Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Forum > Hyde Park V > Hakerzy ładnie działają.
Jez_z_lasu
Chłopak dokonał gwałtu na jednorocznym dziecku i sfilmował, a film trafił do sieci.

Name: Aleksey Bychkov :
Born: May 1, 1997.
Passport: 0711N534822, dated May 12, 2011.
Registered to: Stavropol Territory, p. Kievka, st. Stepnaya 47.
Phone: (961) 472-77-10
Current location: Ulitsa Pobedy 22/1, Krasnodarskiy kray, Russia, 353236
Car: VAZ21102, Number plate: A318BB01


--
Dying has never frightened me. But there are few things I fear.

tomasz35
Gość ma przesrane na całej planecie - i bardzo qrfa dobrze

--
Brązowe noski są na świecie :)

Manecki
Manecki - Superbojownik · 4 miesiące temu
Brak słów. Chyba lepiej, by go żywego złapali.
Jesień średniowiecza, to będzie przedszkole w porównaniu, co mu zrobią.

Szacun dla hakerów.

--
Robię dobrze.

Maciej1988
Nie zachowujmy się jak zwierzęta.
Powinien mieć sprawiedliwy proces, najlepiej w cywilizowanym, zachodnim kraju, a ewentualną karę, jeśli oczywiście dojdzie do procesu, bo najpierw powinien zbadać go psychiatra, odbyć w więzieniu, w którym będzie mógł zrobić to godnie.

Czyli Norwegia.

Poza tym nie wiemy, czy to prawda. Dużo ostatnio nagonki na Rosjan, takie fejki będą coraz częstsze.

Bardzo bym się zezłościł, gdyby ktoś go ot tak streczem przywiązał do toczki przez odpaleniem.

--
Bób
Koper
Włoszczyzna

Jez_z_lasu
@Maciej1988
Osobiście to chciałbym go ochronić przed jego "kumplami" z wojska, którzy chcąc dobrze i próbując go uratować przed zemstą pogrzebią go przypadkiem razem z dowodami. To niedobra byłoby.

--
Dying has never frightened me. But there are few things I fear.

czary_mary
Zdarzenie miało mieć miejsce na Ukrainie. Jeśli wpadnie w ręce Ukraińców to będzie marzył o łagodnej śmierci Azji Tuchajbejowicza.

--
Pobiliśmy stalinowców, pobijemy i pisowców.

pies_kaflowy
@czary_mary Czego mu szczerze z całego serca życzę!

--

poradnia
poradnia - Dziunia gównoburzanka · 4 miesiące temu
No niestety, w internetach nieśmiało pojawiają się informacje, że kacap zwyrol został zatrzymany przez swoich. Może to, z uwagi na profil prowadzonych w Ukrainie działań oznaczać, że dzielnego orka czekają medale, zaszczyty i pewnie awans, bo zaangażowanie w zwalczaniu wroga, Kacapska Federacja Orków ceni wyjątkowo wysoko.

Szamano
Szamano - Superbojownik · 4 miesiące temu
I weź tu, kur*wa, wierz, że kacap to cywilizowany człowiek.

--
"Czujesz to? To beton, synku. Nic na świecie tak nie pachnie."

Jez_z_lasu
@Szamano
Niby intelektualnie wiem, że takie rzeczy się zdarzają, prawdopodobne, że moi przodkowie też mordowali, gwałcili, plądrowali i niewolili, ale teraz patrząc na to wszystko jest mi niewypowiedzianie smutno i ciężko. Gdybym dostał rozkaz żeby coś takiego robić kobietom w niewoli i dzieciom, chyba prędzej popełniłbym samobójstwo, lub pomógł uciec ilu dam rady, lub wybił (ilu zdołam) ludzi z swojego oddziału żeby oni czegoś takiego nie zrobili. Za miękki jestem. Mocno za miękki. Nie potrafię sobie wyobrazić żeby przez neurony przeszły mi pewne decyzje.

--
Dying has never frightened me. But there are few things I fear.

qqrq77
qqrq77 - Superbojownik · 4 miesiące temu
Kacap i cywilizacja? To nie zabangla.

--
Rewolucji nie zobaczysz w TV...

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
corwin - Superbojownik · 4 miesiące temu
@Szamano Niektórzy wierzą.
Statystycznie w każdym społeczeństwie będzie odsetek morderców, dewiantów, psychopatów etc. - ale społeczeństwa na ogół pozbywają się takich osobników dla swojego bezpieczeństwa i ten odsetek jest dość niewielki i stały. Ale co się dzieje, gdy władza danego społeczeństwa takie zachowanie nie tylko toleruje, ale też promuje? Do władzy dochodzą najgorsze typy i szukają innych podobnych sobie do umacniania swojej władzy. Tak było u niemców przed wojną.
A co będzie, jak takie promowanie będzie trwać pokolenia?
To mamy rosję. I zaczystkę. I wszystkie metody ruskiego wojska do walki z cywilami.
I do chwalenia się suwenirami, gwałtami, czy morderstwami. Bo to standard.
Czy ten gnój też tak myślał? Gieroj sławny? "Wrzucę dowód swojego bestialstwa, w kraju barbarzyńców będę bohaterem"?
Jakiś czas temu zakończył się proces polskiego mordercy kajetana p (i, co za szok - z "dobrego domu").
Postanowił po prostu kogoś zabić, żeby być "lepszym". Ale jednak uciekł, a nie wrzucał na fejsa swoje wyczyny.
Jakiś czas temu oglądałem wywiad z gościem od werbunku na Ukrainę obcokrajowców - i na pytanie, dlaczego tu przyjechał, jeśli dostawał odpowiedź - żeby zabijać, to go odsyłał.

--
Niektórzy miłośnicy najlepszego narodu na świecie zupełnie przypadkiem są pzprowskimi synalkami, którzy się na Polsce w latach 90 uwłaszczyli - co sami przyznali.

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
macgalin - Superbojownik · 4 miesiące temu
Aktualne tłumaczenie strony prorosyjskiej z tego co widzę - "to stary film i on zgwałcił tego dzieciaka jeszcze przed wojną, w rosji".
Cóż - przynajmniej jeśli w takim kierunku idą to znaczy że już nawet oni nie będą próbowali tego zwierzęcia wybielić. Raczej go pokazowo pogrzebią.

W sumie zresztą jak na ruskie tłumaczenie to nawet nieco bardziej wiarygodne niż zwykle - o ile "zwykłe" gwałty, bestialstwo czy zabijanie dzieci to coś czego normalnie się po ruskich "wyzwolicielach" można spodziewać, to jednak typ odczuwający seksualny pociąg do niemowalaków odstaje nawet od niskiej ruskiej normy więc musiał być ostro popierdolony na umyśle także i przed wojną.

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
macgalin - Superbojownik · 4 miesiące temu
@Jez_z_lasu
Są takie dwie książki które kiedyś czytałem i które nieco zmieniły moje postrzeganei tego tematu. Jedna to "oni nie skrzywdziliby nawet muchy" - o zbrodniarzach z terenu byłej jugosławii ( z różnych stron konfliktu) , druga - tytułu nie pamiętam - to zapiski z któregoś z niemieckich odziałów tyłowych (żandarmeria polowa?) z 2wś z frontu wschodniego .

W obu przypadkach charakterystyczne jest to że ludzie - może nie prowodyrzy, ale biorący w nich udział albo biernie im się przyglądający - nie byli jakimiś potworami z kreskówki - przed wojną byli zupełnie normalni.

Ja też chciałbym wierzyć że w takiej sytuacji bym się zachował jak cywilizowany człowiek... ale w sumie nie wiem. Pewnie wielu z nich też tak myślało, a jak przyszło co do czego, to rzeczywistość zweryfikowała.

Manecki
Manecki - Superbojownik · 4 miesiące temu
@macgalin
Jeśli coś takiego robili na wojnie, to nie byli normalni. Rozumiem strzelać żeby zabić wroga, który może zabić ciebie ale zabijać tylko, by zabić i gwałcić dzieci, to już nie podchodzi pod strach przed śmiercią i stres. To zwyrodnienie. To, że w normalnym życiu tego nie okazał, to dlatego, że się bał konsekwencji a tu jest bezkarny.
Jeśli sam nie wiesz, co byś zrobił w takiej sytuacji, to z Tobą też jest coś nie tak. Nie wiesz czy na wojnie nie gwałciłbyś kobiet i dzieci?
Ci nie prowodyrzy, ale biorący w nich udział albo biernie im się przyglądający również mają coś z głową. Albo czekali na taką okazję albo są psychicznie tak słabi, że nie potrafią się sprzeciwić. W obu przypadkach nie zasługują na litość.

--
Robię dobrze.

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
macgalin - Superbojownik · 4 miesiące temu
@Manecki
Powiem tak : po latach przegryzania sie przez histore rozlicznych współczesnych wojen, doszedłem do takich a nie innych głębokodupnych wniosków. Nie są one przyjemne ani optymistyczne:

1. pomijając politykę nie widzę jakiejś specjalnej różnicy miedzy mieszkańcami krajów toczących wojny a innymi narodami świata.
2. raczej nikt nie uważa się za zbrodniarza, przeciwnie, większość ludzi myśli ze są "tymi dobrymi" .
3. gdy przychodzi co do czego, okazuje się że część "tych dobrych" wcale taka nie jest.
4. co gorsza, ogromna część "tych dobrych" w sytuacji podbramkowej nie robi nic.
5. Tylko nieliczni są w stanie aktywnie sprzeciwić się złu popełnianemu przez ich własną stronę.
6. nie istnieje żadna jednoznaczna metoda by zawczasu przewidzieć kto w czasie wojny będzie popełniał zbrodnie, kto będzie na nie pozwalał, a kto im się sprzeciwi . Nawet ich życie i poglądy przed wojną nie jest jednoznacznym wskaźnikiem tego co zrobią. Pozostaje jedynie statystyka która mówi że druga grupa stanowi większość , a trzecia absolutną mniejszość.

Jasne, siedząc przed monitorem mogę sobie do woli wyobrażać co bym zrobił w sytuacji takiej, a co w innej. Mogę ci powiedzieć - i w tym, momencie emocjonalnie jestem tego pewien : "no jasne, ze byłbym tym sprawiedliwym, co to za głupie pytanie?" . Ale na zimno i intelektualnie, wiem że przecież takiej samej odpowiedzi udzieliłby ci praktycznie każdy kogo zapytasz. A jak to wygląda w praktyce, to już przykładów mamy niestety aż nadto.

Byłoby z mojej strony skrajną egomanią myślenie że jestem jakoś dramatycznie i fundamentalnie inny się od reszty ludzkości. Więc przynajmniej nie będę się samooszukiwał - jedyna intelektualnie uczciwa odpowiedź to "nie wiem i obym nigdy nie miał okazji sprawdzić"

Manecki
Manecki - Superbojownik · 4 miesiące temu
@macgalin
Zadowala mnie w pełni Twoja odpowiedź.
Fakt (z doświadczenia powiem), większość poddaje się i nic nie robi. Bycie tym sprawiedliwym nie zawsze jest możliwe.
Bycie zwyrodnialcem daje pole do popisu.

--
Robię dobrze.

nevya
@macgalin , Ostatnio przez przypadek czytałem fragment artykułu, w którym opisywano zbrodnie AK. Końcówka wojny, wschód kraju, Niemców już nie ma, AK-owcy trafili w lesie na grupę ludzi, bodajże Żydów, którzy się chowali w czasie wojny. Dowódca oddziału dostał rozkaz "rozstrzelać" i postanowił bezrefleksyjnie go spełnić. Wybrał ludzi do zadania, ze trzech zgłosiło się na ochotnika, po czym jeden z nich wrócił, bo nie dał rady. Najprawdopodobniej tych dwóch miało coś nie tak pod kopułką (jak i pewnie ten trzeci), ale cała reszta myślę, że miała to już zwyczajnie w dupie. Tyle widzieli śmierci, tylu ludzi sami pozabijali (choćby i winnych), że bezsensowne morderstwo grupy ludzi nie zrobiło już na nich większego wrażenia. Dzień jak co dzień - kolejne trupy.

A z lektur wojennych to lubię Remarque'a.

Jez_z_lasu
@macgalin
Ja nie jestem normalny. Jestem outsiderem, rzadko potrzebuje kogoś żeby wiedzieć co powinno się robić, cenie prawo i religię, ale są one mi zupełnie niepotrzebne jako drogowskazy. Niestety lub stety lubię, stosowałem i znam w miarę dobrze przemoc i swoją ciemną stronę, nie uciekam od niej wzrokiem i nie zamiatam pod dywan lub tam gdzie jej nie zauważę. I nie ma w niej pewnych rzeczy lub skłonności.

--
Dying has never frightened me. But there are few things I fear.

Jez_z_lasu
Teraz mi się jeszcze przypomniały zasłyszane anegdotki z życia wzięte - bardzo często przed misjami naukowymi lub kontraktami zawodowymi, szczególnie do odległych lokalizacji, w ekstremalnych warunkach i do pracy w zespole, na testach psychologicznych padają pytania "czy ukradł Pan/Pani coś w życiu?", "czy stosował Pan/Pani przemoc w życiu?"
Ocena ludzi którzy odpowiadają negatywnie leci mocno w dół, bo każdy to zrobił i albo ktoś kłamie albo mocno za słabo zna ludzką psychikę oraz siebie samego.

--
Dying has never frightened me. But there are few things I fear.
Forum > Hyde Park V > Hakerzy ładnie działają.
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj