem w tym unieszczęśliwianiu. I tu zaczął się mój pech. Kładą mnie w tej sali, a tu co? Idzie do mnie taka pielęgniareczka, że żeby mnie smutek chwycił, to bym se musiał tym nożem trochę wyżej przejechać. Postanowiłem nie tracić okazji, a ponieważ zaraz zauważyłem, że to taka co lubi inteligentóf, zacząłem jej opowiadać, jaki ze mnie artysta (w końcu sam mi zawsze pan profesor powtarzał: „Jasio, z ciebie to jest niezły artysta! Siedemnaście razy powtarzać tą samą klasę.”).

Polska wypowiada wojnę Irakowi

13 756  
0   22  
Minister spraw zagranicznych Włodzimierz Cimoszewicz oświadczył, że Polska rozpocznie wojnę z Irakiem także w sytuacji, gdy nie da na to zgody ONZ, a nawet gdyby do wojny nie przystąpiły Stany Zjednoczone.

Gotowość bojowa osiągnęła już wyborowa Podkarpacka Orkiestra Przeciwpancerna, wyposażona w trąby o średnicy 750 mm (służące do niszczenia umocnień przeciwnika, np. murów), talerze antyrakietowe i bęben samonaprowadzający.


W tym tygodniu w stronę Iraku wypłynie I Eskadra Kajaków Rakietowych (niewykrywalnych dla radarów). Jeśli nie nastąpią jakieś nieprzewidziane trudności (np. fale), to flotylla powinna dopłynąć do Iraku około roku 2007.

Joe Monster kupił zamek!

11 305  
3   9  
My w Redakcji JM brzydzimy się donosicielstwem! Ale czy to jest sprawiedliwe żeby nie pozwolić korzystać nawet z widoku swojej własności? Wg nas to świństwo! Dlatego naszych czytelników (w tym może również pracowników US) pragniemy z "ogromną i niekłamaną radością" "poinformować" iż nie kto inny jak nasz "kochany" Red. Nacz. Joe Monster stał się posiadaczem wspaniałego zamku (sądzimy, że nie bardzo będzie w stanie udokumentować skąd wziął na to pieniądze). Wg nas to wygląda na kościółek ale Joe się upiera, że to jest zamek i tak też mu powiedział pośrednik od którego nabył tą budowlę. No niech mu będzie, tylko ciekawe dlaczego od dzisiaj ma na drzwiach gabinetu dopisane: "Wielebny"?
Wszyscy w redakcji cierpią na chroniczny brak pieniędzy więc postanowiliśmy troszkę dorobić i daliśmy ogłoszenie, że robimy zdjęcia młodym parom na tle wspaniałego zamku. Zainteresowanie było ogromne! Ale niestety zdążylismy obfotografować tylko jedną, jedyną parę. Zdjęcie poniżej.

Gdy już odjechali, zadowoleni z oryginalnych zdjęć, przyszedł Joe Monster i powiedział, że absolutnie się na to nie zgadza, bo nie! (pewnie sam chce dać takie ogłoszenie) Zaproponowaliśmy podział zysków ale się nie zgodził. Powiedział, że nikt nie będzie czerpał korzyści z jego dóbr (tak na marginesie - finansowanych z bardzo podejrzanych źródeł). Pokrzyczał, pokrzyczał i...
...ZABRAŁ ZAMEK!!


I czy to jest w porządku? Sam nie ma na to czasu a nam nie pozwoli dorobić? Nie chce nam powiedzieć gdzie ukrył swój zamek! Od dzisiaj odzywamy się do niego tylko służbowo... ;)

3
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Polska wypowiada wojnę Irakowi
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Spotykali się ze znanymi osobami, zanim ci zyskali sławę i wyglądali obciachowo... Teraz dzielą się starymi zdjęciami
Przejdź do artykułu Dziękujemy za pozdrowienia z Alp
Przejdź do artykułu 7 bardzo złych nauczycielek
Przejdź do artykułu Los Bzdurnos Karteczkos
Przejdź do artykułu Faktopedia – Czym różni się cmentarz od smętarza
Przejdź do artykułu Joe Monster został sklonowany!
Przejdź do artykułu Największe, zdaniem internautów, filmowe wyciskacze łez
Przejdź do artykułu Czy nasz premier wróci z wizyty w USA?

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą