Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Forum > Hyde Park V > Poczekalnia.
tilliatillia
Patrzcie jakie piękne gówno trafiło na JM. Jeszcze lepsze są komentarze na YT.
Trzeba przyznać, że całkiem sprytnie ktoś to sobie wymyślił. A te "prawdziwe" komentarze pod filmem sprawiają, że przekaz poleci w Polskę i wielu to łyknie.


https://joemonster.org/filmy/kolejka/439522

--
tylko spokojnie.

nevya
No jak z propagandy. Tak ich to nie boli, że bez przerwy wałkują jak bardzo ich to nie boli

Mogę mniej więcej omówić co myśli i odczuwa typowy rosyjski plankton.

"Nie są przyzwyczajeni do konsumpcyjnego stylu życia - oczywiście, że są, tylko dotyczy to ludzi, którzy żyją w Moskwie, Petersburgu (które populacją same mogłyby robić za państwo) i w kilku innych dużych miastach. Oni są bardziej przyzwyczajeni do konsumpcjonizmu niż Polacy, szczególnie w latach gdy petrodolary szczodrze napychały kieszenie. Dzisiejszy konflikt to efekt właśnie niezadowolenia po zubożeniu. Ich konsumpcjonizm widać choćby w ilości Rosjan za granicą na wczasach.

"Nie ma problemu z cukrem" - pomijam, że na filmach dobitnie widać, że jest problem, widać to również w cenach, bo dlatego ludzie się rzucają na ten cukier, bo drożeje. O tym, że nie ma problemu może świadczyć fakt, że kilka miesięcy temu rząd próbował sztucznie uregulować cenę cukru.

"Nie są głupi" - są niestety w chuj głupi i do tego wytresowani. Nie znają podstawowych zasad funkcjonowania demokracji, nie znają realiów innych państw, są kompletnymi ignorantami ekonomicznymi. Ich błędy są często efektem tego, że oni bazują na kompletnie sfałszowanych fundamentach, żyją jakimiś śmiesznymi stereotypami, które nam się w głowie nie mieszczą. Np. że Polska żyje wyłącznie na kredytach europejskich i gospodarczo nie istnieje, albo że Polska chce zajmować inne kraje - tego gówna jest mnóstwo.

"Nikomu nie wierzą" - wierzą w słodkie kłamstwa propagandystów, jak nie w TV to w komentarzach w necie, których jest zatrzęsienie. Można odnieść wrażenie, że w ogóle nie sprawdzają zagranicznych źródeł, bo łykają to co im się podsunie. Bazują na artykułach z rosyjskich mediów, które bardzo często wyrywają słowa z kontekstu i potrafią przerobić jakiś fakt na coś zupełnie innego. Np. ostatni news jest taki, że Polacy zakazują wszędzie dorobku kultury rosyjskiej a opiera się on na jakiejś wypaczonej wypowiedzi polityka z Polski. Wystarczy zanęcić wielką Rosją i im się włącza schematyczne myślenie. Polacy wysyłają broń na Ukrainę - głupcy robią wszystko żeby bezsensownie dokuczyć Rosji - głębia ich myślenia.

Można zaryzykować tezę, że "swoja własna opinia" to po prostu jakiś komentarz z Olgino.

Poza tym mają ostrą paranoję na punkcie zachodu, który "rządzi się" (chyba ktoś nie rozumie czym jest tworzenie prawa i przejrzystych reguł) i jest bogaty ze względu na jakieś niecne sztuczki i okradanie zwykłych Rosjan. Słabo widzą potężną korupcję (która przekracza wyobraźnię europejskiego człowieka). To że ona żyje na Krymie w dupie, jak i wiele regionów, to nie znaczy, że tak żyją wszędzie.

Sama mówi o wzroście cen w miesiąc o 30% - nie no, jaki problem, tym bardziej, że inflacje wyjebało im już dawno, a niektórzy ledwo żyją za swoją wypłatę. Zdarza się, że lekarz zarabia tam 700 zł. I jak może mówić, że na nich sankcje nie zadziałają skoro "zobaczymy co będzie dalej", a dalej może być kolejny wzrost cen.

Servin
Nevya pewno już konia do tego zwalił z radości.

Podoba mi się jak mówi - Rosjanie nie potrzebują markowych adidasów, Hiszpańskich cośtam i jakoś żyją.

Dzikusy w odizolowanych wyspach też zapierdalają z dzidami i spodnicach z trawy i też im jest spoko, dostrzegam podobieństwo

--
A na HaPe to jeszcze tylko nasrać na środku.

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Wkurzające to światło co się jej odbija w okularach. Kolejna sprawa to niby nie potrzebują markowych ciuchów ale adidasy kupują w internecie, może i podróbki ale jednak kupują.

czary_mary

No proszę, nie boją się sankcji ... dopóki im Instagramu nie wyłączyli


https://www.youtube.com/watch?v=RO6WPAhN9hg

--
Pobiliśmy stalinowców, pobijemy i pisowców.

ser_visant
@Servin w UK puby pewnej sieci też przestały sprowadzać unijne alkohole na cześć brexitu.

(Jak pamietasz top manago tej sieci był (jest) zagorzałym zwolennikiem brexitu)

I co, żyją (żyjemy) :P

Zamiast proseco, jest australijski gazowany sikacz, co smakuje, wygląda i kope tak samo.

--
Wioskowy głupek

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
krzycz22 - Superbojownik · 7 miesięcy temu
a chuj, odlubiłem Katiuszę...

Colinek_szczecin
@ser_visant nie no klientela Spoonsa ma tak rozjebane kubki smakowe, ze moglbys im szczyny serwowac i nie zauwazyliby roznicy od normalnie pitego piwa

--
All that's left are me & the other pissed-off cockroach motherfuckers.

qqrq77
qqrq77 - Superbojownik · 7 miesięcy temu
Co to za goowno?

--
Rewolucji nie zobaczysz w TV...
Forum > Hyde Park V > Poczekalnia.
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj