Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Polityka, agitacja, konfrontacja
Klub otwarty
by PurkusKuchatek


Założony: 2013-02-02 11:46:51
Ostatnia aktywność: 2018-09-30 17:38:20
Postów na forum: 260
33 członków
Oglądany: 9492x

Strzelanina w Szwajcarii

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
pietshaq - Szkielet Szachisty · przed dinozaurami
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,title,Zabici-i-ranni-w-strzelaninie-w-fabryce-w-Szwajcarii,wid,15368597,wiadomosc.html?ticaid=11023e&_ticrsn=3

Przed komentarzami w mediach mój komentarz:
W momencie, gdy czytałem ten artykuł, ofiar było pięć, w tym napastnik. Amerykańskie guns free zones właściwie w przypadku żadnej strzelaniny nie zamykają się wynikiem jednocyfrowym.
Aleister
Aleister - Trygław | GG: 4151394 · przed dinozaurami
Potem zeszli do trzech ofiar.

Ale Szwajcaria ma specyficzne prawo (które mi by pasowało). "Państwową" broń wolno przemieszczać:
a) Na ćwiczenia wojskowe
b) do rusznikarza
c) na strzelnicę
d) do domu

W moim przypadku wyczerpywałoby to zakres przemieszczania broni jaki zamierzam stosować (z tym, że ja nie podlegam pod wojsko)

Z bronią krótką jest trudniej, dostają ją głównie sportowcy i seniorzy, którzy ze względu na wiek sami się przed bandytami nie obronią. Jak kiedyś czytałem przestępczość z bronią w Szwajcarii dzieli się na dwie kategorie

a) Przestępstwa z użyciem broni legalnej (czyli pijany mąż wyciąga państwowy karabin z szafy i krzyczy do żony "zabiję cię kurwo")
b) Przestępstwa z użyciem broni nielegalnej czyli cała reszta.


Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.