Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Narzekalnia! > Kot: nowa rozrywka
Fiol78
Fiol78 - Cesarz Narzekalni · 6 miesięcy temu
Jako kot doświadczony, już w wieku dojrzałym, który niejedną sztuczną myszę tarmosił muszę powiedzieć że niełatwo zrobić na mnie wrażenie i zapewnić godziwą rozrywkę. Na szczęście ta łamaga Fiołek zapewnił nowe wrażenia!

Otóż ma rozbity łeb i to otwiera nowe możliwości.

Trzeba wybrać na zabawę odpowiednią porę, tak gdzieś trzecią w nocy. Nasz człowiek leży w łóżeczku i pochrapuje (i popierduje jeśli wolno tu zdradzić tajemnice alkowy). Wtedy się do niego podchodzi, najpierw delikatnie obwąchuje się ranę, lekko paca ją łapką i patrzy jak się typ krzywi.

Następnie bierze się w zęby ten sznureczek, znaczy się szew i mocno się pociąga! I zaczyna się finał zabawy. Ten furiat Fiołek momentalnie, jak scyzoryk prostuje się, a potem zaczyna wrzeszczeć. Obrzuca kota słowy plugawemi, żali się głosem zbolałym, patologia z mieszkania nad nami która regularnie urządza awantury burczy że może by tak ku.wa ciszej, no po prostu dzieje się.

Badania naukowe dowodzą że ludzie którzy mieszkają z kotami mają niższe ciśnienie i poziom stresu i w ogóle są spokojniejsi. Dobrze że ten nerwus Fiołek ma mnie, bo inaczej całe życie by spędził roztrzęsiony!


--
Od narzekania boli głowa i rozwolnienie gwarantowane!

pies_kaflowy
I dobrze Ci tak!
Trzymać w domu kota to największa głupota!!

Dziękuję, do widzenia.

--

Djbanan
A ludzie mnie pytają, dlaczego nie lubię kotów

--

masakitt
masakitt - Superbojowniczka · 6 miesięcy temu
najbezpieczniej w kuwecie

win-opij
win-opij - Superbojownik · 6 miesięcy temu
Ot myślał, że jest mądrzejszy od reszty, albo że zarucha, bo kota ma, to laski będą same do niego wydzwaniać. I ładować się drzwiami i oknami. Jedna Jaryja nam w kraju wystarczy. Wbiłbyś sobie lepiej wykałaczkę w oko, tak do połowy długości

tempotempo
przygarnij Alfa

--
tempotempotem

Servin
Hehehehe...

--
A na HaPe to jeszcze tylko nasrać na środku.
Forum > Narzekalnia! > Kot: nowa rozrywka
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj